R E K L A M ASOKOŁÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Koncert Charytatywny dla Uli
2019-09-16 09:58:08 Artykuł czytany 1127 razy


W środę 18 września o godz. 18.00 w sali widowiskowej Sokołowskiego Ośrodka Kultury odbędzie się Koncert Charytatywny "Pomóżmy Uli wygrać z chłoniakiem".


Ula z Sokołowa Podlaskiego choruje na chłoniaka śródpiersia, który jest odporny na chemioterapię. Jedyną nadzieją na pokonanie choroby jest nierefundowana, zagraniczna immunoterapia CAR-T Cell. Cena za życie Uli jest gigantyczna, a czas na zebranie tej sumy jest bardzo krótki – 2 MILIONY ZŁOTYCH do połowy października br.

Liczy się dosłownie każdy grosz! Podczas koncertu odbędą się licytacje wyjątkowych przedmiotów i usług, podarowanych przez Ludzi o Wielkich Sercach (Lista poniżej).

Koncert i licytacje poprowadzą aktorki Monika Mazur i Lea Oleksiak ("Na sygnale") oraz dziennikarz Adam Gronau.

Bilety-cegiełki w cenie 20 zł (lub więcej) dostępne od 14.09. w punkcie informacji SOK (poniedziałek-piątek 11:00-19:00) oraz przed koncertem.

Wystąpią:

- Ambitus Duo / Śpiewnik Seweryna Krajewskiego (Radek Świderski i Krzysztof Chromiński)
- SilkQueen Trio / Queen akustycznie (Janusz Maleńczuk, Andrzej "Smukły" Maleńczuk, Krzysztof Chromiński)
- Enjoy
- Trochę Jazzu
- Manufaktura Dźwięków Band
- VociCantati
- Forum

Lista przedmiotów przekazanych na koncert charytatywny:

Lista będzie aktualizowana, ponieważ na licytację wpływają wciąż nowe rzeczy. Przedmioty na licytacje można przynosić do Działu Promocji w Urzędzie Miasta.

1. Voucher  - Dzień w Nadleśnictwie Sokołów  - podarowany przez Nadleśnictwo Sokołów .Wspaniała przygoda dla każdego !

2. Piłka z autografem legendy siatkówki  - brazylijskiego siatkarza  - Giby.( Gilberto Amauri de GodoyFilho). Wylicytowana podczas 27 finału WOŚP  - podarowana przez Panią Agnieszkę Bogucką.

3. Kosz produktów OSM Kosów Lacki - podarowany przez  Pana Andrzeja Minarczuka  - Prezesa Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej Kosów Lacki .

4. Biografia  Anny Dymnej autorstwa Elżbiety Baniewicz z życzeniami szczęścia i autografem aktorki.

5. Piłka z autografem Marcina Gortata wraz z certyfikatem autentyczności potwierdzającym, iż podpis na
piłce Spalding TF - 250 jest oryginalnym autografem koszykarza - przekazana przez Fundację Marcina Gortata MG13.

6. Voucher na uczestnictwo w Polowaniu Hubertowskim wraz z udziałem w Biesiadzie Myśliwskiej z Kołem Łowieckim  „SOKÓŁ” z Sokołowa Podlaskiego - podarowany przez myśliwych z Koła Łowieckiego „SOKÓŁ”.

7. Voucher - Dzień na planie filmowym serialu „Na sygnale”  - podarowany przez grające tam aktorki: Panią Monikę Mazur i Leę Oleksiak.

8. Grafika ofiarowana przez Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Domu Miłosierdzia Caritas Diecezji Drohiczyńskiej  w Sokołowie Podlaskim.

9. Obraz wyszywany haftem krzyżykowym - podarowany przez Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Domu Miłosierdzia Caritas Diecezji Drohiczyńskiej  w Sokołowie Podlaskim.

10. Piękne, ręcznie robione szkatułki, aniołki, porcelanowe filiżanki, zdobione wazony  - wykonane przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Domu Miłosierdzia Caritas Diecezji Drohiczyńskiej  w Sokołowie Podlaskim.

11.  „Matka Boska z Dzieciątkiem” - obraz wykonany ręcznie na pergaminie - wzór naniesiony białym tuszem, wytłoczony dłutem i wycięty igłą - wykonany w Pracowni Rękodzieła Złoty Zakątek  - przekazany przez Panią Bogumiłę Oniśk.

Osoby, które chciałyby przekazać przedmioty na aukcję i kiermasz charytatywny zapraszamy do Urzędu Miasta (pokój nr 119, 1. piętro, korytarz po lewej).

Telefon kontaktowy: 25 7817518, e-mail: promocja@sokolowpodl.pl


Organizatorzy: Sokołowski Ośrodek Kultury, Miasto Sokołów Podlaski

Partnerzy: Hufiec ZHP Sokołów Podlaski, Ogromna grupa Ludzi o Wielkich Sercach
Zdjęcie na plakacie: Kinga StećPKr [ja]
 
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Karolina Górecka
tel. 502 710 082
skibniewska@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Kiedy warto zamienić zwykły materac na materace...
2020-06-03 14:06:23 Kategoria:

Materace rehabilitacyjne mogą być używane przez wszystkie osoby, które cenią sobie wysoki komfort snu. Jednak jest pewna grupa klientów, dla których takie materace są...

więcej »
foto

Sklep internetowy na PrestaShop - dlaczego warto?
2020-06-03 13:33:08 Kategoria:

Sprzedaż w internecie co roku notuje coraz większe rekordy. Nie ma się temu co dziwić - jest to sposób wygodny, bezpieczny i, szczególnie obecnie, często jedyny...

więcej »
foto

Jak dobrać okulary korekcyjne do kształtu twarzy?
2020-06-03 13:12:23 Kategoria:

Okulary korekcyjne nie tylko umożliwiają czytanie, bezpieczną jazdę samochodem i wykonywanie wielu codziennych czynności, ale również stanowią ozdobę twarzy. Dzięki...

więcej »
foto

Oprocentowanie lokat w bankach - kluczowe informacje w...
2020-06-01 13:54:23 Kategoria:

Cel zakładania lokat oszczędnościowych jest różny, dlatego nie ma jednej najlepszej oferty, która w 100% odpowiadałaby każdemu. Niektóre osoby chcą ochronić swoje...

więcej »
foto

REKRUTACJA DO STO NADAL TRWA!
2020-05-30 07:38:40 Kategoria:

Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Siedlcach istnieje od ponad 25 lat. Założona została w 1991 roku jako pierwsza niepubliczna szkoła na...

więcej »
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

Katolickie Radio Podlasie Hot16Ch2 /OGLĄDAJCIE/
2020-06-03 10:00:16 Kategoria:

Wójt Gminy Siedlce Henryk Brodowski, Sokołowski Ośrodek Kultury,Dom Pracy Twórczej Reymontówka w Chlewiskach, Echo Katolickie i Marcin Sójka zostali nominowani przez...

więcej »


Sokołów Podl.

w lewoCzerwiec 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje