Mińsk Mazowiecki

Wejściówki na Funny Balls Show w Mińsku Mazowieckim

Konkurs Wt. 30.01.2024 12:42:55
30
sty 2024

Balonowe Show już niebawem dotrze do Polski, a 18 lutego 2024 po raz pierwszy odbędzie się pokaz w Mińsku Mazowieckim w Sali Koncertowej Miejskiej Szkoły Artystycznej. Widowisko rozpocznie się o 13:00. Rozdajemy podwójne zaproszenie na ten pokaz.

ZAPROSZENIA OTRZYMUJĄ MONIKA BAJ I MARCIN SAKOWICZ

Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli FUNNY BALLS SHOW już 18 lutego będzie można zobaczyć w Mińsku Mazowieckim.

- Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – prawdziwy hit tego roku - zapewniają organizatorzy.- W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Balonona, księżniczki Balotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej - podkreślają organizatorzy wydarzenia.Funny Balls Show – bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 3 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!

• Czas trwania spektaklu: 70 minut
• Dzieci do 2,5 roku życia nie potrzebują biletu – siedzą na kolanach rodzica
• Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku


Więcej informacji oraz bilety dostępne są na: https://pankoncert.pl/balonoweshow/
JAK MOŻNA WYGRAĆ?

To bardzo proste. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres promo@radiopodlasie.pl  w tytule maila należy wpisać BALONOWE SHOW W MIŃSKU MAZ. , a w treści imię, nazwisko i nr tel.


Na zgłoszenia czekamy do PIĄTKU, 16 LUTEGO do godz. 8:15.


Ogólny regulamin konkursów, których organizatorem jest portal podlasie24.pl (Katolickie Radio Podlasie) znajdziesz TUTAJ

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.