R E K L A M A



WŁODAWA

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Kandydaci do Rady Miasta Włodawa
2018-09-25 08:11:47 Artykuł czytany 378 razy


O miejsca w Radzie Miasta Włodawa powalczy 54 kandydatów zarejestrowanych na 7 listach wyborczych: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd, Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września, Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Społeczne, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Komitet Wyborczy Wyborców Mariusza Henryka Czuja, Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Kota, Komitet Wyborczy Wyborców Włodawa Biało - Czerwona. Głosować będzie można w 15 okręgach.


Okręg 1:  Armii Krajowej, 9 Pułku Artylerii Ciężkiej, Czołgistów, Garnizonowa, Lotnicza, Pancerniaków, Podchorążych, Saperów, Szpitalna, Sztabowa, Wojska Polskiego, Żołnierska; do zdobycia jeden mandat, 4 zarejestrowane listy, 4 kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd

1. Andrzej Blisko

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września

1.Jarosław Ryszard Nurzyński

Lista 3: Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Społeczne

1.Wiesław Mazurek

Lista 4: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


1. Tomasz Stanisław Kurkiewicz

Okręg 2:  Aleja Józefa Piłsudskiego P - 36 - 66, N - 55 - 125, Alfreda Sokołowskiego, Graniczna, Kołłątaja, Koszarowa, Krzywa, Lubelska 2 - 53, Modrzewskiego, Podzamcze, Północna, Przemysłowa, Staszica, Wiejska; do zdobycia 1 mandat, 4 zarejestrowane listy, 4 kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września


1.Mariola Teresa Nowosad

Lista 2: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1.Elżbieta Dorota Wołoszun

Lista 3: Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Społeczne

1.Wiesława Zofia Bedenak

Lista 4: Komitet Wyborczy Wyborców Mariusza Henryka Czuja

1. Mariusz Henryk Czuj

Okręg 3: Cicha, Długa, Gospodarcza, Mielczarskiego, Ogrodowa, Polna, Rzemieślnicza, Sybiraków, Targowa, Tartaczna, Usługowa, Władysława Broniewskiego, Wspólna, Żołnierzy WiN, Żytnia; do zdobycia 1 mandata, 4 zarejestrowane listy, 4 kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd

1. Marek Flis

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września


1.Romuald Jerzy Dydiuk

Lista 3: Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Społeczne

1.Danuta Maria Jamroz

Lista 4: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1. Daniel Rajmund Ryl

Okręg  4: Aleja Józefa Piłsudskiego P - 2 - 34, N - 3 - 53, Reymonta; do zdobycia 1 mandat, 3 zarejestrowane listy, 3 kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd


1. Krzysztof Jarząbek

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września

1. Arkadiusz Piotr Olszewski

Lista 3: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1.Michał Józef Miącz

Okręg 5: Przechodnia, Sienkiewicza, Słowackiego, Żeromskiego; do zdobycia 1 mandat, 5 zarejestrowanych list, 5 kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Kota

1. Krzysztof Kot

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września

1. Łukasz Solarz

Lista 3: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd

1. Stanisław Grzywaczewski

Lista 4 : Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Społeczne

1. Janusz Trzeciak

Lista 5: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1. Krzysztof Sylwester Flis

Okręg 6: Czworobok, 11 Listopada, Jurdyka, Klasztorna, Kościelna, Kościuszki, Mostowa, Niecała, Pocztowa, Rynek, Sadowa, Sejmowa, Spokojna, Szkolna, Trębacka, Zielna; do zdobycia  1 mandat, 3 zarejestrowane listy, 3 kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września

1. Konrad Derkacz

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Włodawa Biało - Czerwona


1. Mirosława Elżbieta Dynkiewicz

Lista 3: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


1. Henryk Ruśiński

Okręg 7:  Furmańska, Klonowa, Konopnickiej, Kopernika, Lipowa, Nadrzeczna, Nadstawna, Okunińska, Rymarska, Słoneczna, Wąska, Wąwozowa, Widokowa, Zabagonie, Zamknięta;  do zdobycia 1 mandat, 3 zarejestrowane listy, 3 kandydatów


Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd

1. Lucjan Aleksander Gąsiorowski

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września

1. Anna Maria Jańczak

Lista 3: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1. Janusz Ludwik Biliński

Okręg 8 : Aleksandra Fredry, Adama Asnyka, B. Prusa, Elizy Orzeszkowej, I. Łęckiej, Jasna, Kraszewskiego, Mikołaja Reja, Rzeckiego, Wokulskiego, Gabrieli Zapolskiej, do zdobycia 1 mandat, 4 zarejestrowane listy, 4 kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd

