R E K L A M ASOKOŁÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Studio Piosenki METRO w Sokołowie Podlaskim!
2019-11-08 12:06:56 Artykuł czytany 625 razy


W Sokołowie Podlaskim powstało właśnie Studio Piosenki METRO, które jest częścią sieci szkół organizowanych w całym kraju przez ojców polskiego musicalu – Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosę, właścicieli Teatru Studio Buffo.


Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa przez ponad 30 lat pracy nad problemami wokalno-aktorskimi, z jakimi borykają się wszyscy artyści sceny muzycznej, wypracowali unikalną metodę, której zastosowanie wykształciło całą plejadę gwiazd.

Na deskach teatru Studio Buffo, ale także w wielkich musicalowych produkcjach stworzonych przez tych twórców, wychowały się całe pokolenia artystów, których spotkać można na scenach i estradach całego kraju.

Teraz tę metodę chcą rozpowszechniać w sieci oddziałów Studia Piosenki Metro, które będą prowadzić certyfikowani pedagodzy. Otrzymanie takiego certyfikatu (po odbyciu specjalnego szkolenia) jest warunkiem otwarcia oddziału Studia Piosenki Metro.

Studio Piosenki Metro działa pod auspicjami Teatru Studio Buffo, dlatego słuchacze i wykładowcy Studio Piosenki Metro mogą korzystać ze szczególnych przywilejów w obszarze wszystkich aktywności Studio Buffo:

1. Uczestniczyć w próbach wystawianych w Teatrze Studio Buffo spektakli, spotkać się z realizatorami, aktorami, muzykami, podejrzeć „życie teatru” z niedostępnej dla szerokiej publiczności strony.

2. Dostęp w pierwszej kolejności do zapisów na organizowane przez Studio Buffo letnie warsztaty.

3. W uzasadnionych przypadkach korzystać z preferencyjnych cen biletów na spektakle i koncerty w Teatrze Studio Buffo.

4. Dostęp do specjalnie przygotowanego dla Studia Piosenki Metro repertuaru opartego na najbardziej wartościowej literaturze muzycznej zarówno z zakresu polskiego teatru muzycznego jak i piosenki.

5. Wszystkie przeznaczone do pracy utwory będą uzupełnione profesjonalnie przygotowanymi podkładami (playbacki), a także kompletem materiałów nutowych.

6. W szczególnych wypadkach możliwe będą konsultacje video odbywające się w systemie zarówno off jak i on-line.

7. Wybrani przez pedagogów uczniowie będą mogli zaprezentować swoje umiejętności w cyklicznie organizowanych przeglądach i koncertach. Szczególną ich formą będą konkursowe przesłuchania, na których jury przyznawać będzie nagrody i wyróżnienia.

Teraz także na wschodnim Mazowszu - w Sokołowie Podlaskim, Siedlcach, Węgrowie i okolicach dzięki Studio Piosenki METRO - Alicja i Michał Ostromeccy!

Chcesz być częścią Studia Piosenki Metro? Przyjdź na przesłuchanie! Wystarczy się zapisać i przygotować jeden utwór w języku polskim (a'capella lub z podkładem) żeby dać sobie szansę na fantastyczną przygodę z musicalem!

Więcej informacji na stronie www.studiopiosenkimetro.pl oraz www.facebook.com/metro.ostromeccy

PKr [ja]
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Karolina Skibniewska
tel. 502 710 082
skibniewska@radiopodlasie.pl
|
|
|
Lech Zakrzewski
tel. 512 300 339
sokolow@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Jesienią postaw na grafit! Idealny czas na ocieplenie domu!
2019-11-15 09:16:32 Kategoria:

Chłodny latem i ciepły zimą - taki jest wymarzony dom każdego inwestora. Bez uciążliwych rachunków za ogrzewanie i bez klimatyzacji. Czy naprawdę można mieć taki dom?...

więcej »

Sokołów Podl.

w lewoListopad 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9

SOKOŁÓW, 09.11 19:00

41. Zaduszki Jazzowe w Sokołowie Podlaskim

więcej »
10

SOKOŁÓW, 10.11

Święto Niepodległości w Kosowie Lackim

więcej »

SOKOŁÓW, 10.11

100-lecia HUFCA ZHP Sokołów Podlaski

więcej »

SOKOŁÓW, 10.11 15:00

Smykofonia w SOK

więcej »
11 12 13 14

SOKOŁÓW, 14.11 18:00

Sokołów Podlaski: spotkanie z Michałem Rusinkiem w MBP

więcej »
15 16 17
18 19 20

SOKOŁÓW, 20.11 17:00

Jesienna Biesiada „Senior Show”

więcej »
21 22 23

SOKOŁÓW, 23.11

Studio Piosenki METRO w Sokołowie Podlaskim!

więcej »
24
25 26 27 28 29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje