R E K L A M A



SOKOŁÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Jubileusz 70-lecia I Liceum w Sokołowie Podlaskim
2018-09-18 11:06:00 Artykuł czytany 1132 razy


W dniach 14-15 września I Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim świętowało 70-lecie istnienia szkoły.


Uroczystości zainaugurował Koncert Jubileuszowy w sali widowiskowej Sokołowskiego Ośrodka Kultury. Na scenie zaprezentowali się absolwenci szkoły oraz uczniowie. Sandra Meunier, absolwentka szkoły oraz Marcin Cichowski, uczeń szkoły poprowadzili to muzyczne wydarzenie.

Główne obchody rozpoczęły się w sobotę, 15 września o godz. 10.00. Mszy Świętej odprawionej w kościele Św. Jana Bosko w Sokołowie Podlaskim przewodniczył biskup drohiczyński Tadeusz Pikus. Po Eucharystii odbyła się oficjalna część na terenie szkoły. Liceum Ogólnokształcące w Sokołowie Podlaskim to szkoła, dla której organem prowadzącym jest Powiat Sokołowski. Obecny na spotkaniu przewodniczący Rady Powiatu Jarosław Puścion odczytał przemówienie okolicznościowe w imieniu starosty Leszka Iwaniuka POBIERZ TEKST PRZEMÓWIENIA. Przemówienia okolicznościowe wygłosili także dyrektor szkoły Teresa Oliwińska oraz zaproszeni goście m.in  i biskup drohiczyński Tadeusz Pikus oraz Przewodniczący Rady Miasta Sokołów Podlaski. Wszyscy zgodnie życzyli społeczności szkolnej wielu kolejnych lat istnienia, wypełnionych licznymi sukcesami. W uroczystościach wziął także udział burmistrz Sokołowa Podlaskiego Bogusław Karakula.

Uroczystościom towarzyszyła oprawa muzyczna przygotowana przez zespół szkolny. Nie zabrakło również poczęstunku w zorganizowanych przez uczniów kawiarenkach oraz wspólnego obiadu.

Po oficjalnych obchodach wszystkich gości zaproszono na wspólną dyskotekę oraz spotkanie przy ognisku.












Wiktoria Głowacz/Js

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Karolinia Skibniewska
tel. 502 710 082
skibniewska@radiopodlasie.pl
|
|
|
Lech Zakrzewski
tel. 512 300 339
sokolow@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • mewa
    2018-09-23 20:29:38

    arrow

    Koncert był świetny!!! Zaskoczył mnie profesjonalizm, myślałam, że trochę akademia będzie, a tu zaskoczenie. Chętnie bym obejrzała jeszcze raz. Gratululuję!

  • Dorota
    2018-09-20 14:39:49

    arrow

    Pani redaktor proszę poprawnie pisać nazwiska.

  • KB
    2018-09-19 13:41:11

    arrow

    Zjazd bardzo fajny, atmosfera była super!!!Dobrze ktoś pomyślał, żeby zamiast balu zrobić piknik, przynajmniej było na luzie...

  • kj
    2018-09-19 13:08:25

    arrow

    No właśnie, gdzie p. SYlwek

  • KK
    2018-09-19 12:47:31

    arrow

    Też uważam spotkanie absolwentów za bardzo udane. Szkoła stanęła na wysokości zadania i przyjęła wszystkich bardzo serdecznie.

  • Monika
    2018-09-19 11:50:27

    arrow

    Rzeczywiście wspaniała uroczystość, organizatorom się udało, żeby goście byli zadowoleni i nasyceni. I szkoła jaka ładna w środku się zrobiła, ale to pewnie zasługa p. M.Celińskiego.

  • Justa
    2018-09-19 11:21:35

    arrow

    Pewnie, że było super!!!Szkoda tylko, że koncert był w piątek. W sobotę by więcej osób go zobaczyło a nie tylko uczniowie.Pozdrawiam

  • Ewa
    2018-09-19 11:19:29

    arrow

    Dziękujemy oragnizatorom za wspaniały jubileusz.Było pięknie...!!!

  • ciekawy
    2018-09-18 15:10:51

    arrow

    A gdzie się podział niedawny celebryta liceum, pan od rosyjskiego?

  • c
    2018-09-18 14:18:39

    arrow

    Taki błąd zdarza się .

  • kk
    2018-09-18 14:12:51

    arrow

    Wogóle potrzebny jest korektor w starostwie. Teksty na stronie często z błędami

  • b.
    2018-09-18 13:44:50

    arrow

    Oj Goguś nie skończyło się liceum, bo pewnie egzaminy wstępne były za trudne i trzeba było iść do zawodówki. A ta pani, którą przerasta to co głosowane jest na sesji i niczego nie rozumie skończyła liceum?

  • a.
    2018-09-18 12:28:59

    arrow

    Do pracowników starostwa odnośnie przemówienia Starosty: "15 wrzesień" to niepoprawny zapis. Powinno być "15 września". Wrzesień to dziewiąty miesiąc roku, a tekst był pisany piętnastego dnia miesiąca.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




REKLAMA
foto

Dlaczego SEIKO…?
2018-10-17 11:18:10 Kategoria:

Nadeszła chwila, by znów widzieć wszystko precyzyjnie. By skupić się na sobie – swoich oczach, wyraźnym widzeniu i świetnym wyglądzie.

więcej »
foto

Nie oceniaj mnie zanim mnie nie poznasz!
2018-10-17 11:05:58 Kategoria:

Nie oceniajmy i nie lękajmy się osób doświadczających zaburzeń psychicznych, wspierajmy i pomóżmy im aktywnie włączyć się w życie społeczne i zawodowe - z takim...

więcej »
foto

Dla seniorów i dla młodych
2018-10-12 08:43:50 Kategoria: Wybierz kategorie

wywiad z łukowskim radnym miejskim Piotrem Płudowskim, kandydującym w wyborach burmistrzowskich.

więcej »

Sokołów Podl.

w lewoPaźdzernik 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5 6

SOKOŁÓW, 06.10

Recital Od serca do serca

więcej »
7
8 9 10 11 12 13 14

SOKOŁÓW, 14.10 15:00

XVIII Dzień Papieski w Sterdyni

więcej »
15 16 17 18

SOKOŁÓW, 18.10 18:00

Spotkanie autorskie i promocja książki Ilony Gołębiewskiej

więcej »
19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje