Sportowiec roku
ZASADY GŁOSOWANIA

Jeden DZIEŃ - jeden GŁOS

Każdy uczestnik plebiscytu może oddać w ciągu doby 1 głos na wybraną inwestycję, sportowca i wydarzenie kulturalne. Warunkiem ważności oddanego głosu jest zaznaczenie właściwego pola i wypełnienie formularza znajdującego się pod listą plebiscytowych propozycji. Aby Głos był ważny osoba głosująca musi podać imię i nazwisko, miejscowość oraz numer telefonu lub adres e-mail. Zgłoszenia niekompletne nie będą brały udziału w losowaniu nagród. Na finalistów można głosować do północy 19 grudnia 2012 r.

Wśród osób głosujących w pierwszej turze rozlosujemy nagrody ufundowane przez współpracujące z nami firmy.


Z REGULAMINU PLEBISCYTU

Organizatorem plebiscytu na "Inwestycję Roku 2012 w Regionie”, ”Wydarzenie Kulturalne Roku 2012 w Regionie” i „Sportowca Roku 2012 w Regionie” są Regionalny Portal Informacyjny podlasie24.pl i Katolickie Radio Podlasie.

Uczestnikiem Plebiscytu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, z wyjątkiem pracowników Organizatora, a także członków najbliższej rodziny pracowników Organizatora.


SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN PLEBISCYTU [kliknij]

Zakończyło się juz głosowanie - w czwartek 20 grudnia na antenie Katolickiego Radia Podlasie między godz. 13.00 a 14.00 poznamy szczęśliwych zdobywców nagród, których rozlosujemy spośród  osób biorących udział w II turze plebiscytu na TOP REGIONU.

Pobierz banerki do głosowania

600x100 px
300x250 px

SPONSORZY NAGRÓDPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe VENA-
  Siedlce, ul. Kilińskiego 11

Galeria Sportowa - Siedlce , ul. Sokołowska 33

Hurtownia Artykułów Przemysłowych REMEX Siedlce

Auto-Kram s.c. Sklep Motoryzacyjny
ul. Floriańska 83, Siedlce

www.myjszyby.pl

Wydawnictwo Jedność

Wydawnictwo Znak

Wydawnictwo Święty Paweł
foto

Remont odcinka drogi wojewódzkiej na terenie Łosic...
2021-10-23 09:31:27 Kategoria: Region

Po kilkunastu miesiącach prac odcinek drogi wojewódzkiej nr 698 w Łosicach jest już w pełni przejezdny. 22 października oddano inwestycję do użytku.

więcej »
foto

Piosenka Dekady. Co śpiewaliśmy przez ostatnie 10 lat?
2021-10-23 09:46:15 Kategoria: Kultura

Przeboje z radia, rekordy odsłon w Internecie, najlepsze imprezowe hity i melodie, które zapadły nam w pamięć. Wszystko to, co wydarzyło się w ostatnim dziesięcioleciu...

więcej »