Garwolin

Publiczny różaniec ulicami Garwolina i nabożeństwo fatimskie w Górkach

02
lip 2024

Wojownicy Maryi zapraszają na dwa wydarzenia, które odbędą się w najbliższą sobotę 6 lipca. O godz. 8:30 sprzed kolegiaty wyruszy ulicami Garwolina do parafii MB Częstochowskiej procesja różańcowa, natomiast o 17:30 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Górkach wspólnota WM prowadzić będzie nabożeństwo fatimskie.

W sobotni poranek 6 lipca o 8:30 procesja różańcowa z figurą Matki Bożej Fatimskiej wyruszy sprzed kolegiaty Przemienienia Pańskiego i podążać będzie ulicami miasta do parafii MB Częstochowskiej, gdzie o 9:00 odprawiona zostanie Eucharystia oraz nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. Planowane zakończenie o godzinie 11:00.

Natomiast o godz. 17:30 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Górkach k/Garwolina rozpocznie się nabożeństwo fatimskie prowadzone przez wspólnotę Wojowników Maryi. Eucharystii przewodniczył będzie ks. Stanisław Gancarek z Częstochowy – moderator Ruchu Rodzin Nazaretańskich, rekolekcjonista, autor wielu publikacji z zakresu Sakramentów Świętych, a świadectwo wygłosi Artur Wolski - współorganizator i pomysłodawca Męskiego Różańca Warszawa.

Organizatorzy obu wydarzeń zapraszają całe rodziny, wszystkich, którzy chcą, aby Maryja była bardziej znana i miłowana, a Jej orędzie z Fatimy poznał i wypełnił cały świat, do udziału w duchowej uroczystości wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi.

Na podst. inf. pras.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Waldemar Jaroń
+48.509056641

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.