R E K L A M A



WŁODAWA

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Na tylnym siedzeniu audi przewoził... cielaka
2017-07-13 10:18:01 Artykuł czytany 16765 razy


Nietypową kontrolę drogową przeprowadzili policjanci z Urszulina w powiecie włodawskim. Mundurowi  na tylnym siedzeniu audi zobaczyli... cielaka.


We wtorek, 11 lipca, ok. godz. 20:30 policjanci z Komisariatu Policji w Urszulinie zatrzymali do kontroli drogowej w m. Stare Załucze kierującego pojazdem marki Audi 80. Wcześniej uwagę funkcjonariuszy zwróciły bardzo zaparowane tylne szyby auta.

Podczas kontroli zastał ich dość zaskakujący widok, bo pasażerem siedzącym na tylnym siedzeniu  był... cielak. Kierowca tłumaczył, że po prostu nie miał jak go przewieźć więc postanowił wykorzystać do tego auto. Mężczyzna w dalszą podróż do domu ze zwierzęciem musiał udać się już pieszo, bo policjanci zabronili mu dalszej jazdy, a za nieodpowiedni przewóz zwierzęcia ukarali mandatem karnym.






Źródło: KWP Lublin


[MSz]
wykop

Komentarze

  • nick 999
    2017-07-16 20:46:34

    arrow

    widziałam, ze na wsi to tylko hajs się liczy...
    z co tam, następnym razem będą cielaka wozić w bagażniku, albo uwiążą ca łeb

    ktoś pomyślał, że cielak to nie worek z kartoflami..

    wieś to jednak stan umysłu...


  • ja
    2017-07-15 21:40:53

    arrow

    Rzeczywiście hit na miarę portalu!!! Zrobić zadymę z biednego rolnika! A policja niech sprawdza właściwe auta.

  • iXi
    2017-07-14 08:48:04

    arrow

    super - nawet cielakowi nie można poczuć się raz jak człowiek na kanapie. Ile to cielaków i krów jeździ codziennie samochodem a ile byków - nie mówiąc już o nierogaciźnie?

  • iXi
    2017-07-14 08:48:02

    arrow

    super - nawet cielakowi nie można poczuć się raz jak człowiek na kanapie. Ile to cielaków i krów jeździ codziennie samochodem a ile byków - nie mówiąc już o nierogaciźnie?

  • Zibi
    2017-07-13 23:24:07

    arrow

    Nie powinien przyjmować mandatu!

  • kalor
    2017-07-13 19:08:14

    arrow

    Audi w naszym regionie to coś więcej niż samochód. To część życia. Każdy chce mieć jakieś Audi. Taki ludek u nas.

  • Farmer
    2017-07-13 17:01:51

    arrow

    I za fotelik pewnie też mandat

  • anna
    2017-07-13 15:55:17

    arrow

    A pies to też zwierzę i można wozić.

  • Rococo
    2017-07-13 15:44:58

    arrow

    a jak teściowa to stara krowa to już można przewozić?

  • Gg
    2017-07-13 15:27:51

    arrow

    haha ot mi wielkie halo

  • Wacław
    2017-07-13 12:56:32

    arrow

    Phi, też mi coś. Ja swoim fiatem 9 prosiaków prezwiozłem, tylko że nie złapali. Swoją drogą za co mandat? Przecież nie zagroził życiu człowieka. Mój samochód, to mogę sobie nim wozić co chcę-węgiel, obornik, krowy, świnie.

  • Turysta
    2017-07-13 11:30:01

    arrow

    Kochani, a nie macie zdjęcia jak ten Pan bierzy z tym cielakiem do domu... to było by takie romantyczne zdjęcie...

  • Rolnik
    2017-07-13 10:57:56

    arrow

    I cielak dostał mandat za niezapięte pasy.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.



REKLAMA
foto

Najlepsze działki w Siedlcach!
2017-09-20 08:42:05 Kategoria:

Miasto Siedlce oferuje do sprzedaży niezwykle atrakcyjny teren położony w ścisłym centrum miasta, w kwartale ulic: Pułaskiego, Kilińskiego, Sienkiewicza, Floriańska....

więcej »
foto

Odzyskaj wigor na Zamku w Janowie Podlaskim
2017-09-12 15:46:31 Kategoria:

Rehabilitacja Zamek Janów Podlaski zaprasza na Turnusy Diagnostyczno-Rehabilitacyjne połączone z elementami wypoczynku.

więcej »

Włodawa

w lewoWrzesień 2017w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje