R E K L A M AKonkurs

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util

Regulamin Plebiscytu na "Inwestycję Roku 2012 w Regionie”, ”Wydarzenie Kulturalne Roku 2012 w Regionie” i „Sportowca Roku 2012 w Regionie”
2012-12-03 20:53:00 Artykuł czytany 2406 razy


Regulamin plebiscytu portalu podlasie24.pl i Radia Podlasie


§1
Postanowienia ogólne

1. Organizatorem plebiscytu  na "Inwestycję Roku 2012 w Regionie”, ”Wydarzenie Kulturalne Roku 2012 w Regionie” i „Sportowca Roku 2012 w Regionie”
zwanego w dalszej części regulaminu „Plebiscytem”, są regionalny Portal Informacyjny podlasie24.pl i Katolickie Radio Podlasie, adres: ul. Bpa I. Świrskiego 56, 08-110 Siedlce.
2. Organizator ponosi pełną odpowiedzialność za treść i formę Plebiscytu.

§2
Czas trwania Plebiscytu

1. Plebiscyt trwa od 3 grudnia 2012 r. do 19 grudnia 2012 r..

§3
Podmioty uprawnione do wzięcia udziału w Plebiscycie

1. Uczestnikiem Plebiscytu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, z wyjątkiem pracowników Organizatora, a także członków najbliższej rodziny pracowników Organizatora.

§4
Nagrody

1. Laureaci Plebiscytu otrzymają dyplomy i wyróżnienia.
2. Osoby głosujące biorą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Losowanie odbędzie się w dwóch terminach w studiu Radia Podlasie (transmisja na żywo): 11 grudnia (losowanie nagród spośród wszystkich, uprawnionych, którzy oddali głos w I turze głosowania) i 20 grudnia (losowanie nagród spośród wszystkich, uprawnionych, którzy oddali głos w I turze głosowania)

§5
Zasady zgłaszania kandydatów

1. Kandydatów (propozycje wydarzeń oraz  osób, na które będzie można zagłosować) zgłaszają jednostki samorządu terytorialnego, ośrodki kultury oraz kluby sportowe i instytucje zajmujące się sportem w regionie oraz Redakcja Sportowa Katolickiego Radia Podlasie, Redakcja Wiadomości Katolickiego Radia Podlasie i Regionalny Portal Informacyjny podlasie24.pl
2. Można zgłosić maksymalnie dwie kandydatury
3. Zgłoszenia przyjmowane są od 14 listopada do 28 listopada
4. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem  konkurs@radiopodlasie.pl

5. Wszystkie nadesłane (maksymalnie 2) propozycje zostaną uwzględnione w plebiscycie (pod warunkiem, że nie będą się powtarzać).

6. Do 2 grudnia na podstawie nadesłanych propozycji zostanie przygotowane zestawienie a w grudniu zostanie opublikowany specjalny formularz, za pośrednictwem, którego będzie można oddać głosy.


§6
Terminarz Plebiscytu

14 listopada – e-maile do urzędów samorządowych, instytucji kultury i klubów sportowych z ogólna informacja o plebiscycie

26 listopada – II tura e-maili (j.w.)

28 listopada – ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń

29 listopada – 2 grudnia – organizacja listy propozycji do głosowania

3 grudnia  - 10 – grudnia – I tura głosowania (głosowanie na wszystkie propozycje)

11 grudnia – losowanie na antenie Radia nagród wśród głosujących w I turze

12 grudnia – 19 grudnia – II tura głosowania (w głosowaniu bierze udział  TOP - propozycje które uzyskały najwięcej głosów w pierwszej turze)

20 grudnia – losowanie na antenie Radia nagród wśród głosujących w I turze

19 – 31 grudnia – podsumowanie głosowania

Styczeń 2013 r.– wręczenie nagród podczas spotkania samorządowców


§7
Zasady głosowania

1. Głosowanie odbywa się za pomocą formularza umieszczonego na stronie internetowej Regionalnego Portalu Informacyjnego podlasie24.pl.
2. Prawidłowo oddanym głosem jest wpis w formularzu oddany w terminie od 3 grudnia 2012 r. do 10 grudnia 2012 r. w I turze i/lub od 12 do 19 grudnia 2012 r. w II turze głosowania.
Głosy oddane po upływie ww. terminów nie będą brane pod uwagę.
3. W Plebiscycie może wziąć udział każda osoba, która ukończyła 18 lat i w czasie trwania Plebiscytu odda głos za pośrednictwem formularza na stronie podlasie24.pl
4. Każdy wpis zostanie uznany jako jeden ważny oddany głos.
5. Każda osoba głosująca bierze udział w losowaniu atrakcyjnych nagród po każdej z dwóch tur głosowania. Kilkukrotne oddanie głosów  nie oznacza zwiększenia szans w losowaniu nagród. W losowaniach brane  będzie tylko raz nazwisko osoby głosującej, bez względu7 na liczbę oddanych głosów. 

§8
Nagrody

1. Każda osoba głosująca bierze udział w losowaniu atrakcyjnych nagród po każdej z dwóch tur głosowania. Kilkukrotne oddanie głosów  nie oznacza zwiększenia szans w losowaniu nagród. W losowaniach brane  będzie tylko raz nazwisko osoby głosującej, bez względu na liczbę oddanych głosów. 

2. Rodzaj oraz liczba Nagród w Plebiscycie są wskazane każdorazowo na stronie portalu podlasie24.pl.

3. Nagrody, które są odbierane przez Zwycięzców bezpośrednio w siedzibie redakcji portalu podlasie24.pl/ Katolickiego Radia Podlasie (Siedlce, ul. Biskupa Świrskiego 56, I piętro) zostaną przekazane po wypełnieniu i podpisaniu przez głosującego w Plebiscycie, specjalnego protokołu odebrania nagrody dostępnego w siedzibie ww. redakcji.

4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakość i użyteczność Nagród (w tym, jeżeli ma to zastosowanie, odpowiedzialności za wady rzeczy będących Nagrodami). Odpowiedzialność z tytułu gwarancji spoczywa na podmiocie wskazanym w treści gwarancji o ile do Nagrody dołączona jest karta gwarancyjna.

5. Forma odbioru nagród wskazana jest każdorazowo na stronie portalu podlasie24.pl lub w mailu powiadamiającym o wygranej i sposobie odbioru nagrody.

6. Nagrody nie podlegają zamianie na równowartość pieniężną.


§9
Zasady plebiscytu

1. Kandydatów (propozycje wydarzeń oraz  osób, na które będzie można zagłosować) zgłaszają jednostki samorządu terytorialnego, ośrodki kultury oraz kluby sportowe i instytucje zajmujące się sportem w regionie oraz Redakcja Sportowa Katolickiego Radia Podlasie, Redakcja Wiadomości Katolickiego Radia Podlasie i Regionalny Portal Informacyjny podlasie24.pl. Można zgłosić maksymalnie dwie kandydatury
2. Zwycięzcami w Plebiscycie zostaną ci kandydaci, którzy w każdej z trzech kategorii otrzymają największą liczbę głosów.


§10
Informacja o Plebiscycie

1. Wszelkie informacje na temat Plebiscytu zamieszczone zostaną na stronie portalu podlasie24.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu) – 25 644 72 73 wew. 255 (podlasie24.pl.) od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00 – 15.00.


§11
Postępowanie reklamacyjne

1. Reklamacje należy zgłaszać pisemnie, listem poleconym na adres – Katolickie Radio  Podlasie, ul. Bpa I. Świrskiego 56, 08-110 Siedlce lub pocztą elektroniczną na adres kontakt@podlasie24.pl
2. Do rozstrzygania reklamacji powołana jest Komisja Sprawdzająca. Decyzja Komisji jest ostateczna.
3. Termin rozstrzygnięcia reklamacji wynosi 14 dni od daty jej wpłynięcia do Organizatora. O jego rezultacie składający reklamację zostanie niezwłocznie powiadomiony listem poleconym.
4. Nie podlegają rozparzeniu reklamacje nie zawierające danych osoby zgłaszającej oraz opisu powstałego problemu.


§12
Postanowienia końcowe

1. Udział w Plebiscycie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby Konkursu oraz w celach marketingowych organizatora zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm.
5. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania modyfikacji w postanowieniach regulaminu. W takim przypadku zobowiązany jest niezwłocznie podać informacje o tych zmianach na stronie internetowej
6. Interpretacja regulaminu należy do koordynatora Plebiscytu i jest ostateczna.


wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.

REKLAMA
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

Kolejna audycja pielgrzymkowa
2022-08-03 17:21:33 Kategoria:

Dziś w „Czarno na białym” kontynuujemy tematy związane z pielgrzymowaniem na Jasną Górę. 1 sierpnia - z Łosic, Zbuczyna i Białej Podlaskiej, 2 - z Międzyrzeca...

więcej »


foto

Zawód medyczny – czy warto? Cz. 2. Zawody branży...
2022-08-15 06:00:00 Kategoria:

W ostatnim czasie na rynku pracy wzrósł popyt na zawody medyczne. Pandemia koronawirusa pokazała bowiem ogromne braki kadrowe w służbie zdrowia. Ważnym czynnikiem wyboru...

więcej »
foto

Czy e-recepta jest darmowa? Sprawdzamy!
2022-08-11 08:18:18 Kategoria:

By kupić niektóre leki w aptece, potrzebna będzie e-recepta. Jest to dokument cyfrowy stanowiący potwierdzenie, że pacjent konsultował się z lekarzem, a ten –...

więcej »
foto

Wakacje kredytowe pomogą spłacającym mieszkanie
2022-08-09 13:15:22 Kategoria:

Od 29 lipca Polacy spłacający kredyt hipoteczny w złotych, przeznaczony na zaspokojenie własnych potrzeb mieszkaniowych, mogą złożyć wniosek o rządowe wakacje kredytowe...

więcej »
foto

Czym powinien wyróżniać się dobry rower miejski?
2022-08-09 07:38:39 Kategoria:

Najlepszy rower miejski powinien zapewnić użytkownikowi maksimum komfortu oraz bezpieczeństwo. Ważne jest to, aby wybór jednośladu został dokładnie przemyślany. Opłaca...

więcej »
foto

Magiczne Ogrody: Najlepszy Park Rodzinny w Polsce
2022-07-21 10:41:00 Kategoria:

Magiczne Ogrody to prawdopodobnie najbardziej utytułowany park w Polsce. Wieloma nagrodami obdarowali go jego goście. Potwierdzają to bardzo dobre opinie na Facebooku (4,8) i...

więcej »

Co, gdzie, kiedy

w lewoSierpień 2022w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

GARWOLIN, 01.08

Garwolin: oddadzą hołd powstańcom

więcej »
2

MIĘDZYRZEC, 02.08

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie przez wstawiennictwo do św. Charbela w Międzyrzecu

więcej »
3

SIEMIATYCZE, 03.08

Jacek Galiński będzie gościem spotkania autorskiego w siemiatyckiej bibliotece

więcej »
4

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 04.08 10:15

Komunikat o śmierci i pogrzebie śp. Jerzego Wocha

więcej »
5

POWIAT BIALSKI, 05.08

Wernisaż fotografii - Bug. Pejzaż nostalgiczny

więcej »

ŁOSICE, 05.08

Nadbużański Festiwal Teatrów dla Dzieci Gaducha

więcej »

ŁOSICE, 05.08

Nadbużański Festiwal Teatrów dla Dzieci GADUCHA 2022

więcej »
6

MIĘDZYRZEC, 06.08

Zostań wakacyjnym ratownikiem życia

więcej »

ŁOSICE, 06.08

Męski Różaniec w Łosicach

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 06.08

Siedlce: Męski Różaniec

więcej »

POWIAT BIALSKI, 06.08

V Wystawa na Stodole

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 06.08

Mokobody: Wieczór z Matką Budzieszyńską i odpust Przemienienia Pańskiego

więcej »

ŁOSICE, 06.08

Nadbużański Festiwal Teatrów dla Dzieci GADUCHA 2022

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 06.08

MAZOpiknik w Siedlcach – już w najbliższą sobotę

więcej »

SIEMIATYCZE, 06.08

Nowy termin pikniku na Świerkowej

więcej »

GARWOLIN, 06.08

Garwolin: publiczny Różaniec ulicami miasta

więcej »

REGION, 06.08 - 07.08

Weekend w regionie...

więcej »

ŁOSICE, 06.08

Nadbużański Festiwal Teatrów dla Dzieci Gaducha

więcej »

DROHICZYN, 06.08

XXXI Muzyczne Dialogi nad Bugiem

więcej »
7

ŁUKÓW, 07.08

Festyn Rodzinny w Łukowie

więcej »

ŁOSICE, 07.08

Nadbużański Festiwal Teatrów dla Dzieci GADUCHA 2022

więcej »

ŁUKÓW, 07.08

Łuków: Giełda Kolekcjonerów

więcej »

ŁOSICE, 07.08

Dzień Pieroga Niemojskiego

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 07.08

Rodzinny Turniej Sportowy

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 07.08

Summer Music Festival 2022 – Olga Jagieło

więcej »

BIELSK PODL., 07.08

Piknik Rodzinny w Bacikach Dalszych

więcej »

SIEMIATYCZE, 07.08

Piknik Rodzinny w Bacikach Dalszych

więcej »

SIEMIATYCZE, 07.08

W Siemiatyczach będą jechać na czymkolwiek

więcej »

ŁOSICE, 07.08

Nadbużański Festiwal Teatrów dla Dzieci Gaducha

więcej »

ŁUKÓW, 07.08

Święto Miodów Ziemi Łukowskiej już w niedzielę

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 07.08

Korczew dla Niepodległej 2022

więcej »
8 9 10 11

MIASTO SIEDLCE, 11.08

Summer Music Festival 2022 – Irena Kosińska & Bartłomiej Tyburowski Trio

więcej »
12

SIEMIATYCZE, 12.08

Pierwsze koncerty w siemiatyckim amfiteatrze już w połowie sierpnia

więcej »
13

SIEMIATYCZE, 13.08

Pierwsze koncerty w siemiatyckim amfiteatrze już w połowie sierpnia

więcej »

ŁUKÓW, 13.08

Łuków: Wakacje z OSiR-em

więcej »

BIELSK PODL., 13.08

SOBOTA Z WOJSKIEM

więcej »
14

LUBARTÓW, 14.08

Festyn Miejski i dożynki gminno-parafialne w Kocku

więcej »

SIEMIATYCZE, 14.08

Pierwsze koncerty w siemiatyckim amfiteatrze już w połowie sierpnia

więcej »

POWIAT BIALSKI, 14.08

Mural poświęcony Bitwie Warszawskiej

więcej »

GARWOLIN, 14.08

Międzypokoleniowa potańcówka w Borowiu

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 14.08

Święto Wojska Polskiego i 102. Rocznicy Bitwy Warszawskiej

więcej »

POWIAT BIALSKI, 14.08

Uroczystości odpustowe w Leśnej Podlaskiej i Kodniu

więcej »

ŁUKÓW, 14.08

Łuków: znamy program obchodów Święta Wojska Polskiego

więcej »

SIEMIATYCZE, 14.08

Podlaskie Dożynki Wojewódzkie odbędą się w Ciechanowcu

więcej »

SIEMIATYCZE, 14.08

Podlaskie Dożynki Wojewódzkie odbędą się w Ciechanowcu

więcej »
15

WĘGRÓW, 15.08

Turniej siatkówki plażowej w Węgrowie

więcej »

SIEMIATYCZE, 15.08

Pierwsze koncerty w siemiatyckim amfiteatrze już w połowie sierpnia

więcej »

LUBARTÓW, 15.08

Święto Wojska Polskiego w Lubartowie

więcej »

ŁUKÓW, 15.08

Łuków: znamy program obchodów Święta Wojska Polskiego

więcej »

GARWOLIN, 15.08

Garwolin: uroczystości 15 sierpnia

więcej »

POWIAT BIALSKI, 15.08

Uroczystości odpustowe w Leśnej Podlaskiej i Kodniu

więcej »

SIEMIATYCZE, 15.08

Święto Wojska Polskiego w gminie Mielnik

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 15.08 13:30

Mordy: Obchody Święta Wojska Polskiego w Mordach

więcej »
16 17

SIEMIATYCZE, 17.08

Czartajew: Zapisy na Zjazd Absolwentów do końca sierpnia

więcej »
18

SIEMIATYCZE, 18.08

Czartajew: Zapisy na Zjazd Absolwentów do końca sierpnia

więcej »

SIEMIATYCZE, 18.08

Czartajew: Zapisy na Zjazd Absolwentów do końca sierpnia

więcej »
19

ŁUKÓW, 19.08

Łuków: Wakacje z OSiR-em

więcej »
20

MIASTO SIEDLCE, 20.08

Turniej Trójek Siatkarskich

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 20.08

Cross Rowerowy

więcej »

ŁUKÓW, 20.08

Koncert orkiestry kameralnej z Warszawy w łukowskim amfiteatrze

więcej »
21

POWIAT BIALSKI, 21.08

Zaproszenie na koncert

więcej »

RYKI, 21.08

Dziękczynienie za plony w gminie Kłoczew

więcej »

POWIAT BIALSKI, 21.08

Odsłonięcie tablicy poświęconej uczestnikom konspiracji ludowej z okresu II wojny światowej w rejonie Białej Podlaskiej

więcej »
22 23 24 25 26 27

POWIAT BIALSKI, 27.08 10:00

Pielgrzymka Żywego Różańca do Leśnej Podlaskiej

więcej »
28

GARWOLIN, 28.08

Dożynki powiatowo – gminne już 28 sierpnia

więcej »
29 30 31

Najnowsze Informacje