Biała Podlaska

III Ogólnopolskie Rekolekcje Różańca Rodziców w Kodniu

02
maj 2023

W dniach 19-21 maja w Sanktuarium Maryjnym w Kodniu odbędą się III Ogólnopolskie Rekolekcje Różańca Rodziców. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są animatorzy róż i rodzice z całej Polski.

Rekolekcje poprowadzi ks. Grzegorz Daroszewski, który jest egzorcystą Archidiecezji Gdańskiej, z udziałem inicjatorów tej modlitwy Ireneusza i Ewy Rogalów.

W programie spotkania są: msze święte, katechezy, modlitwa o uzdrowienie, modlitwa przebaczenia, modlitwa różańcowa. - Zaplanowaliśmy też czas na pytania i odpowiedzi nt. Różańca Rodziców oraz czas świadectw i wymiany doświadczeń dla animatorów i rodziców - informują organizatorzy.

W trakcie trwania rekolekcji, 20 maja przewidziany jest również czas na mszę i spotkanie otwarte dla pielgrzymów – rodziców, którzy będą tego dnia pielgrzymować do Kodnia.

- Warunki organizacyjne oraz program są dostępne są na naszej internetowej: https://www.rozaniecrodzicow.pl/ oraz na facebook'u RR. W związku z tym, że liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o jak najwcześniejsze zapisy, abyśmy lepiej mogli zaplanować wydarzenie. Zapisy odbywają się mailowo pod adresem: siedlcerozaniecrodzicow@wp.pl; oraz telefoniczne pod numerem telefonu 501 620 913 - pani Anna (animatorka z diecezji siedleckiej) – informują organizatorzy.


0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.