R E K L A M AWĘGRÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Konwencja wyborcza KW PiS w powiecie węgrowskim
2018-09-12 23:02:10 Artykuł czytany 746 razy


Wicemarszałek Maria Koc i poseł na sejm Daniel Milewski spotkali się we wtorek, 11 września z kandydatami na burmistrzów, wójtów i radnych reprezentujących Prawo i Sprawiedliwość w powiecie węgrowskim. Powiatowa Konwencja Wyborcza odbyła się w Węgrowskim Ośrodku Kultury i zgromadziła wielu sympatyków partii rządzącej.


Celem Konwencji była prezentacja sylwetek wszystkich kandydatów Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości z terenu powiatu węgrowskiego, ubiegających się o funkcje samorządowe w zbliżających się wyborach.

Zgromadzonych powitała Maria Koc, która swoje wystąpienie rozpoczęła od wymiany punktów i programów, jakie dotychczas udało się zrealizować partii rządzącej. Do najważniejszych zaliczyła m.in. uporządkowanie systemu finansów publicznych, uszczelnienie systemu podatków, ale również program 500 +, obniżenie wieku emerytalnego, podniesienie płacy minimalnej, program dla emerytów oraz programy pro-rozwojowe, które mają spowodować, że z biegiem lat Polacy odczują zmiany jakościowe, jeśli chodzi o życie, zwłaszcza, jak mówiła wicemarszałek - w Polsce wschodniej.

W swoim wystąpieniu Maria Koc zwróciła również uwagę na najważniejsze punkty w programie Prawa i Sprawiedliwości na kolejne lata. Wśród tych wymieniła - program czyste powietrze, mieszkanie plus, program budowy dróg lokalnych (powołanie funduszu dróg samorządowych, na którym ma być zalokowane 5 mld zł na budowę dróg lokalnych), rozwój infrastruktury sportowej (500 mln zł na budowę hal sportowych, stadionów czy siłowni zewnętrznych) oraz program związany z retencją polskich wód.

Jednocześnie Maria Koc zapewniała, że bez względu na to, jaka partia wygra tegoroczne wybory, wśród ludzi w samorządach lokalnych potrzeba ludzi o otwartych głowach - Ci, którzy zdobędą władze w miastach, gminach czy powiecie muszą mieć otwarte głowy. Muszą chcieć ze wszystkimi współpracować – mówiła M. Koc. - Nas interesują ambitne cele a nie minimalizm. Jest dużo do zrobienia, możliwości są bardzo duże. Trzeba je wykorzystać i zaraz po wyborach brać się do pracy – zakończyła wicemarszałek.

Konwencja wyborcza KW Prawa i Sprawiedliwości w powiecie węgrowskim była pierwszą, tak dużą konwencją, w której udział wzięli sympatycy PiS. Kandydaci na burmistrzów, wójtów i radnych mają w planach organizację kolejnych spotkań – tym razem w miejscowościach, które będą reprezentować w październikowych wyborach.
Większe zdjęcia można zobaczyć TUTAJ


(zdjęcie grupowe: Mariusz Witkowski, pozostałe zdjęcia KSkib)
KSkib
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Natalia Bala-Gąsecka
tel. 508 059 868
bala@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.
REKLAMA

Węgrów

w lewoWrzesień 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2
3 4 5 6 7 8

WĘGRÓW, 08.09

Dożynki diecezjalne w Sadownem

więcej »
9

WĘGRÓW, 09.09 12:00

Mazowieckie Święto Chleba i Sera w Węgrowie

więcej »

WĘGRÓW, 09.09 12:00

Węgrów: Mazowieckie Święto Chleba i Sera

więcej »
10

WĘGRÓW, 10.09

Powiatowy Dzień FASD

więcej »

WĘGRÓW, 10.09

Konferencja „MAMO, jeśli pijesz Ty, piję i JA – zapobieganie spożywaniu alkoholu przez kobiety w ciąży”

więcej »

WĘGRÓW, 10.09 17:30

Spotkanie z Wojciechem Żaganem

więcej »
11 12 13 14

WĘGRÓW, 14.09 12:00

Węgrów: Europejskie Dni Dziedzictwa

więcej »
15 16

WĘGRÓW, 16.09 13:00

Europejskie Dni Dziedzictwa w Liwie

więcej »
17 18 19 20 21 22

WĘGRÓW, 22.09 09:00

100 lat Liceum Ogólnokształcącego w Węgrowie /ZAPOWIEDŹ/

więcej »
23
24 25 26 27 28 29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje