R E K L A M ASOKOŁÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Festyn Rodzinny w Sikorach
2019-07-02 13:26:35 Artykuł czytany 719 razy


Koło Gospodyń Wiejskich w Sikorach w gminie Bielany istnieje niespełna pół roku. Obecnie zrzesza 34 członków – zarówno pań, jak i panów. W niedzielę, 30 czerwca wszyscy bawili się na Pikniku Rodzinnym zorganizowanym od początku do końca przez gospodynie przy wsparciu wójta gminy Bielany i Gminnej Biblioteki Publicznej. Patronat honorowy nad uroczystością objął Senator RP Waldemar Kraska.


Mieszkańcy Sikor od dawna zaczęli przygotowania do imprezy, skutek był imponujący, na każdym kroku widać było jak wiele pracy organizatorzy włożyli w to, aby było idealnie. Na festyn przybyło wielu gości, m.in. senator RP Waldemar Kraska, poseł na Sejm Daniel Milewski, przewodniczący Rady Powiatu Sokołowskiego Jacek Odziemczyk, starosta sokołowski Elżbieta Sadowska, wicestarosta Ryszard Domańska, zastępca nadleśniczego Maciej Wójcicki wraz z delegacją z Nadleśnictwa Sokołów, dowódca 53 Batalionu Lekkiej Piechoty Jerzy Myjak wraz z delegacją Wojsk Obrony Terytorialnej, dyrektor Zespołu Oświatowego w Bielanach Renata Kalicka, dyrektor Zespołu Oświatowego w Rozbitym Kamieniu Ewa Wrzosek oraz harcerze, poczty sztandarowe ze szkół z terenu gminy Bielany i poczty sztandarowe Ochotniczych Straży Pożarnych.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania zebranych gości przez Piotra Dmowskiego, radnego Gminy Bielany, który zaprosił delegacje do złożenia kwiatów przed pomnikiem Żołnierzy Wyklętych w Sikorach. Następnie głos zabrał wiceprzewodniczący Rady Gminy w Bielanach Jan Łopuch, który podziękował organizatorom za tak wspaniałą inicjatywę. Konferansjer prowadzący imprezę Ryszard Nowaczewski powiedział wiersz patriotyczny upamiętniający historię Sikor.

Dalsza część spotkania odbyła się na placu wokół świetlicy wiejskiej w Sikorach. Były przemówienia: wójta Gminy Bielany, senatora RP Waldemara Kraski oraz posła na Sejm Daniela Milewskiego. Następnie: występy dzieci i młodzieży z Innowacyjnej Szkoły Muzyki Rozrywkowej w Bielanach, pokaz tańca nowoczesnego w wykonaniu dzieci ze szkoły Egurrola Dance Studio z Warszawy oraz pokaz iluzjonisty. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Divers z Grębkowa.

Nie zabrakło dodatkowych atrakcji dla ciała i dla ducha, takich jak: wystawa rękodzieła artystycznego, pokazy składania spadochronu, loteria fantowa, pokaz sprzętu wojskowego, grill, lody, grochówka wojskowa, popcorn, wata cukrowa, zjeżdżalnia dmuchana oraz wiele innych.Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj


(fot. UG Bielany)

KSkib/DJ
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Karolina Skibniewska
tel. 502 710 082
skibniewska@radiopodlasie.pl
|
|
|
Lech Zakrzewski
tel. 512 300 339
sokolow@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Wyspy Kanaryjskie, czyli wszystko co musisz wiedzieć...
2019-11-12 21:29:12 Kategoria:

Zagraniczne wakacje to coś, na co może sobie pozwolić coraz większa liczba naszych rodaków. Wakacje nad polskim morzem czy w Tatrach nie wszystkim już wystarczają. A...

więcej »
foto

Kompletny przewodnik po spodniach męskich
2019-11-12 21:08:28 Kategoria:

Spodnie to obowiązkowe wyposażenie męskiej garderoby. Przez niemal cały rok długie spodnie goszczą na nogach każdego mężczyzny, z wyjątkiem okresów, kiedy można...

więcej »

Sokołów Podl.

w lewoListopad 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9

SOKOŁÓW, 09.11 19:00

41. Zaduszki Jazzowe w Sokołowie Podlaskim

więcej »
10

SOKOŁÓW, 10.11

Święto Niepodległości w Kosowie Lackim

więcej »

SOKOŁÓW, 10.11

100-lecia HUFCA ZHP Sokołów Podlaski

więcej »

SOKOŁÓW, 10.11 15:00

Smykofonia w SOK

więcej »
11 12 13 14

SOKOŁÓW, 14.11 18:00

Sokołów Podlaski: spotkanie z Michałem Rusinkiem w MBP

więcej »
15 16 17
18 19 20 21 22 23

SOKOŁÓW, 23.11

Studio Piosenki METRO w Sokołowie Podlaskim!

więcej »
24
25 26 27 28 29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje