R E K L A M AWĘGRÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Konwencja wyborcza KW PiS w powiecie węgrowskim
2018-09-12 23:02:10 Artykuł czytany 943 razy


Wicemarszałek Maria Koc i poseł na sejm Daniel Milewski spotkali się we wtorek, 11 września z kandydatami na burmistrzów, wójtów i radnych reprezentujących Prawo i Sprawiedliwość w powiecie węgrowskim. Powiatowa Konwencja Wyborcza odbyła się w Węgrowskim Ośrodku Kultury i zgromadziła wielu sympatyków partii rządzącej.


Celem Konwencji była prezentacja sylwetek wszystkich kandydatów Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości z terenu powiatu węgrowskiego, ubiegających się o funkcje samorządowe w zbliżających się wyborach.

Zgromadzonych powitała Maria Koc, która swoje wystąpienie rozpoczęła od wymiany punktów i programów, jakie dotychczas udało się zrealizować partii rządzącej. Do najważniejszych zaliczyła m.in. uporządkowanie systemu finansów publicznych, uszczelnienie systemu podatków, ale również program 500 +, obniżenie wieku emerytalnego, podniesienie płacy minimalnej, program dla emerytów oraz programy pro-rozwojowe, które mają spowodować, że z biegiem lat Polacy odczują zmiany jakościowe, jeśli chodzi o życie, zwłaszcza, jak mówiła wicemarszałek - w Polsce wschodniej.

W swoim wystąpieniu Maria Koc zwróciła również uwagę na najważniejsze punkty w programie Prawa i Sprawiedliwości na kolejne lata. Wśród tych wymieniła - program czyste powietrze, mieszkanie plus, program budowy dróg lokalnych (powołanie funduszu dróg samorządowych, na którym ma być zalokowane 5 mld zł na budowę dróg lokalnych), rozwój infrastruktury sportowej (500 mln zł na budowę hal sportowych, stadionów czy siłowni zewnętrznych) oraz program związany z retencją polskich wód.

Jednocześnie Maria Koc zapewniała, że bez względu na to, jaka partia wygra tegoroczne wybory, wśród ludzi w samorządach lokalnych potrzeba ludzi o otwartych głowach - Ci, którzy zdobędą władze w miastach, gminach czy powiecie muszą mieć otwarte głowy. Muszą chcieć ze wszystkimi współpracować – mówiła M. Koc. - Nas interesują ambitne cele a nie minimalizm. Jest dużo do zrobienia, możliwości są bardzo duże. Trzeba je wykorzystać i zaraz po wyborach brać się do pracy – zakończyła wicemarszałek.

Konwencja wyborcza KW Prawa i Sprawiedliwości w powiecie węgrowskim była pierwszą, tak dużą konwencją, w której udział wzięli sympatycy PiS. Kandydaci na burmistrzów, wójtów i radnych mają w planach organizację kolejnych spotkań – tym razem w miejscowościach, które będą reprezentować w październikowych wyborach.
Większe zdjęcia można zobaczyć TUTAJ


(zdjęcie grupowe: Mariusz Witkowski, pozostałe zdjęcia KSkib)
KSkib
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Karolinia Skibniewska
tel. 502 710 082
skibniewska@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA

Węgrów

w lewoListopad 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10

WĘGRÓW, 10.11

Zaduszki poetyckie albo dziadowskie deliberacje, czyli sny o wolności

więcej »

WĘGRÓW, 10.11

W sobotę grają węgrowskie siatkarki

więcej »
11

REGION, 11.11 18:00

Mazowsze w Koronie. Final w Węgrowie

więcej »
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje