REGION

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Zmiana w Radzie Nadzorczej PKS
2013-06-10 21:48:25 Artykuł czytany 2792 razy


Na dzień przed Walnym Zgromadzeniem właścicieli łukowskiego PKS doszło do odwołania jednego z członków Rady Nadzorczej. Odwołany to Tomasz Cieliszak, który reprezentował w Radzie właściciela czyli Zarząd Powiatu. We wtorek 11 czerwca ma zostać powołany nowy członek Rady. Ma nim być jeden z pracowników Urzędu Miasta.


Tomasz Cieliszak został odwołany w poniedziałek 10 czerwca. Zrobiono to na dzień przed zaplanowanym posiedzeniem Rady Nadzorczej, na którym ma dojść do powołania na nową kadencję prezesa łukowskiego PKS. Kandydatem Zarządu Powiatu czyli właściciela firmy na to stanowisko jest już Tomasz Madoń. W poniedziałek 10 czerwca przedstawiciele pracowników, którzy zasiadają w Radzie Nadzorczej zgłosili jeszcze jednego kandydata: obecnego prezesa Andrzeja Skwarka.

Tymczasem związkowcy nadal sprzeciwiają się propozycji właściciela, aby na miejsce obecnego prezesa powołać nowego. Ich zdaniem nie ma ku temu żadnych racjonalnych przesłanek.

W poniedziałek 10 czerwca pięcioosobowa delegacja związków zawodowych spotkała się ze starostą Januszem Koziołem, wicestarostą Krzysztofem Tymoszukiem i przewodniczącym Rady Powiatu Władysławem Karasiem. Przedstawili oni swoje argumenty za pozostawieniem na stanowisku prezesa Andrzeja Skwarka. Ich zdaniem dobrze wypełnia on swoją rolę, współpracuje z załogą i dba o rozwój firmy. Próbowali również dowiedzieć się dlaczego właściciel chce doprowadzić do zmiany. – Usłyszeliśmy, że w naszej firmie wprawdzie jest dobrze, ale potrzebne jest nowe spojrzenie. Ma to zapewnić jeszcze lepszy rozwój firmy – relacjonują związkowcy. I dodają: - Usłyszeliśmy również propozycję, że w zamian za zgodę na zmianę prezesa nasza firma otrzyma od powiatu 100 tys. zł. Pieniądze mamy przeznaczyć na zakup nowego taboru – opowiadają obecni na spotkaniu pracownicy PKS. Jak relacjonują, zapytali skąd będą pochodzić te pieniądze skoro powiat ma tak duże zadłużenie. Jak mówią, na to pytanie nie otrzymali odpowiedzi. Spotkanie związkowców ze starostą, wicestarostą i przewodniczącym Rady Powiatu nie przyniosło żadnych rozwiązań. Obie strony pozostały przy swoich argumentach. Nikt nikogo nie przekonał.

We wtorek 11 czerwca wszystko się wyjaśni. O godzinie 11.00 odbędzie się posiedzenie Rady Nadzorczej, na której zostanie uzupełniony jej skład. Godzinę później, w samo południe ma odbyć się Walne Zgromadzenie, na którym podsumowana zostanie działalność Zarządu Firmy w 2012 roku. O godzinie 14.00 ponownie spotkają się członkowie Rady Nadzorczej. Będę głosować nad wyborem nowego prezesa. Do wyboru mają mieć dwóch kandydatów: Andrzeja Skwarka i Tomasza Madonia. Natomiast o godzinie 15.00. Zarząd Powiatu ma spotkać się z pracownikami spółki. Będzie już wtedy wiadomo, kto został nowym prezesem.

- Nie zgadzamy się na kandydata przedstawionego przez starostę. To naszym zdaniem błąd. Firma rozwija się. Mamy zyski. Po co zmieniać coś, co dobrze działa. Proponowaliśmy staroście aby wyznaczył nam nowe cele. My razem z obecnym prezesem postaramy się je osiągnąć. Jeżeli będzie źle, spotkamy się za rok i znajdziemy nowe rozwiązanie. Na to starosta się nie zgodził. My natomiast nie zgadzamy się na nowego prezesa – mówią związkowcy, którzy najbardziej obawiają się tego, że pod rządami nowego prezesa firma upadnie. Pracownicy szykują się teraz na spotkanie przed Starostwem Powiatowym. Mają tam być we wtorek 11 września tuż przed południem. Chcą zaprotestować przeciwko planom właściciela.

AKup

Przeczytaj: Załoga broni Prezesa


Więcej informacji z Łukowa i powiatu łukowskiego   [kliknij]


Podlasie24.pl również na Facebooku- kliknij Lubię to!


wykop

Komentarze

 • Nafets
  2013-06-11 14:41:30

  arrow

  Oczywista oczywistość, że wszystko co się robi musi się opłacić, MUSI !!! Czy gospodyni na wsi trzyma kurę co nie znosi jaj ? albo krowę co nie daje mleka ? Dlatego nie ma już PKS Biała Podlaska, bo woził pierze luzem. Pisząc, wiedziałem, że są takie sołectwa - przysiółki, co nie mają połączenia. Ale jak ty to sobie kolego wyobrażasz, że bus czy autobus pojedzie - wjedzie do \\\" Koziej Wólki \\\" często pięć kilometrów w jedną i drugą stronę po jedną osobę, a często po nikogo. Tak jeżdżą PKS-y. I to jest chore. Znam przykład, że w niedzielę, latem cała wieś jedzie rowerami do Kościoła, a w zimę stęka i psioczy, że PKS zawiesił autobus. Przecież to jest komunikacja rozkładowa, a nie przypadkowa. Jak nie było konkurencji w postaci wolnego rynku to PKS często liniami rentownymi finansował linie nie rentowne w domyśle \\\" Kozie Wólki \\\" Takie są drapieżne prawa rynku. Dobroczynnością zajmują się Caritasy i opieka społeczna.

 • Grzegorz Skwarek
  2013-06-11 13:40:33

  arrow

  Do SG Nie ma zielonego pojęcia jakie może mieć to znaczenie, ale na tak na wszelki wypadek, żeby uciąć towarzyskie spekulacje.
  Andrzej Skwarek
  a) na szczęście nie
  b) niestety nie
  c) po prostu nie
  jest ze mną w żaden sposób skoligacony.
  Proszę sobie wybrać dowolną wersję.

 • do przewoznika
  2013-06-11 13:33:28

  arrow

  Przewozniku zbuduj sobie powiat sciagnij ludzi i rob co chcesz a jak nie to spadaj do Radzynia ,Miedzyrzeca czy okolic z ktorych pochodzisz i otworzyles swoja firme przewozowa i pchasz sie na rynek lukowski.Bujaj sie

 • do Nafets
  2013-06-11 13:11:47

  arrow

  Masz kolego błędne informacje. Otóż są w powiecie bialskim miejscowości które po upadku bialskiego PKS nie mają połączeń. Który z "busiarzy" jeździ tam , gdzie jest niewielu pasażerów i musiałby do kursu dopłacić?

 • przyjazny PKSowi
  2013-06-11 12:04:12

  arrow

  Co te kłótnie dadzą dobrego PKSowi.
  Już od roku jeżdżę busem bo szybciej , taniej i przyjemniej a przede wszystkim kulturalnie , nie tak jak u większości szoferów PKS,buńczucznych i robiących łaskę, ze wydają bilet a tak w ogóle, ze musza pracować.
  Mimo wszystko życzę powodzenia i refleksji.

 • ner
  2013-06-11 12:02:29

  arrow

  Jak tak można mówić o związkowcach. Przecież dzięki nim Polska stała się suwerenna. Kiedyś ich nosilismy na rekach, a dziś zapominamy o ich ogromnej roli?

 • przewoźnik
  2013-06-11 11:15:18

  arrow

  Chętnie przystąpię do do przetargów na przewozy szkolne w powiecie łukowskim a najchętniej wykonam je bez przetargu i na warunkach takich jak wykonuje je teraz bez przetargu słynny PKS Łuków.
  Tak to każdy może.

 • do " Nafets "
  2013-06-11 10:24:51

  arrow

  Popieram jako kierowca busa.
  Pogonić to towarzystwo związkowców i nierobów.
  Sprywatyzować PKS a uczciwi kierowcy i kompetentni z administracji nie nie musza się martwic o pracę.

 • Nafets
  2013-06-11 08:54:53

  arrow

  Nie obawiajcie się, że nie będzie wam komu jeździć w terenie, po tzw \"zadupiach\". Macie tego przykład prawie po sąsiedzku, w rejonie byłego PKS Biała Podlaska. Czy tam jest jakaś większa miejscowość co by nie miała połączenia ze \"Światem\" ? Obserwujcie co się dzieje w rejonie Siedlec, tam komunikację wykonują busy z rejestracją lubelską, rycką, puławską i łukowską. Wcześniej wymienieni obsługują również rejon Sokołowa Podlaskiego. Oni w razie potrzeby zapełnią ewentualną dziurę. Właścicielu PKS ! pozbądź się tego balastu.

 • speed
  2013-06-11 08:52:05

  arrow

  Chyba nie na takie komentarze liczyła pani redaktor.

 • zwolniony zwiazkowiec z PKS Białej
  2013-06-11 08:48:34

  arrow

  Silne i populistyczne związki to upadłość firm.
  Wiem coś o tym.
  Większości działaczy działaczy ( nie dla mnie ) zależy tylko na utrzymaniu ich przywilejów nawet kosztem układów z zarządami firm.

 • S.G
  2013-06-11 08:25:53

  arrow

  Ew. propozycja Sz. Sierpnia za Skwarka.
  Czy A. Skwarek to kuzyn Dyrektora KRP ?

 • do ostatniego wpisu
  2013-06-11 08:21:23

  arrow

  Nie martw się, rynek nie lubi próżni, będą chętni jak w Białej po upadku PKS po kolejnej zmianie prezesa na spadochroniarza.
  Z takimi właścicielami PKS nie mają racji bytu, z biletów w prawie pustych autobusach nie kupią nowoczesnego i konkurencyjnego taboru i nie są dobrymi przewoźnikami z 15 letnimi autosanami.
  Proszę zobaczyć jak nowi inwestorzy w PKS Mińsk, Ostrołęka czy nawet w Siedlcach inwestują nie tylko w autobusy ale jak w Siedlcach również w dworce.
  A w komunalnych dużo biedy i polityki a nic z inwestycji i rozwoju, po prostu MARAZM !!!!.

 • i co dalej?
  2013-06-11 07:21:08

  arrow

  do Sz.S
  sprzedać? ok. a do kogo będą później pretensje, że nikt nie kursuje po najmniejszych wioskach? pewnie do władzy

 • kandydat z UM?
  2013-06-11 06:55:12

  arrow

  Kto ma być członkiem RN z UM?

 • Sz.S
  2013-06-11 06:42:31

  arrow

  Sprzedać ten relikt komunizmu, będzie kasa na drogi i starostwo pozbędzie się kłopotu.

 • pracownik
  2013-06-11 06:33:33

  arrow

  Za zakup 10 nowych autobusów ( nie busów ) i zwrot zabranych uprawnień i wyrównanie za całą kadencję Skwarka zgadzamy się na zmianę prezesa.

 • obiektywny radny
  2013-06-11 06:26:26

  arrow

  No i skończą się ukladziki chronionych działaczy związkowych i niektórzy mieszacze i nieroby polecą.
  Starosto bądź konsekwentny, komuna i chore przywileje nie są dobre w gospodarce rynkowej.

 • widzący to i owo
  2013-06-10 23:02:22

  arrow

  No ostatnio to i radny Świętochowski się angażuje

 • speed
  2013-06-10 22:21:59

  arrow

  A może radny Lipiec ma jakiś pomysł na ten problem? Bardzo interesuje się ostatnio PKS-em

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

Co, gdzie, kiedy

w lewoMaj 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

MIASTO SIEDLCE, 01.05 10:00

Siedlce: kleryckie mistrzostwa

więcej »

DROHICZYN, 01.05 13:00

Majówka na trawie – Drohiczyn zaprasza

więcej »
2

MIASTO SIEDLCE, 02.05 10:00

Siedlce: kleryckie mistrzostwa

więcej »

