R E K L A M AWĘGRÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Odprawa roczna węgrowskich policjantów
2019-02-09 10:39:00 Artykuł czytany 599 razy


8 lutego w budynku Starostwa Powiatowego w Węgrowie odbyła się odprawa służbowa z udziałem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu insp. Tomasza Michułki, będąca podsumowaniem pracy węgrowskiej Policji w 2018 roku.


Odprawę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Węgrowie - insp. Andrzej Styrczula. Komendant przywitał gości i przedstawił stan bezpieczeństwa na terenie miasta. Komendant Wojewódzki Policji z siedziba w Radomiu - insp. Tomasz Michułka podsumował wyniki pracy funkcjonariuszy KPP w Węgrowie w odniesieniu do garnizonu mazowieckiego. Insp. Tomasz Michułka podziękował policjantom i pracownikom węgrowskiej komendy za wysiłek i trud wkładany w codzienną służbę, życząc wszystkim satysfakcji z wykonywanej pracy. Podziękowania za dobrą współpracę skierował również w stronę samorządowców i służb współpracujących z węgrowskiej Policją.

Następnie Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński podziękował węgrowskim policjantom za ich efektywną służbę oraz omówił modernizację służb mundurowych, która w istotny sposób wypływa na bezpieczeństwo. Podkreślił także, jak ważna jest obecność Policji w społeczeństwie oraz dobry kontakt dzielnicowych z mieszkańcami. W dalszej części odprawy głos zabrali zaproszeni goście, którzy podkreślili dobrą współpracę oraz dziękowali za zaangażowanie w służbie i znaczny wzrost poprawy bezpieczeństwa na terenie powiatu węgrowskiego. W spotkaniu udział wzięli także: Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, Starosta Powiatu Węgrowskiego Ewa Besztak, Zastępca Burmistrza Węgrowa Halina Ulińska, Burmistrz Miasta i Gminy Łochów Robert Gołaszewski, wójtowie, przedstawiciele klasy mundurowej.

Następnie Sekretarz Stanu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński wraz z Komendantem Wojewódzkim Policji zs. w Radomiu odwiedzili policjantów z Komisariatu Policji w Łochowie.


Autor: sierż. Marta Lewandowska
[MSz]

wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Karolina Skibniewska
tel. 502 710 082
skibniewska@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA

Węgrów

w lewoLuty 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3

WĘGRÓW, 03.02

156. rocznica Bitwy pod Węgrowem

więcej »
4 5 6 7 8 9 10

WĘGRÓW, 10.02

ŁOCHÓW: CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA ELI

więcej »
11 12 13 14 15

WĘGRÓW, 15.02 18:00

Gala Sportu w Węgrowie

więcej »
16

WĘGRÓW, 16.02

Węgrowskie siatkarki zaczynają play-offy

więcej »
17

WĘGRÓW, 17.02

Węgrowskie siatkarki zaczynają play-offy

więcej »
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Kondolencje

Najnowsze Informacje