R E K L A M AWŁODAWA

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Dyskutowali o wsparciu dla przedsiębiorców
2019-03-21 15:52:47 Artykuł czytany 26 razy


Z inicjatywy burmistrza Włodawy Wiesława Muszyńskiego we włodawskim ratuszu odbyło się spotkanie samorządowców z powiatu włodawskiego z przedstawicielami Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN.


We wtorek 19 marca w Urzędzie Miejskim we Włodawie odbyło się spotkanie samorządowców z terenu powiatu włodawskiego z ekspertami Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Głównym tematem spotkania był rozwój Włodawskiej  Podstrefy  Ekonomicznej. Omówiono również nowy mechanizm udzielania pomocy publicznej obecnym jak i przyszłym przedsiębiorcom wynikającej z przyjętej przez sejm ustawy o wspieraniu nowych inwestycji. Eksperci TSSE Janusz Miś, Wojciech Mikulski oraz Monika Puzio przedstawili  włodarzom możliwość skorzystania z  ulg podatkowych dla nowych inwestycji. Ponadto firmy mogą liczyć na wsparcie w zakresie inwestycji związanych z tworzeniem nowych miejsc pracy, powstawaniem nowych przedsiębiorstw, zwiększeniem zdolności produkcyjnych, produkcją nowych wyrobów, dywersyfikacji produkcji i projektami innowacyjnymi.

- Dziękuję wójtom i Panu Staroście za udział w spotkaniu. Jestem przekonany, że informacje przekazane przez ekspertów TSSE EURO-PARK WISŁOSAN pomogą samorządom z terenu powiatu włodawskiego w przygotowaniu oferty, która zachęci przedsiębiorców do inwestowania w naszym regionie – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

Przyjęta przez Sejm 10 maja 2018 r. ustawa o wspieraniu nowych inwestycji określa nowe zasady zwolnień podatkowych. Na jej podstawie, część województwa lubelskiego, w tym powiat włodawski znalazł się pod kuratelą TSSE EURO-PARK WISŁOSAN. To właśnie jej pracownicy i eksperci służyć będą pomocą przedsiębiorcom i wydawać decyzje o wsparciu.

źródło: UM Włodawa

DJ
wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Badanie SAFE: jak obecnie radzą sobie Polscy...
2019-04-24 11:19:37 Kategoria:

Członkowie Komisji Europejskiej oraz Europejskiego Banku Centralnego chcąc lepiej poznać problemy, oraz uwarunkowania związane z dostępem m.in. małych i średnich...

więcej »
foto

Rozpocznij pracę w firmie Addit
2019-04-18 17:37:45 Kategoria:

Jako firma Addit jesteśmy jednym z największych producentów elementów i maszyn z blach w Europie. Na rynku istniejemy od 25 lat. Nasz zespól składa się z 700 osób....

więcej »

Włodawa

w lewoKwiecień 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24

WŁODAWA, 24.04

Spotkanie z ornitologiem

więcej »
25 26 27 28

WŁODAWA, 28.04

XX Powiatowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych w Hańsku

więcej »
29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje