R E K L A M A



SOKOŁÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util

Wójt gminy Sokołów Podlaski powołał swojego zastępcę
2018-12-07 16:40:51 Artykuł czytany 2771 razy


Wójt gminy Sokołów Podlaski Janusz Kur mianował swojego zastępcę. Została nim Ewa Waszkiewicz, która pracuje w urzędzie gminy od 2005 roku.


Ewa Waszkiewicz przez pierwszy rok pracy w urzędzie była pracownikiem ds. Obsługi Rady i Spraw Organizacyjnych, z kolei przez ostatnie 12 lat  zajmowała się sprawami z zakresu ewidencji ludności, dowodów osobistych i rejestru wyborców.

KSkib/DJ

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Karolinia Skibniewska
tel. 502 710 082
skibniewska@radiopodlasie.pl
|
|
|
Lech Zakrzewski
tel. 512 300 339
sokolow@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • do Prawicy
    2018-12-13 15:17:18

    arrow

    Konia kują to i pani Kasia nogę podnosi. A gdzież ona na wójta. Z pierwszego miejsca startowała do powiatu i to nic nie pomogło, tylko 500 głosów na dwie gminy uzbierała. A Pan Sławek 1200 w jednej gminie. Może jakby no niego nie gadała zachwalając kontrkandydatkę od Kura, to wynik byłby zupełnie inny.

  • Grochowiak
    2018-12-13 13:34:35

    arrow

    Prawą ręką wójta jest i tak Karol, kierownik ds. inwestycji i projektów.

  • Rolnik
    2018-12-13 00:25:59

    arrow

    Ot i wyrwał się zastępcę powołał nie wiadomo po co. Sam niech bierze się za robotę. Trzeba pracować. Na taką pensję każdy normalny urzędnik musi pracować kilka miesięcy. Nie po to nosimy do gminy nasze podatki aby rozwalać je na niepotrzebne etaty. Dowody wdzięczności to proszę czynić za własne pieniądze a nie gminne.

  • XYZ
    2018-12-12 22:44:50

    arrow

    Obsługa Rady ?????
    chyba noszenie herbaty i kawy, śmiechu warte.

  • obserwatorka
    2018-12-12 22:40:23

    arrow

    Wykończa się sami, Wójt niedecyzyjny, Zastępca tylko lata i pokrzykuje robiąc wiatr, porobili bałagan i bajzel a tak mało czasu mineło. Brak gospodarza w UM juz raczki zacieraja na porażkę gminną. A nie mówiłem, był dobry kandydat Pan P

  • do Obserwatora
    2018-12-12 13:31:30

    arrow

    Ja myślę,że w gminie coś się kręci, w gminie może, aby w domu zachowali spokój

  • Wyborca
    2018-12-12 11:59:26

    arrow

    Strasznie mnie Pan zawiódł, chyba tylko zastępca był Panu pisany, żałuje głosu. Wójt to za wysokie progi, jak takie decyzje Pan podejmuje, teraz mamy dwóch zastępców. Porażka kompetencyjna. Pani Ewa to szczekający pudelek.

  • obserwator
    2018-12-12 11:54:14

    arrow

    Coś mnie tu kręci

  • słabo
    2018-12-12 11:47:40

    arrow

    Panie Wójcie, coś Pan narobił. Trzeba być samodzielnym a nie słabiutkim chłopczykiem wśród wilków. Z-ca nie jest wart nawet dobrego słowa....a Pan pokazałeś bezradnosc i brak koncepcji....

  • do mieszkanka Kostki
    2018-12-12 10:20:35

    arrow

    Rowerem można dojechać, albo dojść na nogach z Brzozowa, albo Grochowa.

  • Marcin z Jabłonny Lackiej
    2018-12-12 09:59:14

    arrow

    Pozdrowienia dla towarzystwa wzajemnej adoracji

  • mieszkanka kostki
    2018-12-11 12:15:21

    arrow

    Zróbmy w czerwonce Urząd Gminy to dopiero będzie oszczędność!!!Jak do mopsu w czerwonce dojechać jak tam autobusy nie chodzą!!!o stratedzy się znaleźli może na sobie oszczędzać zaczną???

  • Ewunia
    2018-12-11 09:00:48

    arrow

    Spoko, oszczednosci tez sa planowane - przeniosa gops i jednostki do czerwonki i oszczedza... na ludziach.

  • Mieszkaniec
    2018-12-10 18:54:37

    arrow

    Zawiść ludzka nie zna granic. Gratulacje P. Ewo. Przynajmniej będzie z kim rozmawiać w urzędzie.

  • asia
    2018-12-10 16:53:36

    arrow

    i jak gołąbki pomalowały już swoje gniazdka???

  • > jANUSH
    2018-12-10 13:11:41

    arrow

    Węchem i ????????/

  • Xy
    2018-12-10 10:52:37

    arrow

    Brawoo pani ewo teraz to zyska

  • Janush
    2018-12-10 08:49:05

    arrow

    CZYM TY SIĘ KIEROWAŁEŚ PRZY TYM WYBORZE????!!!

  • gminna
    2018-12-10 08:27:40

    arrow

    Podatki to już chyba poszły w górę na ostatniej sesji? Naprawdę nikt nie zauważył? Coraz bardziej zastanawia mnie na co wy ludzie patrzycie głosując w wyborach? wybraliście to macie kolejne stołki dla swoich ciekawe ile jeszcze będzie apanaży?

  • do gminny
    2018-12-10 00:49:02

    arrow

    Zasłużyła, nie zasłużyła wszystko ok, tylko gminy nie stać na dodatkowe stołki, a i nie są one potrzebne bo to mała gmina. Łatwo jest wydawać pieniądze, których się nie zarobiło. Jakoś do ery Pasika taka funkcja nie była potrzebna. Tym bardziej,że Kur obiecywał, że żadnego zastępcy nie będzie. Nieładnie bo jeszcze dobrze nie zaczął, a już kłamie.

  • gminny
    2018-12-08 20:36:56

    arrow

    P.Ewo gratulacje,zasłużyła Pani na ten stołek,niech piszą co chcą,ale Pani zawsze zauważała ludzi na korytarzu którzy potrzebowali pomocy.To jest taka zawiść,ale niektórym jeszcze dużo brakuję co do pańskiej kultury.

  • Zośka
    2018-12-08 19:14:49

    arrow

    Teraz tylko czekać jak zaczną podnosić podatki, bo przecież ktoś za to wszystko musi zapłacić. Niech płacą za to ci którzy go wybrali.

  • Zośka
    2018-12-08 19:14:47

    arrow

    Teraz tylko czekać jak zaczną podnosić podatki, bo przecież ktoś za to wszystko musi zapłacić. Niech płacą za to ci którzy go wybrali.

  • Zośka
    2018-12-08 19:14:45

    arrow

    Teraz tylko czekać jak zaczną podnosić podatki, bo przecież ktoś za to wszystko musi zapłacić. Niech płacą za to ci którzy go wybrali.

  • Misiek
    2018-12-08 19:10:33

    arrow

    To się już biedak spracował, że aż musi sobie zastępcę powołać, taki zajęty, a może nie ogarnia tego bałaganu.

  • bebek@Z gminy
    2018-12-08 18:32:46

    arrow

    A jakie konkretnie masz zarzuty do obecnego sekretarza gminy, ze oczekujesz zmiany na tym stanowisku?

  • bebek@Z gminy
    2018-12-08 18:32:44

    arrow

    A jakie konkretnie masz zarzuty do obecnego sekretarza gminy, ze oczekujesz zmiany na tym stanowisku?

  • Blondynka
    2018-12-08 17:28:30

    arrow

    Jak stanowisko obiecuje się jeszcze przed wyborami,to po wyborach są tego konsekwencje.

  • Blondynka
    2018-12-08 17:27:26

    arrow

    Jak stanowisko obiecuje się jeszcze przed wyborami,to po wyborach są tego konsekwencje.

  • Do Gmina Sokołów
    2018-12-08 17:25:02

    arrow

    Oczywiście, że będzie zastępca zastępcy, a właściwie już jest Pani HM.

  • Olek
    2018-12-08 17:20:51

    arrow

    No i bardzo dobrze głupi narodzie, głosujcie dalej na takich, macie swojego zbawcę i prawdomównego włodarza. toż zapłata musi być.

