Mińsk Mazowiecki

Teatr Baniek Mydlanych w Mińsku Mazowieckim - bilety

Konkurs Wt. 26.03.2024 13:28:15
26
mar 2024

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci i spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym najmłodsi spotkają się ze znanymi już bohaterami Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Na dzieci będą czekać olbrzymie Bańki Mydlane w nowych kształtach i kolorach! Teatr Baniek Mydlanych ponownie wyrusza w trasę koncertową po Polsce! 27 kwietnia zawita do Mińska Mazowieckiego. Rozdajemy podwójne zaproszenia.

Tajemnica Bańki Szczęścia

Zapraszamy do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia…I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas – osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi?
Przygotujcie się więc do prawdziwej mydlanej przygody! Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości.Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów,
zabierze dzieci i ich rodziców w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

Ważne informacje:
• Polecamy dla dzieci od 2 do 10 roku życia!
• Czas trwania występu – 1 godzina
• Dzieci do 2,5 roku mogą wejść bezpłatnie i siedzieć na kolanach rodzica
(nie potrzebują własnego biletu)

Teatr Baniek Mydlanych wystąpi 27 kwietnia 2024 o godz. 13:00 w Sali Koncertowej Miejskiej Szkoły Artystycznej w Mińsku Mazowieckim.


JAK MOŻNA WYGRAĆ?

To bardzo proste. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres promo@radiopodlasie.pl  w tytule maila należy wpisać  TEATR BANIEK MYDLANYCH W MIŃSKU MAZOWIECKIM, a w treści imię, nazwisko i nr tel.


Na zgłoszenia czekamy do CZWARTKU, 25 KWIETNIA do godz. 8:15.


Ogólny regulamin konkursów, których organizatorem jest portal podlasie24.pl (Katolickie Radio Podlasie) znajdziesz TUTAJ

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.