R E K L A M AWĘGRÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Spotkanie z przedsiębiorcami
2020-01-28 17:33:55 Artykuł czytany 816 razy


W poniedziałek, 27 stycznia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie odbyło się kolejne z cyklu spotkanie z przedsiębiorcami działającymi na terenie powiatu.


Na zaproszenie starosty węgrowskiego Ewy Besztak, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Węgrowie Anny Wieczorek oraz przewodniczącego Komisji Rozwoju Gospodarczego Włodzimierza Miszczaka, w spotkaniu udział wzięło ponad 100 przedsiębiorców z terenu powiatu, a także: senator Maria Koc, poseł Maciej Górski, I wicewojewoda mazowiecki Sylwester Dąbrowski, kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Anna Kaszuba, członek Zarządu Powiatu Tadeusz Kot, radni Rady Powiatu: Łukasz Komorowski i Adam Strąk, wójtowie i burmistrzowie, a także samorządowcy z terenu powiatu węgrowskiego.

Podczas spotkania zostały przedstawione zagadnienia, będące wynikiem zgłaszanych przez usługodawców potrzeb w trakcie wizyt studyjnych, które odbyli przedstawiciele samorządu powiatu w zakładach pracy oraz z bezpośrednich rozmów z przedsiębiorcami.

Pracownicy Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach: Aleksandra Walo – Starszy Specjalista i Kinga Mruk – Starszy Inspektor, przybliżyli zebranym zagadnienia związane z warunkami zatrudniania cudzoziemców. O zasadach działania podzielonej płatności VAT opowiedziała Naczelnik Urzędu Skarbowego w Węgrowie Edyta Bardadyn. Przedstawiciele Ministerstwa Klimatu: Sebastian Sękalski  i  Grzegorz Styrna z Instytutu Ochrony Środowiska przedstawili temat bazy danych odpadowych, czyli tzw. BDO.

Celem spotkania były merytoryczne dyskusje, które mają za zadanie dostarczać przedsiębiorcom wiedzy i informacji na bieżące tematy, a przez co ułatwić im prowadzenie działalności gospodarczej.

Po zakończeniu dyskusji, uczestnicy mogli skorzystać z przygotowanych przez prelegentów stoisk informacyjnych a także zgłaszać tematy, które chcieliby, aby były poruszane w trakcie kolejnych spotkań.Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj


(www.powiatwegrowski.pl)


KSkib/DW

wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Karolina Skibniewska
tel. 502 710 082
skibniewska@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Gadżety reklamowe - czy dawanie upominków reklamowych...
2020-02-19 12:43:55 Kategoria:

Gadżety reklamowe dla firmy skracają dystans pomiędzy nami a klientem. Dodatkowo budują pozytywny wizerunek. Czym kierować się przy ich wyborze? Gadżety reklamowe to...

więcej »
foto

Abonament dla firm - jak wybrać najlepszy?
2020-02-17 11:50:42 Kategoria:

Telefon firmowy to sprzęt obecny praktycznie w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od jego wielkości, branży czy statusu. Dzisiaj nie jesteśmy w stanie objeść się...

więcej »

Węgrów

w lewoLuty 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2
3 4 5 6

WĘGRÓW, 06.02

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie seniorów

więcej »
7 8

WĘGRÓW, 08.02

Spotkanie autorskie z Danielem Góralem

więcej »
9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Kondolencje

Najnowsze Informacje