Łuków

Wypadek na trasie Łuków - Radzyń Podlaski

Region Sob. 10.06.2023 12:12:51
10
cze 2023

Dwóch 21-letnich mężczyzn trafiło do szpitala po tym jak auto, którym jechali, dachowało na drodze. Do zdarzenia tego doszło 10 czerwca po godzinie 8.00 na trasie Łuków – Radzyń Podlaski.

Informacja o zdarzeniu na drodze DK 63 Łuków – Radzyń Podlaski, na wysokości miejscowości Gołąbki, nadeszła do stanowiska kierowania KP PSP w Łukowie o godzinie 8.31. Jak informuje nas dyżurny stanowiska kierowania kiedy strażacy dotarli na miejsce zastali samochód marki BMW w przydrożnym rowie. Jedna osoba została już wydobyta z auta przez świadków zdarzenia. Tej osobie strażacy udzielili pomocy przedmedycznej. Druga osoba była ranna w rękę. Obie zostały przekazane ratownikom medycznym.

Jak informuje nas młodszy aspirant Maciej Zdunek z KPP Łuków, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący autem 21-letni kierowca stracił nad nim panowanie, koziołkował i zjechał do przydrożnego rowu. Zarówno on, jak i jadący z nim 21-letni pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Od kierowcy pobrano krew do badań.
Przez czas udzielania pomocy obu 21-latkom oraz podczas czynności prowadzonych na miejscu zdarzenia przez policjantów, droga była nieprzejezdna.

zdjęcie: OSP Łazy
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.