Siemiatycze

Siemiatycze. Weekend ze św. Teresą

16
paź 2023

Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus zapraszają do Siemiatycz na otwarte rekolekcje o św. Teresie od Dzieciątka Jezus „Niezwykłość zwyczajnej drogi”. Jak mówią siostry: - Chcemy pochylić się nad niektórymi aspektami „Małej Drogi”, by móc naszą zwykłą ziemską drogę uczynić niezwykłą.

Rekolekcyjnym przewodnikiem będzie o. Łukasz Kasperek, karmelita bosy z Lublina i znawca duchowości św. Teresy.

Rekolekcje są otwarte – tzn. można w nich uczestniczyć bez zapisywania się, po prostu przyjeżdżając na Mszę św. i konferencję danego dnia. Dla tych jednak, którzy chcieliby wyciszyć się i przeżyć ten czas bardziej intensywnie jest możliwość skorzystania z noclegu z posiłkami i dodatkowego planu rekolekcyjnego (zamieszczonego na plakacie). W takim wypadku organizatorzy proszą o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail dom.rekolekcyjny.siemiatycze@gmail.com pod którym można też uzyskać dodatkowe informacje.
Weekend ze Św. Teresą od Dzieciątka Jezus odbędzie się w Siemiatyczach w Domu Rekolekcyjny Sióstr karmelitanek Dzieciątka Jezus przy ul. Głowackiego 2 w terminie 20 – 22 października (piątek – niedziela).Źródło: Karmel Siemiatycze
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.