• mobilne podlasie24
  • e-mail
  • SMS
  • Radio
  • GG

Region

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Nocna pomoc lekarska w Węgrowie i Siedlcach
2013-07-26 10:46:41 Artykuł czytany 2011 razy


Od 1 sierpnia Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna nie będzie dostępna na terenie powiatu sokołowskiego – taką informację podano na oficjalnej stronie internetowej SP ZOZ-u w Sokołowie Podlaskim.


Pacjenci, którzy będą potrzebowali pomocy w tym zakresie będą zmuszeni udać się do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Węgrowie przy ul. Mickiewicza 5 (tel. 25 792-44-88) lub do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej RM - „MEDITRANS” Stacja Pogotowia Ratunkowego i transportu Sanitarnego w Siedlcach przy ul. Biskupa Świrskiego 34 (tel. 25 632-41-82).


KSkib/Sokołów Podl.  [Msz]



Więcej informacji z Sokołowa Podlaskiego  i powiatu sokołowskiego
[kliknij]


Podlasie24.pl również na Facebooku- kliknij Lubię to!


wykop

Komentarze

  • kot
    2013-07-30 22:16:05

    arrow

    G...się wam należy a nie opieka zdrowotna.Dawac kasę ha

  • joj
    2013-07-30 21:05:02

    arrow

    A cóż to za lamenty? Kto ma dopłacać szpitalowi do nieopłacalnych świadczeń? Może burmistrz by trochę kasy dołozył? Przecież pacjenci tego szpitala to głównie mieszkańcy MIASTA SOKOŁOW!!!!! Czy pana włodarza tego miasta jeszcze coś interesuje??

  • ben
    2013-07-30 08:11:38

    arrow

    Z tą informacją o pomocy udzielanej w Węgrowie i Siedlcach to lipa. Na terenie powiatu Sokołowskiego powinien być dyżur zabezpieczony przez 2 lekarzy . Na jakiej podstawie NFZ podaje tak zaniżone liczby porad w NPL. Albo są pacjenci albo nie. Kto skłoni lekarza z Siedlec na przyjazd w nocy do Kosowa.

  • spzoz
    2013-07-29 23:50:46

    arrow

    Pani DYREKTOR, chyba te kontrakty na NPL i kilka innych nie sa obce z racji poprzedniego stolka.

    A moze przyszla pozamiatac?

  • pacjent
    2013-07-29 23:49:04

    arrow

    lekarz ma leczyc, a pogotowie ratowac zycie, jak nazwa wskazuje" ratunkowe"

    A co mnie obchodzi kto w tej karetce jedzie i ile jest karetek. strazacy zdejmuja koty z drzewa i to pewnie tez kosztuje.......

    Nie wyskakuj mi tu z kwotami za przyjazd karetki., policz moze ile na emeryture odcinaja a ile dostaniesz........taki kraj. PL

    Opieka zdrowotna jest zapewniona dla kazdego obywatela!

  • ratownik
    2013-07-29 21:24:10

    arrow

    pewnie, że nie będzie
    pogotowie nie od tego żeby recepty wypisywać i robić za taxi

  • do "do rrr"
    2013-07-29 17:53:15

    arrow

    ile płacisz? wiesz ile kosztuje przyjazd karetki? i dla wiadomości wielu "płacących" bomisiów- w karetce nie ma recept i całej apteki a poza tym najczęściej nie będzie w niej też lekarza

  • złośliwy
    2013-07-29 15:09:34

    arrow

    Sokołów staje się powoli filią Węgrowa. Pan Burmistrz Karakula chwalił się J. Kaczyńskiemu, że miasto było, jest i będzie prawicowe. Jeżeli mieszkańcy uważają, że to dla nich jest najważniejsze, to niech nadal tak głosują. Obrońcy Burmistrza już na zapas krzyczą, że za niekorzystne wiadomości nie ponosi winy ich pryncypał. Ale jakie są dobre? Jak ocenić wiadomości: otwarcie nowego zakładu w strefie ekonomicznej w Węgrowie i unieważniony przetarg na budowę ersatzu w Sokołowie. Też to innych zaniedbania.

  • ben
    2013-07-29 14:04:45

    arrow

    NFZ naruszył prawo , ponieważ ogłosił konkurs na warunkach niezgodnych z obowiązującymi zasadami (pow. 5o tys. obowiązuje norma 2 dyżurujących). Dyrektor NFZ naruszył prawo poprzez przekroczenie uprawnień ( samowolnie zmienił zasady), ograniczył dostępność przez co pośrednio może spowodować zagrożenie życia . Ale co tam, widocznie taka już tradycja, że wolno w ZOZ-ie to i wolno w NFZ kręcić lody.

  • do rrr
    2013-07-29 12:58:23

    arrow

    jako pacjent mam to w d....e, opieka powinna byc zapewniona. Płacę za to.

  • rrrr
    2013-07-28 11:21:56

    arrow

    do pacjent-karetka nie przyjedzie do wszystkiego bo nie ma ich tyle. poza tym nie wszystko potrzebuje natychmiastowej porady lekarskiej

  • sokołowski pacjent
    2013-07-28 09:19:58

    arrow

    NFZ po raz kolejny pokazał że może nie liczyć sie z potrzebami pacjentów. Być może doszło nawet do naruszenia prawa, poprzez utrudnianie lub wręcz uniemożliwianie pacjento dostępu do świadczeń medycznych. A ja się pytam: Co w tej sprawie zrobił Pan Senator Kraska? Panie Senatorze, jesteś Pan FUNKCJONARIUSZEM PUBLICZNYM. To nie jest funkcja jednynie do załatwiania swoich spraw i przywilejów!!! (przynajmniej tak jest zapisane w KONSTYTUCJI)

  • Jihad
    2013-07-28 06:14:48

    arrow

    Na stronach starostwa powiatowego wisi info o certyfikacie ISO hehehehe dobre! NPL nie istnieje, ale ISO 9001-2008 jest, niech się pacjenci upajają certyfikatem...będą zdrowsi!
    http://www.powiat-sokolowski.pl/stronaglowna.htmlcorav

  • pacjent
    2013-07-27 22:00:36

    arrow

    w nocy nalezy dzwonic po karetke.
    Niech sie sami martwia, rozluczaniem. Chory ma prawo do opieki

  • pacjent
    2013-07-27 22:00:33

    arrow

    w nocy nalezy dzwonic po karetke.
    Niech sie sami martwia, rozluczaniem. Chory ma prawo do opieki

  • do sokol
    2013-07-27 12:32:13

    arrow

    Pewnie część "wyrobników" zgodzi się dla kasy na pracę w warunkach urągających bezpieczeństwu i podda się wymuszeniom ze strony NFZ?
    Dyrekcja zmusi izbę przyjęć do zabezpieczenia pracy lekarza z nocnej pomocy i wszyscy radośnie uznają ze znaleźli rozwiązanie problemu.
    A NFZ umyje rączki z zadowoleniem.

  • sokol
    2013-07-27 11:05:02

    arrow

    do Marko - na stronie zoz jest tylko informacja, że od pierwszego sierpnia - mozna się domyślać że raczej do końca świata.

  • Tomek
    2013-07-26 15:53:46

    arrow

    do Marko: Ta informacja jest zgodna z prawdą, od sierpnia nocna pomoc będzie niedostępna i nie wiadomo, czy we wrześniu będzie już dostępna.

  • do sokołowiak
    2013-07-26 15:12:51

    arrow

    Tobie nie potrzeba NPL tylko PZP

  • Do Marko
    2013-07-26 15:11:10

    arrow

    Siema Marko z ŻS.
    Fajny ten twój komentarz, pytanie tylko:
    -jak powiat i SPZOZ zorganizują tę NiŚPL jeśli NFZ nie spuści z tonu?

  • azarina
    2013-07-26 14:20:47

    arrow

    KOMU MAMY PODZIĘKOWAĆ ZA TAKI "KWIATEK"??? PRZECIEŻ TO FATALNA WIADOMOŚĆ!!!!

  • Marko
    2013-07-26 13:18:39

    arrow

    Ta informacja jest nie do końca zgodna z prawdą.
    Na innym portalu jest wyjaśnienie że te problemy z dostępem do lekarzy będą tylko w sierpniu a to trochę zmienia postać rzeczy.

  • sam
    2013-07-26 12:55:17

    arrow

    Izba przyjęć będzie pękała w szwach. Dziękujemy NFZ za łamanie prawa (konkurs ogłoszony niezgodnie z obowiązującymi limitami ) i brak zabezpieczenia NPL .

  • sokołowiak
    2013-07-26 12:29:19

    arrow

    Ciekaw jestem jak Młodzi Gniewni tego newsa przeredagują po swojemu, żeby obwinić za ten stan rzeczy burmistrza.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.

foto

„Klimakterium 2 czyli menopauzy szał” w Białej...
2014-04-12 10:15:18 Kategoria:

Spektakl "Klimakterium 2 czyli menopauzy szał" będzie można zobaczyć już 26 kwietnia w Białej Podlaskiej.

więcej »
foto

Dzień Otwarty w ZSP nr 6 w Siedlcach
2014-03-28 10:03:20 Kategoria:

ZSP nr 6 w Siedlcach zaprasza gimnazjalistów na Dzień Otwarty, który odbędzie się w poniedziałek 28 kwietnia,  w godz. 11.00 - 15.30.

więcej »
foto

Odbiór nieruchomości bez wpadek
2014-04-15 13:54:48 Kategoria:

Nowe mieszkanie już na Ciebie czeka? Świetnie. Przeszedłeś już tyle formalności, że teraz pewnie chcesz cieszyć się już własnym „M”. Nie tak szybko! Przed Tobą...

więcej »

Siedleckie dziękczynienie za kanonizację
2014-04-18 23:19:12 Kategoria: Siedlce

Dziękczynienie za kanonizację papieży Jana Pawła II oraz Jana XXIII odbędzie się w Siedlcach w niedzielę kanonizacji - 27 kwietnia.

więcej »
foto

Diecezja kielecka żegna bpa Kazimierza Gurdę /VIDEO/
2014-04-18 23:48:32 Kategoria: diec. siedlecka

„Bądź dla powierzonej Ci diecezji i ludzi - przywódcą duchowym i przywódcą sumienia” – mówił w Wielki Czwartek  w bazylice podczas Mszy św. Krzyżma bp...

więcej »

Czerwony Tulipan wystąpi w Siedlcach
2014-04-18 23:08:52 Kategoria: Siedlce

Zespół "CZERWONY TULIPAN " wystąpi 5 czerwca 2014r. o godz. 18.00 na Sali Widowiskowej PODLASIE w Siedlcach przy ul. Sienkiewicza 63.

więcej »
foto

Miastków: inauguracja sezonu
2014-04-17 09:22:15 Kategoria: Garwolin

Na miastkowskim „orliku” futboliści zainaugurowali sportowy sezon rozgrywkami o puchar wójta gminy.

więcej »
Znajdziesz nas w Google+ Wygenerowane 0,549627780914 sekund