R E K L A M A



SOKOŁÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Będzie nowy prezes PUiK-u w Sokołowie Podlaskim
2019-06-19 18:20:16 Artykuł czytany 2422 razy


Jak udało nam się ustalić, z dniem 1 lipca funkcję prezesa PUiK-u obejmie Zbigniew Bocian, który od 2018 roku był dyrektorem Zarządu Zlewni Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie w Sokołowie Podlaskim. W poprzednich latach Z. Bocian pełnił funkcję sekretarza w Urzędzie Gminy Sabnie, a od lipca 2014 roku - sekretarza w Urzędzie Gminy Sadowne.


Zbigniew Bocian zastąpi, pełniącego funkcję prezesa Przedsiębiorstwa Usług Inżynieryjno-Komunalnych w Sokołowie Podlaskim Macieja Węża, który stanowisko piastował od 24 czerwca 2013 roku.


25 czerwca, po sześciu latach prezesowania, Maciej Wąż (na zdj) odchodzi na emeryturę. - Wiek emerytalny osiągnąłem już rok temu, także to normalna kolej rzeczy – potwierdza informację M. Wąż.

fot. M. Wąż – www.klasgrid.pl
KSKib [ja]
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Karolina Skibniewska
tel. 502 710 082
skibniewska@radiopodlasie.pl
|
|
|
Lech Zakrzewski
tel. 512 300 339
sokolow@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Kolesiostwo
    2019-07-09 18:17:13

    arrow

    Brak znajomości podstawowych przepisów KPA, decyzję wydawane z błędami merytorycznymi i wielomiesięcznym opóźnieniem - tak działał Pan Bocian Wodach Polskich.

  • To juz nie bylo kogo innego ?
    2019-06-30 09:24:08

    arrow

    I nastepna firma bedzie wygladac jak Wody Polskie

  • to juz nie ma lepszych?
    2019-06-26 15:56:16

    arrow

    O ludzie. To po prostu ZENADA!

  • Anija
    2019-06-23 10:00:30

    arrow

    Menago od wszystkiego czyli od niczego, poprzednik zrujnował to co Kiciak zbudował TYLE

  • Anija
    2019-06-23 09:56:24

    arrow

    Menago od wszystkiego czyli od niczego, poprzednik zrujnował to co Kiciak zbudował TYLE

  • Anija
    2019-06-23 09:44:36

    arrow

    Ciekawe w jakim stanie zostawił PUIK odchodzący prezes

  • Anija
    2019-06-23 09:44:34

    arrow

    Ciekawe w jakim stanie zostawił PUIK odchodzący prezes

  • Anija
    2019-06-23 09:44:32

    arrow

    Ciekawe w jakim stanie zostawił PUIK odchodzący prezes

  • Gratuluję
    2019-06-21 21:25:04

    arrow

    Poznałem Pana Zbigniew i muszę przyznać że jest świetnym menadżerem, potrafi na wszystko znaleźć "złoty środek". Zawsze mi to imponowało. Pozdrawiam.

  • Ze sceny zejść
    2019-06-21 16:44:50

    arrow

    A kiedy zasiedziała emerytka z Biblioteki Miejskiej odchodzi na emeryturę?

  • Będzie dobrym prezesem
    2019-06-21 13:16:38

    arrow

    Człowiek energiczny, operatywny, kontaktowy, z pewnością PUiK na tym zyska.

  • Dobry wybór
    2019-06-21 12:46:41

    arrow

    Ogromna wiedza Pana Bociana i chęci do realizowania nowych pomysłów na pewno przydadzą się w PUiKu... W Wodach Polskich spisał się na medal. Więcej takich ludzi jak Pan Zbigniew Bocian.. brawo

  • Ciekawe
    2019-06-21 12:45:02

    arrow

    Ciekawe kto na jego miejsce?

  • Rozsądek
    2019-06-21 12:40:46

    arrow

    W PUIKU będzie miał spokój i ciszę, Bo w Polskich Wodach to tam słodko nie ma.

  • Rozsądek
    2019-06-21 12:39:26

    arrow

    W PUIKU będzie miał spokój i ciszę, Bo w Polskich Wodach to tam słodko nie ma.

  • Sokołowianka
    2019-06-21 12:33:22

    arrow

    Brawo dla Pana Zbigniewa Bociana. Bardzo mądry i pracowity człowiek.

  • Mieszkaniec
    2019-06-21 12:30:54

    arrow

    Hahah PIS obsadza stołki... i bardzo dobrze!!! PSL się już wykazał w starostwie i nie tylko wiec teraz kolej na następnych... Życzę powodzenia dla Pana Zbigniewa Bociana i wierzę, że zrobi dużo dobrego w PUiK-u

  • PUIKA
    2019-06-21 12:21:59

    arrow

    Wg mnie, świetnie się sprawdzi na tym stołku, życzę powodzenia.

  • minions
    2019-06-20 21:30:56

    arrow

    że-na-da

  • gość
    2019-06-20 19:16:21

    arrow

    uniwersalni ludzie -podziwiam ogólnoużytkowy charakter i odwagę cywilną.

  • do sokolow
    2019-06-20 18:04:49

    arrow

    A przepraszam, niby kto ma obsadzać?

  • Hahaha
    2019-06-20 17:54:08

    arrow

    Ten Pan to totalna pomyłka, totalne 0.

  • sokolow
    2019-06-20 14:34:49

    arrow

    pis obsadza stołki

  • Sokołowiak
    2019-06-19 20:25:35

    arrow

    A W STAROSTWIE EMERYTÓW TRZYMAJĄ I NIE TYLKO BO OD NOWA ZATRUDNIAJĄ TO JEST POLITYKA PODDANEJ SENATORA

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

5 sytuacji, w których warto udać się do ginekologa
2019-07-16 11:21:15 Kategoria:

Wizytę kontrolną u ginekologa należy umawiać przynajmniej raz do roku. Między kolejnymi spotkaniami z lekarzem może jednak okazać się, że ze zdrowiem intymnym kobiety...

więcej »
foto

Gdy zarabiasz w euro a płacisz w PLN