WĘGRÓW, 02.05 16:00

I Bieg Flagi w Łochowie

więcej »
3

GARWOLIN, 03.05

Majowe święta w Pilawie

więcej »

ŁOSICE, 03.05

3 Maja w Łosicach

więcej »

SIEMIATYCZE, 03.05

111 lat Orkiestry Dętej w Ciechanowcu

więcej »

POWIAT BIALSKI, 03.05

3 maja w Janowie Podlaskim

więcej »

SIEMIATYCZE, 03.05

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Siemiatyczach

więcej »

DROHICZYN, 03.05

3 maja w Drohiczynie

więcej »

ŁUKÓW, 03.05

3-maj się, Konstytucjo

więcej »

RADZYŃ, 03.05

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Radzyniu Podlaskim

więcej »

LUBARTÓW, 03.05

Święto Konstytucji 3 Maja w Kocku

więcej »

RADZYŃ, 03.05

3 maja w Komarówce Podlaskiej

więcej »

POWIAT BIALSKI, 03.05

3 Maja w Terespolu

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 03.05 10:00

Siedlce: 228. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

więcej »

GARWOLIN, 03.05 10:00

3 Maja w Garwolinie

więcej »

DROHICZYN, 03.05 11:30

6. Rajd Konny i Rowerowy – majówka w Drohiczynie

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 03.05 11:30

Biała Podlaska: uroczystości majowe

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 03.05 11:30

Jubileusz wybudowania Świątyni w Mokobodach

więcej »

GARWOLIN, 03.05 12:00

Potrójne świętowanie w Żelechowie

więcej »

SOKOŁÓW, 03.05 12:30

Święto Konstytucji 3 Maja w Sokołowie Podlaskim

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 03.05 12:30

Seroczyn - Festyn Majowy po raz 28.

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 03.05 19:00

Siedlce: koncert z okazji 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki

więcej »
4

SIEMIATYCZE, 04.05

Konkurs kulinarny – Korowaj Mielnicki

więcej »

WĘGRÓW, 04.05 10:00

Zjazd Akcji Katolickiej Diecezji Drohiczyńskiej

więcej »

POWIAT BIALSKI, 04.05 16:30

Piknik Majowy w Gminie Terespol

więcej »

SIEMIATYCZE, 04.05 17:00

Powiatowy Dzień Strażaka w powiecie siemiatyckim

więcej »
5

RADZYŃ, 05.05

I Radzyński Jarmark Sztuki i Rękodzieła „Kozirynek 2019”

więcej »

RADZYŃ, 05.05

Wkrótce II Forum Przedsiębiorczości w gminie Borki

więcej »

RADZYŃ, 05.05

I Radzyński Jarmark Sztuki i Rękodzieła „Kozirynek 2019”

więcej »

ŁUKÓW, 05.05

Wola Okrzejska: Dzień Konia w Sienkiewiczówce

więcej »

POWIAT BIALSKI, 05.05

Turniej Szachowy w Terespolu

więcej »

RADZYŃ, 05.05 13:00

III Festiwal Pieśni Maryjnej w Ulanie

więcej »
6 7

POWIAT BIALSKI, 07.05

Spotkanie ks. Marka Dziewieckiego z bialskimi przedsiębiorcami

więcej »
8

MIASTO SIEDLCE, 08.05

Spotkanie duszpasterzy młodzieży

więcej »

ŁUKÓW, 08.05

Powiatowy Dzień Bibliotekarza w Łukowie

więcej »

RADZYŃ, 08.05 10:00

Wkrótce V Forum Bibliotekarzy Powiatu Radzyńskiego

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 08.05 11:00

Czym jest sztuka? Próba interpretacji obrazów

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 08.05 11:00

XVI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach

więcej »

MIŃSK MAZ., 08.05 18:30

Mińsk Mazowiecki: Biblioteka Podróży z Elizą Piotrowską

więcej »
9

MIASTO SIEDLCE, 09.05

Spotkania z Muzyką. Małe Filharmonie „Z jazzem przez świat”

więcej »

