R E K L A M A



SOKOŁÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Będzie nowy prezes PKS Sokołów?
2019-07-03 18:06:14 Artykuł czytany 3793 razy


We wtorek, 2 lipca Krzysztof Dębiński, pełniący funkcję prezesa PKS Sokołów, złożył rezygnację na ręce Zarządu Rady Nadzorczej spółki.


Krzysztof Dębiński pełnił funkcję prezesa PKS Sokołów od lutego br. - Prezes Dębiński zrezygnował ze stanowiska w zasadzie z dnia na dzień. Nie znamy powodów tej decyzji - mówi starosta powiatu sokołowskiego Elżbieta Sadowska.

Wiadomo już, że przygotowywane są dokumenty do ogłoszenia konkursu mającego wyłonić nowego prezesa przedsiębiorstwa. Jak udało nam się ustalić do objęcia tymczasowej funkcji typuje się przewodniczącego Rady Nadzorczej PKS.

W piątek, 5 lipca odbędzie się posiedzenie gremium. Tam zapadną ostateczne decyzje dotyczące zaistniałej sytuacji.

Na początku czerwca Krzysztof Dębiński na antenie Radia Podlasie mówił o sytuacji spółki i o pomysłach na jej poprawę. Zachęcamy do odsłuchania rozmowy TUTAJ

(zdjęcie archiwum podlasie24.pl)


KSkib/DJ

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Karolina Skibniewska
tel. 502 710 082
skibniewska@radiopodlasie.pl
|
|
|
Lech Zakrzewski
tel. 512 300 339
sokolow@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • obserwator
    2019-07-11 18:02:22

    arrow

    Wszyscy najlepiej wiedzą co zrobić. Kto zapłaci za straty ponoszone przy uruchamianiu nowych kursów? Jeżeli nie będzie ekonomii w pks wynikającej z analizy poszczególnych kursów a tylko potrzeba dowiezienia pasażerów do Sokołowa czy Węgrowa to nie wystarczy pieniędzy ze sprzedaży wszystkich placów jakie jeszcze pozostały. Dodatkowo dla zainteresowanych to za 5 miesięcy 2019 rok pks wypracował ponad 150 tys złotych zysku

  • do Pic
    2019-07-09 19:52:48

    arrow

    taki dobry kolega RP:)))

  • Pic
    2019-07-08 22:53:04

    arrow

    Kto to jest ten fenomen F.K.

  • do pbs
    2019-07-08 15:46:32

    arrow

    Podstawowe napewno chodziłam z nim dalszej kariery naukowej nie znam, ale laurów na pewno nie zdobywał

  • mieszka.
    2019-07-08 14:55:35

    arrow

    Prezes firmy i związkowiec to śmieszne. Ale kasa jest kasa dla swoich

  • mieszk
    2019-07-08 14:53:38

    arrow

    Prezes firmy i związkowiec to śmieszne. Ale kasa jest kasa dla swoich

  • Pbs
    2019-07-08 12:54:57

    arrow

    A jakie to wykształcenie ma Koć??

  • Ktoś
    2019-07-07 20:18:16

    arrow

    PKS idzie na dno. Trzeba trzeźwo spojrzeć i zacząć działać. Małomiasteczkowa polityka aż kipi w tej firemce. Żal. Wybierają się wzajemnie do władz Spółki. Przedstawiciel związków, który nie ma pojęcia o niczym na nią zarządzać? Powodzenia. To już sięgnęło dna.

  • J. N.
    2019-07-07 09:59:46

    arrow

    I po pekaesie.
    Chyba, że namówią F. K.

  • obserwator
    2019-07-06 20:51:24

    arrow

    do"bedzie lepiej"... co wy q...a z tymi pomysłami???. Jakie pomysły???? to nie gra w brydża . Na PKS wymyślono już wszystko tylko trzeba konsekwentnie zrealizować przedmiot działalności zapisany w statucie spółki. Pomysły to są dobre na grę w bierki. Ta firma ma wszystko wymyślone od kilkudziesięciu lat tylko trzeba to zrealizować. Co za "radosny pomyślunek" tzw. właścicieli. To jest ciężka praca a nie radosne pomysły , żeby spółka funkcjonowała jak trzeba. Oszzz.. Puknijcie się w makówę.. tak jak w Garwolinie zresztą...

  • Będzie lepiej?
    2019-07-06 14:29:28

    arrow

    Jeżeli prezesem zostanie były radny zasiadający w radzie nadzorczej PKS to niebawem w PKS będzie lepiej. Przecież zna PKS od podszewki i na pewno wie co zrobić? Pomysły już ma?

  • J. P.
    2019-07-06 07:27:43

    arrow

    Niestety ale nie poradził sobie pomimo ściągnięcia ekipy z MPK.
    PKS to nie MPK gdzie dają kasę i nie muszą się martwić o wyniki czy kasę na autobusy.
    Chociaż tutaj podobnie jak w Garwolinie PKS dostawał pomoc z samorządów a i środki ze sprzedaży majątku zostały skonsumowane.
    Bankructwo chyba pomimo dużego ponownego wsparcia finansowego od Starostwa.
    Dlatego chyba widząc widmo bankructwa, prezes po prostu zdezerterował.

  • Do Emila
    2019-07-05 22:54:22

    arrow

    Zapomniałeś napisać że Koć do Rady Nadzorczej PKS został wybrany przez większość pracowników

  • Do Emila
    2019-07-05 22:50:35

    arrow

    Zapomniałeś napisać że Koć został wybrany do rady nadzorczej przez większość pracowników PKS.

  • xxx
    2019-07-05 16:21:10

    arrow

    No właśnie, kiedy odbył się konkurs na dyrektora ZOZu, ilu było kandydatów, kto zasiadał w komisji? Czy to tajne dane? Publiczne, więc dlaczego wszystko załatwiono po cichutku? Prywata, pociotki itp? Wiadomo sokołowski grajdoł, wszystko po znajomości !!!

  • do pacjenta
    2019-07-05 13:01:08

    arrow

    podobno jest już po konkursie na Dyrektora SPZOZ - ale jest pytanie czy odbył się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi? ilu było kandydatów?

  • ???
    2019-07-05 12:54:14

    arrow

    do pacjenta - podobno jest już po konkursie na Dyrektora SPZOZ ale jest pytanie - czy aby konkurs odbył się zgodnie obowiązującymi przepisami prawnymi, ilu było kandydatów?

  • ???
    2019-07-05 12:53:11

    arrow

    do pacjenta - podobno jest już po konkursie na Dyrektora SPZOZ ale jest pytanie - czy aby konkurs odbył się zgodnie obowiązującymi przepisami prawnymi, ilu było kandydatów?

  • Bożena
    2019-07-05 10:44:35

    arrow

    GRATULACJE dla portalu pierwsi podaliście informacje. Nawet media zaprzyjaźnione z dobrą zmianą nie nadążają za podawaniem informacji w ferworze wychwalania senatora i grubego (a tak na marginesie: GDZIE SĄ ŚWIATŁA! na sesji były obiecane do końca czerwca)

  • Rox
    2019-07-04 21:16:43

    arrow

    Klasyczna ucieczka z "tonącego okrętu". Czas PKS Sokołów niestety jak widać dobiega końca. Na ratunek i poważne zmiany jest już zwyczajnie za późno.

  • EKON
    2019-07-04 19:16:42

    arrow

    Kolejny prezes szybko ogłosi upadłość bankruta.

  • Pacjent
    2019-07-04 15:39:53

    arrow

    A Dyrektor szpitala już jest? Taka cisza. Kto zostawił pacjentów bez dostępu do sklepiku.

  • wyborca
    2019-07-04 13:55:26

    arrow

    Do roboty ludzie czekaja na lepsze zmiany jesień za plecami Wybory

  • pasażer
    2019-07-04 11:53:32

    arrow

    TW "Andrzej" na prezesa ma znajomości u komunistów

  • Emil
    2019-07-04 09:20:59

    arrow

    Wspaniałe rządy, gratulacje. Wczoraj z Prezesem była dobra współpraca a dzisiaj składa rezygnację? Kpina a nie umiejętność sprawowania władzy w powiecie (czyt. PKS, szpital). A czy rada nadzorcza z Panem byłym bezradnym powiatowym (czy za to ze nie został radnym otrzymał apanaże w postaci stołka w Radzie i dodatkowych pieniędzy?) i panią "Radcą prawną" coś zrobiła żeby ratować PKS? Widać jak zależy działaczom "dobrej zmiany" na pracownikach? Ile zarabiają członkowie rady nadzorczej? pewnie więcej niż niejeden pracownik. Czuję że będzie sprzedaż PKS i za pozyskane pieniśdze ratowanie szpitala.

  • .....
    2019-07-04 07:29:19

    arrow

    PKS, zgadzam się z "z RP" to niestety RUINA. Ale z tym można jeszcze sobie radzić. Ale takim właścicielem wytrzymać 5 miesięcy - tylko gratulować byłemu Prezesowi.

  • To samo
    2019-07-04 07:20:57

    arrow

    Posiedział od lutego i teraz weźmie odprawę ze 200tysia i następny z ekipy pisiorów na stołek i później następny...

  • PiriPiri
    2019-07-04 00:15:22

    arrow

    Przecież trzeba nowych miejsc na blokowiska firmy T.

  • olo
    2019-07-03 22:49:45

    arrow

    nie pykło… ?

  • z RP
    2019-07-03 20:27:12

    arrow

    Ten PKS to ruina.
    Ruina i zdezlowane autobusy, stacja obsługi i paliw, itd.
    To już był chyba szósty albo siódmy prezes.
    Straty ogromne i nie ma z czego żyć bo sprzedany majątek już skonsumowany a i już samorządy nie chcą dawać kasy bankrutowi.
    Będzie to samo co w Mińsku czy Ostrołęce.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Poznaj najnowszego SUV-a SKODY
2019-09-21 22:28:52 Kategoria:

Dni Otwarte w salonach SKODA CARSED 27-29 września. Poznaj najnowszego SUV-a SKODY. Sprawdź szczegóły.

więcej »

Sokołów Podl.

w lewoWrzesień 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

SOKOŁÓW, 01.09 15:00

Piknik militarno-wojskowy w Kosowie Lackim

więcej »
2 3 4 5 6 7

SOKOŁÓW, 07.09 15:00

Sokołów Podlaski: Narodowe Czytanie w MBP

więcej »
8

SOKOŁÓW, 08.09

Sokołowska RUNDa już po raz trzeci!

więcej »
9 10

SOKOŁÓW, 10.09

Koncert zespołu Dikanda

więcej »

WĘGRÓW, 10.09

Konkurs kulinarny na najlepszą potrawę lokalną

więcej »
11 12 13 14 15
16

SOKOŁÓW, 16.09 09:30

30 TYS. ZŁ NA ZAKUP DRONA WIELOZADANIOWEGO DLA POWIATU SOKOŁOWSKIEGO

więcej »
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27

SOKOŁÓW, 27.09

Koncert Marita Alban Juarez Quartet

więcej »
28 29

SOKOŁÓW, 29.09 14:00

III Gminny Hubertus w Sterdyni

więcej »
30

Kondolencje

Najnowsze Informacje