  • PRAWICA
    2018-12-08 16:37:31

    arrow

    Moim zdaniem to najlepszym Wójtem byłaby Pani Kasia i nadal uważam za wielki błąd, że jej nie wystawiono(w Repkach wygrała Pani Apolonia bo nie była etatowym kandydatem) tylko Pana Sławomira. Ale i tak wiem jedno żaden prawicowy kandydat nie narażałby budżetu dla stanowisk (ciekawe jeszcze ile stworzy?). Patrzcie, że w starostwie jak na razie żadnej tak szumnie zapowiadanej miotły nie ma a w gminie co się dzieje? gdzie tak szumnie zapowiadanie inwestycje bo w budżecie na 2019 nic nie widać. Nikt mi nie wmówi że takie działania są dobre dla mieszkańców. ZA 5 LAT głosuję na Panią KATARZYNĘ albo się wyprowadzam i nie głosuję w ogóle.

  • mieszkanka gminy
    2018-12-08 15:11:46

    arrow

    P.Ewo gratulacje,zasłużyła Pani na to stanowisko w oczy kole niektóre osoby.Ale Pani się nie martwi,na korytarzu w Urzędzie Gminy zawsze zauważała Pani ludzi którzy potrzebują pomocy,dziękujemy.

  • gminny
    2018-12-08 13:08:25

    arrow

    Słowa dotrzymał, bo nie zatrudnił byłego wójta. A co z sekretarzem?

  • Bolek
    2018-12-08 10:37:48

    arrow

    No przecież Pani Ewa zasłużyła się podczas kampanii wyborczej i nie tylko, jeszcze pozostali zasłużeni do odznaczeń.

  • Z gminy
    2018-12-08 10:35:49

    arrow

    Słyszałem, że w gminie zaczęły się czystki. Tylko ciekawe kiedy nastąpi zmiana na stanowisku sekretarza gminy.

  • jurand
    2018-12-08 09:01:49

    arrow

    Zaczeło się ledwo zagrzał miejsca a już się stwarza niepotrzebne stołki i kasę przepierdziela. A drogi tej gminy najgorsze w powiecie a może i w całym kraju.

  • Super
    2018-12-08 08:49:17

    arrow

    Przecież miało nie być v-ce ,zaufaliśmy Panu . A tu nagle dowiadujemy się ze jednak jest .Ooo, ale strzał - tak w dwa kolana.

  • Super
    2018-12-08 08:48:18

    arrow

    Przecież miało nie być v-ce ,zaufaliśmy Panu . A tu nagle dowiadujemy się ze jednak jest .Ooo, ale strzał - tak w dwa kolana.

  • Gmina Sokolow
    2018-12-08 07:43:38

    arrow

    A zastępca zastępcy tez będzie ?

  • Super
    2018-12-07 22:51:26

    arrow

    Pani Ewo gratulacje. Jest Pani właściwą osobą na to stanowisko. Myślę,że po objęciu władzy przez Pana Janusza i przy Pani pomocy Gmina jeszcze bardziej będzie się rozwijała.

  • wyborca
    2018-12-07 19:56:16

    arrow

    Gratulacje,bardzo dobra decyzja.

  • gminny
    2018-12-07 19:08:16

    arrow

    Zaczęło się ale jaja

  • wyborca
    2018-12-07 19:06:21

    arrow

    Gratulacje,bardzo dobra decyzja.

  • 535544d
    2018-12-07 17:40:02

    arrow

    T

  • nowa wieś
    2018-12-07 16:59:28

    arrow

    MAMY TO GRATULACJE!!!

  • sołtys
    2018-12-07 16:57:37

    arrow

    Obsługę Rady Gminy to raczej Pani Hania ma.

  • wyborca
    2018-12-07 16:56:31

    arrow

    ooo, nie wiem czy z tym powołaniem to dobry pomysł - raczej strzał w kolano jeżeli nie w oba.

  • bolek
    2018-12-07 16:46:54

    arrow

    Po co ten zastępca... tylko dla kasy... A za tę kasę można było zrobić drogę na brodacze.!!!

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Rejestracja Kół Gospodyń Wiejskich
2018-12-11 07:14:54 Kategoria:

Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Siedlcach, podobnie jak inne jednostki Agencji, rozpoczęło rejestrację Kół Gospodyń Wiejskich....

więcej »
foto

Medyczne Szkoły Policealne im. Zbigniewa Religi w...