ŁUKÓW, 09.05 10:00

Łukowscy policjanci zapraszają na debatę

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 09.05 17:00

Czy Chiny podbiją świat? – spotkanie z prof. Bogdanem Góralczykiem

więcej »

SIEMIATYCZE, 09.05 18:30

KSM-owicze spotkają się w Sanktuarium Maryjnym w Ostrożanach

więcej »
10

MIASTO SIEDLCE, 10.05

Zbiórka krwi podczas Jarmarku Św. Stanisława

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 10.05

Wiśniew: Gala z okazji 70-lecia Gminnej Biblioteki Publicznej

więcej »

ŁUKÓW, 10.05

Wieczór w łukowskim amfiteatrze

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 10.05

Biała Podlaska: Wernisaż wystawy „Moim obiektywem”

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 10.05 10:00

XII Siedlecki Jarmark św. Stanisława

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 10.05 13:00

70-lecie Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiśniewie

więcej »

SIEMIATYCZE, 10.05 16:00

Piknik Muzyczny w Siemiatyczach

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 10.05 16:30

Operacja Rzeka – teraz Siedlce!

więcej »

SIEMIATYCZE, 10.05 19:00

Genesis - teatr cieni w Siemiatyczach

więcej »

POWIAT BIALSKI, 10.05 21:00

Kodeń: Nocne Czuwanie Młodych

więcej »
11

DROHICZYN, 11.05

Spotkanie formacyjne organistów

więcej »

MIĘDZYRZEC, 11.05

Święto Strażaków w Rogoźnicy

więcej »

SIEMIATYCZE, 11.05

Korowaj Agrarny w Radziwiłłówce

więcej »

POWIAT BIALSKI, 11.05 09:30

Diecezjalny Dzień Akcji Katolickiej w Wisznicach

więcej »

WĘGRÓW, 11.05 10:00

Liw: Otwarcie Parku Kulturowo-Historycznego przy Zamku Książąt Mazowieckich

więcej »

POWIAT BIALSKI, 11.05 12:00

Połoski: Modlitwy o cud zdrowia dla chorych

więcej »

GARWOLIN, 11.05 16:00

Żelechów: Uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej w Starym Kębłowie

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 11.05 18:00

Biała Podlaska: Wernisaż wystawy malarskiej Krzysztofa Bojarczuka

więcej »
12

ŁUKÓW, 12.05

Złoty wiek w Kinie Łuków

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 12.05

10 URODZINY NOVEKINO SIEDLCE

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 12.05

Rajd Rowerowy w Siedlcach

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 12.05 10:00

Biała Podlaska: Miejskie Obchody Święta 34. Pułku Piechoty

więcej »

PARCZEW, 12.05 10:30

Diecezjalny Dzień Rodziny – „Małżeństwo bez lęku”

więcej »

SIEMIATYCZE, 12.05 15:00

Majówka na Skwerze Artystów

więcej »

ŁUKÓW, 12.05 15:00

Łuków: Wiosenny Piknik dla Mai Przegalińskiej

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 12.05 16:00

„Szewc Kopytko i Kaczor Kwak” już 12 maja na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 12.05 18:00

Biała Podlaska: XIII Koncerty Wielkanocne

więcej »
13

LUBARTÓW, 13.05

IX Plenerowy Przegląd Teatralny nad Jeziorem Firlej

więcej »

REGION, 13.05 11:00

Inauguracja budowy hospicjum w Makówce

więcej »
14

MIASTO SIEDLCE, 14.05 10:00

Festiwal Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Srebrna Maska”

więcej »

WĘGRÓW, 14.05 11:00

15. rocznica wejścia Polski do Unii Europejskiej

więcej »
15

RADZYŃ, 15.05

Dzień Otwarty w SOSW w Radzyniu Podlaskim

więcej »

RADZYŃ, 15.05

Startuje trzecia edycja radzyńskiego Budżetu Obywatelskiego

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 15.05 10:00

Festiwal Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Srebrna Maska”

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 15.05 11:00

Festiwal Piosenki Religijnej w Stoku Lackim

więcej »

WĘGRÓW, 15.05 13:00

Obchody 70-lecia Gminnej Biblioteki Publicznej w Grębkowie

więcej »
16

RADZYŃ, 16.05

Autorka kryminałów Olga Rudnicka przyjedzie do Radzynia

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 16.05 10:00

Jubileuszowa Wystawa Twórczości Uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Stoku Lackim

więcej »

ŁUKÓW, 16.05 17:00

Spotkanie założycielskie Łukowskiego Towarzystwa Strzeleckiego

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 16.05 17:00

Spotkanie z Romanem Laszukiem

więcej »
17

SIEMIATYCZE, 17.05 17:00

Pirografia Jacka Mierzejewskiego

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 17.05 18:00

Siedlce: dekanalne spotkanie młodzieży

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 17.05 18:00

Wieczór Uwielbienia w parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 17.05 20:00

Klasyczny Piątek - Cykliczne Spotkanie Bialskich Klasyków Nocą

więcej »
18

ŁUKÓW, 18.05

Zlot Foodtrucków na Placu Solidarności i Wolności w Łukowie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 18.05

Siedlce: Noc Muzeów w Muzeum Regionalnym

więcej »

SIEMIATYCZE, 18.05

Noc Muzeów w Mielniku

więcej »

ŁUKÓW, 18.05

Łuków: Przegrani Zwycięzcy

więcej »

SIEMIATYCZE, 18.05

Zarządzani w przyszłości – konferencja w Siemiatyczach

więcej »

DROHICZYN, 18.05

Nocne zwiedzanie Drohiczyna

więcej »

WĘGRÓW, 18.05

Noc Muzeów w podziemiach parafii klasztornej w Węgrowie

więcej »

ŁUKÓW, 18.05

Łuków: Noc Muzeów

więcej »

DROHICZYN, 18.05

Spływ kajakowy „Życie płynie – płyń dla życia”

więcej »

GARWOLIN, 18.05

Duża impreza w niewielkiej Trzciance

więcej »

SIEMIATYCZE, 18.05 09:00

Wielkie Uwielbienie w Brańsku

więcej »

GARWOLIN, 18.05 10:00

Trzcianka: duże wydarzenie nie tylko sportowe

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 18.05 11:30

„Nie sam na SM – ćwiczymy razem!” - warsztaty rehabilitacyjne dla osób z SM i ich bliskich

więcej »

SIEMIATYCZE, 18.05 16:00

Noc Muzeów w Ciechanowcu

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 18.05 17:00

Noc Muzeów w Białej Podlaskiej

więcej »

SIEMIATYCZE, 18.05 18:00

W Mielniku wystąpi Młodzieżowy Chór „RADUGA” z Moskwy

więcej »

LUBARTÓW, 18.05 18:00

Wernisaż wystawy rysunku Ireneusza Boguszewskiego w Galerii ORDY w Kocku

więcej »

POWIAT BIALSKI, 18.05 18:00

Noc Muzeów w Romanowie

więcej »

RADZYŃ, 18.05 19:00

Muzeum w Woli Osowińskiej zaprasza w Noc Muzeów

więcej »
19

MIASTO SIEDLCE, 19.05

Siedlce: Krucjata Różańcowa za Ojczyznę

więcej »

SOKOŁÓW, 19.05

Park’n’Roll & Motoserce

więcej »

ŁUKÓW, 19.05

Bóg nadzieja w nas

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 19.05

XI Bialskopodlaskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego

więcej »

ŁUKÓW, 19.05

Łuków: podejmij „wyzwanie wilka”

więcej »

DROHICZYN, 19.05

Spływ kajakowy „Życie płynie – płyń dla życia”

więcej »

ŁUKÓW, 19.05

Zlot Foodtrucków na Placu Solidarności i Wolności w Łukowie

więcej »

MIĘDZYRZEC, 19.05

Turniej tańca towarzyskiego

więcej »

RADZYŃ, 19.05

Wieczór poetycko - muzyczny w radzyńskim Sanktuarium

więcej »

POWIAT BIALSKI, 19.05

Festiwal Pieśni Maryjnej w Leśnej Podlaskiej

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 19.05

Rodzinna Majówka z Folklorem w Chlewiskach

więcej »

GARWOLIN, 19.05

Sobolew: 100 - lecie Parafii Świętej Rodziny i świętych Apostołów Piotra i Pawła

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 19.05 11:00

Wystawa i Pokaz Maszyn Rolniczych MASTER /zapowiedź/

więcej »

ŁUKÓW, 19.05 12:00

Będzie Bieg Kolarski, będą utrudnienia w ruchu

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 19.05 12:30

Marcin Wyrostek i zespół Corazon wystąpią w Siedlcach

więcej »

ŁOSICE, 19.05 14:00

Majówka w Rudniku

więcej »

PARCZEW, 19.05 14:00

Milanów: „Charytatywny Maraton Dobra”

więcej »

ŁUKÓW, 19.05 15:00

Wyścigi wózków w Łukowie

więcej »

GARWOLIN, 19.05 15:00

Festiwal Kultury i Tradycji Garwolina

więcej »

ŁUKÓW, 19.05 16:00

ŁOK: „Niedziela z teatrem”

więcej »

SIEMIATYCZE, 19.05 16:00

6. Otwarte Mistrzostwa Siemiatycz w Wyciskaniu Odważnika

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 19.05 18:00

Marcin Wyrostek i zespół Corazon wystąpią w Siedlcach

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 19.05 18:00

Poznańskie Słowiki wystąpią w Białej Podlaskiej

więcej »
20

ŁUKÓW, 20.05

Sesja Rady Miasta w Łukowie

więcej »

RADZYŃ, 20.05

Wkrótce III Radzyńskie Dni Fotografii

więcej »

SIEMIATYCZE, 20.05 15:00

Pięciu wspaniałych – Szkoła Muzyczna zaprasza na koncert

więcej »
21

MIASTO SIEDLCE, 21.05

Spektakl Alternatywnego Teatru Tańca LUZ „Dzieci Powstania ‘44”

więcej »

SOKOŁÓW, 21.05

Spotkanie autorskie i promocja ksiązki Agnieszki Dydycz

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 21.05 17:30

Szymon Hołownia w Siedlcach

więcej »

ŁUKÓW, 21.05 18:00

ŁOK: wystawa Jerzego Majka

więcej »
22

SIEMIATYCZE, 22.05

Bajanka i Kicia Kocia – spotkanie dla dzieci w miejskiej bibliotece

więcej »

RADZYŃ, 22.05

Gmina Radzyń przyjmie Samorządową Kartę Praw Rodzin?

więcej »

SIEMIATYCZE, 22.05

Siemiatycze: IX Podlaska Spartakiada Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej

więcej »

RADZYŃ, 22.05 17:00

Parafia Borki: Uroczystości ku czci św. Rity

więcej »
23

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 23.05

Spotkanie autorskie z Darią Galant

więcej »

ŁUKÓW, 23.05

Sztafeta Niepodległości Łuków – Sokołów Podlaski

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 23.05 10:00

Żyrafka - IV Siedlecki Konkurs Matematyczny dla Przedszkoli

więcej »

LUBARTÓW, 23.05 19:00

Koncert dla naszych mam

więcej »

MIŃSK MAZ., 23.05 19:00

Koncert Daniela Gałązki z Zespołem

więcej »
24

MIĘDZYRZEC, 24.05

III Międzyrzeckie Warsztaty Uwielbienia

więcej »

ŁUKÓW, 24.05

Dni Łukowa na sportowo

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 24.05

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Stoku Lackim

więcej »

ŁUKÓW, 24.05

Dni Łukowa 2019. Szczegółowy program

więcej »

SIEMIATYCZE, 24.05 10:00

Przegląd Twórczości Patriotycznej i Regionalnej Dzieci i Młodzieży o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych

więcej »

SIEMIATYCZE, 24.05 10:00

Przegląd Twórczości Patriotycznej i Regionalnej Dzieci i Młodzieży o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 24.05 11:00

Biała Podlaska: Pierwszy etap budowy Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem

więcej »

RADZYŃ, 24.05 11:00

Wohyń: Wkrótce spotkanie z autorem książek dla dzieci Wiesławem Drabikiem

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 24.05 18:00

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie

więcej »
25

MIASTO SIEDLCE, 25.05

Promocja książki Renaty Chojeckiej oraz koncert Zespołu Pieśni i Tańca PW

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 25.05

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Stoku Lackim

więcej »

MIĘDZYRZEC, 25.05

III Międzyrzeckie Warsztaty Uwielbienia

więcej »

ŁUKÓW, 25.05

Dni Łukowa 2019. Szczegółowy program

więcej »

MIĘDZYRZEC, 25.05

Poeta międzyrzecki Ryszard Kornacki obchodzi 60 - lecie pracy literackiej

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 25.05 12:00

Msza św. o beatyfikację Sługi Bożego Biskupa Ignacego Świrskiego

więcej »

LUBARTÓW, 25.05 14:30

XII Kapucyński Piknik Motocyklowy w Lubartowie

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 25.05 21:00

Nocna Pielgrzymka do Mokobód

więcej »
26

ŁUKÓW, 26.05

Dni Łukowa 2019. Szczegółowy program

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 26.05

Festyn w Borkach Siedleckich

więcej »

MIĘDZYRZEC, 26.05

Międzyrzec Podlaski: Koncert Maryjny w kościele św. Mikołaja

więcej »

MIĘDZYRZEC, 26.05

III Międzyrzeckie Warsztaty Uwielbienia

więcej »

RADZYŃ, 26.05

Wkrótce VI Młodzieżowy Czempionat Koni Ras Zimnokrwistych w Bedlnie

więcej »

POWIAT BIALSKI, 26.05

Biskup siedlecki Kazimierz Gurda zaprasza na IV Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet do Pratulina

więcej »

ŁUKÓW, 26.05

Łuków: oddaj krew – uratuj życie

więcej »

POWIAT BIALSKI, 26.05

III Motocyklowa Pielgrzymka Kobiet do Pratulina

więcej »

WĘGRÓW, 26.05 12:00

Parafialny Dzień Dziecka w Grębkowie

więcej »

ŁUKÓW, 26.05 12:00

Wojcieszków: konie w krainie Ramzesa

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 26.05 15:00

Piknik Rodzinny w Borkach Siedleckich

więcej »

RADZYŃ, 26.05 15:30

Robert Makłowicz przyjedzie do Radzynia

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 26.05 18:00

Siedlce: Złoty Jubileusz Kapłaństwa

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 26.05 19:00

Koncert Krystyny Giżowskiej na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce

więcej »
27 28

POWIAT BIALSKI, 28.05 10:00

IV Diecezjalny Zjazd Szkolnych Kół Caritas

więcej »

WĘGRÓW, 28.05 16:00

Konferencja „Prawa konsumenta w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości”

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 28.05 19:00

Koncert zespołu Niekompletni „Graj nam świecie”

więcej »
29

SOKOŁÓW, 29.05

Dzień Działacza Kultury i Drukarza z Wacławem Kruszewskim

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 29.05 18:00

Ilona Gołębiewska w Siedlcach

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 29.05 19:00

Gdzie jesteś… Ewo?

więcej »
30

MIASTO SIEDLCE, 30.05

Trwają zapisy do Karo Chess 2019 – otwartego turnieju szachowego

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 30.05 18:00

Fotografie codzienności

więcej »
31

Najnowsze Informacje

foto

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego to dokument...
2019-05-23 16:44:12 Kategoria:

Lato zbliża się wielkimi krokami. Część z nas tegoroczny urlop spędzi poza granicami naszego kraju. Planując taki wyjazd warto jednak pamiętać, że zagraniczna...

więcej »
foto

Zwiedzanie Lublina wynajętym samochodem - poznaj nasze...
2019-05-22 13:03:35 Kategoria:

Lublin jest coraz popularniejszą destynacją wśród podróżujących po całym kraju. Stolica Lubelszczyzny ma swój wyjątkowy klimat, który kusi zarówno do dłuższych...

więcej »
foto

Międzynarodowy Dzień Mycia Samochodów
2019-05-19 00:01:00 Kategoria:

W związku z Międzynarodowym Dniem Mycia Samochodów warto przyjrzeć się swojemu pojazdowi i poświęcić mu trochę czasu. Czyste auto ma znaczący wpływ na bezpieczną...

więcej »