R E K L A M A



SOKOŁÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Wiceminister sportu w Sokołowie Podlaskim
2018-10-11 17:23:10 Artykuł czytany 511 razy


Wiceminister sportu, Jarosław Stawiarski odwiedził 11 października Sokołów Podlaski i spotkał się z osobami zaangażowanymi z życie sportowe miasta.


Całość zorganizowano w sokołowskim magistracie, a udział w spotkaniu wzięli również - burmistrz Bogusław Karakula, wicemarszałek Senatu Maria Koc oraz senator Waldemar Kraska.
Krótka wizyta miała na celu rozmowę na temat perspektyw związanych z rozwojem sokołowskiego sportu, poznanie problemów i zapotrzebowania miasta w tej kwestii.

To właśnie podczas dzisiejszego spotkania ogłoszono oficjalnie, że miasto otrzyma 800 tys. zł dofinansowania na remont głównej płyty boiska na stadionie przy ul. Lipowej. Całość wpisuje się w projekt generalnego remontu stadionu miejskiego realizowany przez samorząd Sokołowa Podlaskiego.
Po spotkaniu w Sokołowie wiceminister odwiedził także Węgrów.







fot.  J. Jackowski

KSKib [ja]
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Karolinia Skibniewska
tel. 502 710 082
skibniewska@radiopodlasie.pl
|
|
|
Lech Zakrzewski
tel. 512 300 339
sokolow@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Łobywatel
    2018-10-12 09:27:18

    arrow

    Panie Bogusiu, bo tam chyba jakiś błąd na tym internecie jest. Pan powie chłopakom, żeby coś podopisywały bo w 2018 do września tylko 2 przetargi i to na inspektora, a nie budowlany, a w całym 2017 som tylko 3 ogłoszenia z czego tylko jedno to przetarg
    http://bip.sokolowpodl.pl/Article/id,619.html?limit=20&page=1

  • Łobywatel
    2018-10-11 22:38:08

    arrow

    Panie Bogusiu a jak to tyle pieniędzy to może by ten stadion kostkom brukowom wyłożyć?

  • brawo ja
    2018-10-11 21:42:53

    arrow

    Pisiory szaleją, dwa lata nic a wybory kocowa i kraska zwożą wicka i myślą, że w sokołowie same niemyślące pisiory.

  • Momo
    2018-10-11 19:34:59

    arrow

    Na trybunach głównie urzędnicy i kandydaci z ramienia BK.

  • Łobywatel
    2018-10-11 18:49:51

    arrow

    Panie Bogusiu a te ludzie zaangażowane w życie sportowe miasta, to które na tych zdjęciach?

  • Łobywatel
    2018-10-11 18:28:55

    arrow

    Panie Bogusiu to znowu ja. Niepisałem bo Pan nie odpisywał to pomyślałem, że Pan nie czytał, bo tam tyle było wpisów. Pan bierze od razu papiery na te 800 tysięcy, bo będzie jak z Amerykanami, miały przyjechać a teraz sie wypierają. A Pan przecież zdjęcie ma i jak kto chce to se może w internecie znaleźć, że obiecały a teraz nie przyjeżdżają.

  • Brawo wy
    2018-10-11 18:26:31

    arrow

    Super! Wspaniały sukces. Po dwóch latach uprawy komosy na miejskim stadionie będziemy mieli płytę trawiastą. Szkoda tylko, że na mecze będzie trzeba przynosić stołeczki, bo na trybuny poczekamy pewnie kolejne dwa lata.

  • Szok i brawo ty
    2018-10-11 17:32:18

    arrow

    Prosze to pan jeszcze umie stać? ale super frekwencja czy to prognostyk na wybory?

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




REKLAMA
foto

Dlaczego SEIKO…?
2018-10-17 11:18:10 Kategoria:

Nadeszła chwila, by znów widzieć wszystko precyzyjnie. By skupić się na sobie – swoich oczach, wyraźnym widzeniu i świetnym wyglądzie.

więcej »
foto

Nie oceniaj mnie zanim mnie nie poznasz!
2018-10-17 11:05:58 Kategoria:

Nie oceniajmy i nie lękajmy się osób doświadczających zaburzeń psychicznych, wspierajmy i pomóżmy im aktywnie włączyć się w życie społeczne i zawodowe - z takim...

więcej »

Sokołów Podl.

w lewoPaźdzernik 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5 6

SOKOŁÓW, 06.10

Recital Od serca do serca

więcej »
7
8 9 10 11 12 13 14

SOKOŁÓW, 14.10 15:00

XVIII Dzień Papieski w Sterdyni

więcej »
15 16 17 18

SOKOŁÓW, 18.10 18:00

Spotkanie autorskie i promocja książki Ilony Gołębiewskiej

więcej »
19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje