Biała Podlaska

Koncert uwielbienia w bialskim amfiteatrze

08
cze 2023

Ponad tysiąc osób zgromadziło się w bialskim amfiteatrze na Koncercie Chwały - Biała dla Jezusa. Podczas tego wydarzenia, uczestnicy z wielką radością, w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa uwielbiają Pana i dziękują mu za wszelkie otrzymywane łaski.

8 czerwca po godz. 19.00 rozpoczął się w bialskim amfiteatrze Koncert Chwały - Biała dla Jezusa. Gwiazdą tegorocznego wydarzenia była Magda Anioł z zespołem.
Głównym celem Koncertu Chwały jest aby zgromadzeni z wielką radością, w tym szczególnym dla wierzących dniu – Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa uwielbiali Pana Boga i dziękowali mu za wszelkie otrzymywane łaski oraz wołali o pomoc do Ducha Świętego. Swoją radość z obecności Boga wyrażając śpiewem i tańcem z momentami wyciszenia i zadumy.

Wydarzenie to skierowane jest do wszystkich osób, niezależnie od wieku. Zarówno tych, którzy odnaleźli już swoje miejsce w Kościele, jak i do tych, którzy go wciąż poszukują. Wszystkich zaangażowanych w to dzieło łączy pragnienie służby Panu Bogu oraz wspólnego budowania wiary.

Punktem kulminacyjnym koncertu jest przybycie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Podczas tegorocznego koncertu obecne były znaki Misji świętych.

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Izabela Chajkaluk
+48.500106004

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.