1. Joanna Radosława Szczepańska

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września

1. Maria Stanisława Krukowska

Lista 3: Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Społeczne


1. Czesław Jerzy Ulaniuk

Lista 4: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1. Tadeusz Paweł Borkowski

Okręg 9: Estery, Jaszki, Kupały, Piastowska, Rokiczany, Saska, Sawki, Semki, Światowida, Ulany, Waligóry, Ziemowita; do zdobycia 1 mandat, 4 zarejestrowane listy, 4 kandydatów

 Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd

1. Joanna Uryniuk

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września

1. Artur Pazura

Lista 3: Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Społeczne

1. Eugeniusz Omelańczuk

Lista 4: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1.Krzysztof Leszek Załapicz

Okręg 10:  Aleja Jana Pawła II 7 - 12, 16, 17, 23, 27, 29, 31, Krótka, księcia Sanguszki, Partyzantów, Sokołowa, Wincentego Witosa; do zdobycia 1 mandat, 3 zarejestrowane listy, 3 kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd

1. Łucja Jadwiga Pamulska

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września

1.Jarosław Marek Jarmarkier

Lista 3: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1. Ewa Litkowiec

Okręg 11: Czerwonego Krzyża, Kotlarska, Tysiąclecia PP 3/9, 4, 6, 10, 11, 12, 15, 17; do zdobycia 1 mandat, 4 zarejestrowane listy, 4 kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd

1. Anna Magiel

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września

1.Edyta Sadowska

Lista 3: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1. Krystyna Peruta

Lista 4: Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Społeczne

1. Agnieszka Halina Stefaniuk

Okręg  12:  Tysiąclecia PP 14, 16, 18, 19; do zdobycia 1 mandat, zarejestrowane listy, 3 kandydatów

Lista  1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd


1. Hanna Maria Korzeniewska

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września

1. Ryszard Czesław Stefaniuk

Lista 3: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1. Ryszard Nilipiuk

Okręg  13: Aleja Jana Pawła II 33, Chełmska 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21A, 23, Lubelska 60; do zdobycia 1 mandat, 3 zarejestrowane listy, 3 kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd

1. Jerzy Łagodziński

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września

1.Jakub Wieliczko

Lista 3: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1. Jolanta Radomska - Trojan

Okręg 14:  Boczna, Cegielnia, Ceglana, Ceramiczna, Chabrowa, Chełmska-domy wolnostojące, Diamentowa, Gliniana, Glazurowa, Jagodowa, Konwaliowa, Korolowska, Malinowa, Mickiewicza, Młynarska, Morelowa, Piaskowa, Porcelanowa, Różana, Rubinowa, Suchawska, Szamotowa, Szmaragdowa, Truskawkowa, Turkusowa, Wyrykowska, Żwirkowa; do zdobycia  1  mandat, 3 zarejestrowane listy, 3 kandydatów


Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd

1. Renata Małgorzata Kapelko

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września

1. Jerzy Wrzesień

 Lista 3: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


1. Krzysztof Antoni Skibiński

Okręg  15: Chełmska 3, 4, 6, 7, 8, 10, Prof. Zbigniewa Sierpińskiego; do zdobycia 1 mandat, 4 zarejestrowane listy, 4 kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Łączy Nas Samorząd

1. Janina Wiesława Klimczuk

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Września


1. Katarzyna Kościuk

Lista 3: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1. Erazm Piotr Meniów

Lista 4: Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Społeczne


1. Przemysław Grzegorz Chmiel

źródło: PKW


WG/DJ

wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Rejestracja Kół Gospodyń Wiejskich
2018-12-11 07:14:54 Kategoria:

Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Siedlcach, podobnie jak inne jednostki Agencji, rozpoczęło rejestrację Kół Gospodyń Wiejskich....

więcej »
foto

Medyczne Szkoły Policealne im. Zbigniewa Religi w...
2018-12-11 07:04:47 Kategoria:

Medyczne Szkoły Policealne im. Zbigniewa Religi w Siedlcach ogłaszają nabór na kierunki: ASYSTENTKA/ HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA, TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH w systemie...

więcej »

Włodawa

w lewoGrudzień 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2
3 4 5 6 7 8 9

WŁODAWA, 09.12

XX Powiatowy Przegląd Widowisk Obrzędowych w Hańsku

więcej »
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Kondolencje

Najnowsze Informacje