• mobilne podlasie24
  • e-mail
  • SMS
  • Radio
  • GG

Region

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Aquapark w Siedlcach oficjalnie otwarty
2014-01-09 18:51:50 Artykuł czytany 4003 razy


W czwartek (9 stycznia) wieczorem otwarto oficjalnie siedlecki park wodny. Ponieważ jego budowa była jedną z największych inwestycji miasta w ostatnich kilku latach, uroczystości nadano bogatą oprawę. Oprócz obowiązkowego przy takich okazjach przecięcia wstęgi i poświęcenia, był również pokaz pływania synchronicznego i efektowna prezentacja siedleckich zespołów tanecznych. Wśród kilkuset gości znaleźli się m.in. siedleccy i okoliczni samorządowcy, władze województwa, wykonawcy oraz przedstawiciele licznych instytucji i firm.


Było to otwarcie oficjalne, VIP-owskie. Faktycznie obiekt jest użytkowany od 27 grudnia. Cieszy się dużą popularnością: przez niecałe dwa tygodnie przewinęło się przez niego blisko 12 tysięcy ludzi.




Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj


AB/Siedlce/DJ
wykop

Komentarze

  • Kasia
    2014-01-14 08:10:40

    arrow

    Wczoraj byłam , bo tanie poniedziałki, stałam w kolejce do kasy 50 minut! koszmar jakiś, już nie pójdę więcej w tanie dni, w drogie tez nie, bo za duży koszt :(

  • Polak
    2014-01-12 20:27:25

    arrow

    Cieszmy się, że Pewne Osoby i inni włodarze mają przedwyborczą reklamę na koszy mieszkańców. Jesteśmy teraz tacy europejscy...

  • pańcio
    2014-01-12 19:19:24

    arrow

    A czemu te vipy wwaliły sie w butach? ich higienia nie obowiązuje?

  • Saunowiec
    2014-01-11 18:47:05

    arrow

    Witam Państwa.
    Proponuję dla dobra klientów Wodnego Parku zniesienie bramki do sauny, okazałoby się czy firmie chodzi o kolejny zarobek na klientach czy też dobro wypoczywających.

  • Gacek
    2014-01-11 09:25:31

    arrow

    Nie jestem VIP-em. Byłem tam w pracy. Nie mam zasobnego portfela. Ale stać mnie na to żeby raz w tygodniu pójść na basen. Oby Polacy mieli wszystki i jeszcze mieli na co narzekać.

  • porównajmy z basenem Orka
    2014-01-11 00:53:41

    arrow

    spokojnie, jeszcze trochę euforia minie (ja nie wiem ludzie nie widzieli basenu z rurą, że się tak rzucają jak "baba z Radomia na napój Zbyszko) ?? I ARM zejdzie z ceny i sauna będzie w cenie

    Dobrym przykładem może być basen Orka w Sochaczewie mimo iż ma już swoje lata (oddany w maju 2002 roku czyli ma 12 lat) gabarytami nie odbiega, a w niektórych przypadkach przewyższa nasz "park wodny" (np. długość zjeżdżali tj. 87 m i 85 m podczas gdy nasz "super-hiper" basen ma tylko 78 m i 51 m)

    cóż można sobie porównać cenniki i parametry obydwu basenów, a jeszcze trochę i za kilka lat przejdziemy na taki cennik:
    http://mosir.e-sochaczew.pl/media/index.php?pokaz=kontent&idKontent=226&MediumID=114&sub=222

    naliczenie minutowe uważam, za bardziej racjonalne

  • Saunowiec
    2014-01-10 21:59:56

    arrow

    P... na całego.
    Dzisiaj wszedłem do Parku Wodnego o godzinie 11.30 aby odpocząć i o godzinie 14.00 chciałem skorzystać z sauny. Okazało się, że nie mogę do sauny wejść bo wykupiłem bilet przed 13.00. System nie pozwolił mi. Musiałem biegać w majtkach od ratownika do kasy od kasy do ratownika i nie pozwolono mi wejść do sauny. Czy ktoś z dziennikarzy mógłby zająć się tą sprawą. Okazało się, że system jest ważniejszy niż klient Wodnego Parku.

  • kaja
    2014-01-10 13:45:49

    arrow

    No tak..a tu byłam dwa razy i z sauny skorzystać nie mogłam...bo już może zbyt dużo wymagam w tanie dni???

  • zenon
    2014-01-10 10:47:30

    arrow

    Mikołajki 20 zl 1h a w nim sauna grota solna i inne atrakcje w cenie

  • kaja
    2014-01-10 09:58:06

    arrow

    Pan ... pewnie vipem jest , skoro widział wczorajsze pokazy...więc portfel ma zasobny, dla przeciętnych ludzi jest za drogo, o czym świadczą tłumy ludzi w dni promocyjne...kiedy trzeba stać godzinę w kolejce, bo kasa tylko jedna i szatniarka jedna rozwiesza kurtki na wieszaczkach..a po co? szybciej byłoby na haczyki powiesić...

  • Gacek
    2014-01-10 07:53:53

    arrow

    byłem w różnych parkach wodnych. W Siedlcach nie jest wcale tak drogo. Prezentacja dla VIP była imponująca. Chyba w ogóle dobrze, że jest ten park wodny niz miałoby go nie być w ogóle. Tyle ludzi ma pracę. 1800 osób jednego dnia to jest dowód, że nie jest wcale tak drogo.

  • Saunowiec
    2014-01-09 22:18:21

    arrow

    Proszę zróbcie saunę od rana, a nie od 14.00. Nie którzy pracują na drugą zmianę i wtedy nie można w ogóle korzystać z sauny. Park Wodny ma być dla ludzi, a nie dla oszczędzania na prądzie.

  • hmmm
    2014-01-09 22:07:14

    arrow

    Myślę że szybko zmienią podejście w przeciwnym razie nie będzie klienta .... ludzie będą korzystali z tego co dotychczas, taka prawda.

  • RychuOchucki
    2014-01-09 20:48:53

    arrow

    "Tanie poniedziałki" (chociaż niewiele ich było) pokazują, że aquapark dla "pospolitego Siedlczanina" jest za drogi. Mam też nadzieję, że obsługa z biegiem czasu zmieni podejście i nie będzie traktowała klientów tak jak traktuje się petentów w Urzędzie Miasta.

  • Mamoń
    2014-01-09 20:25:12

    arrow

    Ile "ojców sukcesu" ...!!!

  • trochę to dziwne..........
    2014-01-09 19:25:25

    arrow

    Właśnie odstawiłam dziecko pod drzwi naszego parku wodnego, który ma służyć dla poprawienia standardu tej wschodniej części mazowsza.Jestem zbulwersowana i rozgoryczona. Wielkie otwarcie dla VIP-ów, a uświetniwć je będą min. zawody młodzieży, tylko dlaczego nie możemy zobaczyć jak walcza w tych zawodach nasze dzieci, czym różnimy się od zaproszomych w gronie których znaleźli się "przedstawiciele licznych instytucji i firm". Tak różni mnie od nich zasobność portfela , ale Panie Prezydencie proszę pamietać , że wyborcą jestem też ja i wiele osób, które nie zostały wpuszczone na mające sie odbyć dzisiaj zawody, w których brały udział nasze dzieci.

  • rybka
    2014-01-09 19:10:03

    arrow

    To Muchawka i zalew juz nie wystarczy zeby moczyc swe cielska?

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.

foto

„Klimakterium 2 czyli menopauzy szał” w Białej...
2014-04-12 10:15:18 Kategoria:

Spektakl "Klimakterium 2 czyli menopauzy szał" będzie można zobaczyć już 26 kwietnia w Białej Podlaskiej.

więcej »
foto

Dzień Otwarty w ZSP nr 6 w Siedlcach
2014-03-28 10:03:20 Kategoria:

ZSP nr 6 w Siedlcach zaprasza gimnazjalistów na Dzień Otwarty, który odbędzie się w poniedziałek 28 kwietnia,  w godz. 11.00 - 15.30.

więcej »
foto

Odbiór nieruchomości bez wpadek
2014-04-15 13:54:48 Kategoria:

Nowe mieszkanie już na Ciebie czeka? Świetnie. Przeszedłeś już tyle formalności, że teraz pewnie chcesz cieszyć się już własnym „M”. Nie tak szybko! Przed Tobą...

więcej »
foto

Wypadek w Węgrowie
2014-04-16 21:22:39 Kategoria: Węgrów

Zablokowana jest trasa Węgrów- Siedlce. W Węgrowie na wysokości tzw. kamienia nietrzeźwy kierowca samochodu osobowego uderzył w busa.

więcej »
foto

List do kapłanów na Wielki Czwartek: Kochać i służyć
2014-04-16 18:47:10 Kategoria: KEP

„Dziękujemy z wami i dziękujemy także wam” – piszą biskupi w liście do kapłanów na Wielki Czwartek – dzień ustanowienia Eucharystii i sakramentu kapłaństwa....

więcej »
foto

Spotkanie przy świecach z twórczością Lucyny Woźnicy
2014-04-16 16:54:50 Kategoria: Sokołów Podlaski

Członkowie Klubu Literackiego Erato po raz kolejny spotkali się na „Wieczorze przy świecach”, zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sokołowie Podlaskim....

więcej »
foto

Radzyńskie Orlęta pokonały lidera!
2014-04-16 23:23:29 Kategoria: Radzyń Podlaski

16 kwietnia w Radzyniu Podlaskim odbył sie mecz na szczycie III ligi lubelsko-podkarpackiej. Miejscowe Orlęta, wicelider tabeli, podejmowały lidera z Jarosławia.

więcej »
Znajdziesz nas w Google+ Wygenerowane 0,515750169754 sekund