Łuków

Ekstremalna Droga Krzyżowa i nocna adoracja w łukowskiej Kolegiacie

Kościół Pon. 27.03.2023 09:35:19
27
mar 2023

W kościele Przemienienia Pańskiego w Łukowie, w piątek 31 marca, rozpocznie się nocna adoracja Najświętszego Sakramentu. Tego dnia z łukowskiej Kolegiaty wyruszy też IX Ekstremalna Droga Krzyżowa.

IX Ekstremalna Droga Krzyżowa o długości 44 km odbędzie się nocą z 31 marca na 1 kwietnia. Rozpocznie ją Msza Święta w kościele Przemienienia Pańskiego o godzinie 18.00. Zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową przyjmowane są poprzez stronę www.edk.org.pl.



Osoby, które nie będą brać udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, będą mogły uczestniczyć w całonocnej adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji Ojczyzny. Odmawiany też będzie różaniec z rozważaniami Świętego Jana Pawła II, który poprowadzą poszczególne wspólnoty. Nocna adoracja rozpocznie się od młodzieżowej Drogi Krzyżowej, która rozpocznie się o godzinie 19.00.



informacja i zdjęcia: parafia Przemienienia Pańskiego w Łukowie


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.