Łuków

Kino Łuków: Opiekun

Kultura Śr. 15.03.2023 07:02:46
15
mar 2023

Marzec to miesiąc poświęcony Świętemu Józefowi. I w tym właśnie czasie na ekranach kin pojawia się film o Świętym Józefie, w którym autentyczne historie i świadectwa wiary przeplatają się z biblijnym wspomnieniem ziemskiego opiekuna Chrystusa. Film nosi tytuł „Opiekun” i od 17 marca będzie go można oglądać na ekranie Kina Łuków.

Borykający się z kryzysem małżeńskim dziennikarz dostaje polecenie, by zająć się współczesnymi historiami ludzi, w których życie w cudowny sposób wkroczył Święty Józef. Znakomicie zapowiadająca się skrzypaczka filharmonii i jej mąż, ambitny dziennikarz lokalnego radia, przechodzą kryzys małżeński. Przez narastające problemy i ciągły brak pieniędzy Dominika zaczyna się interesować bogatym biznesmenem, a Robert nie radzi sobie z rozpadem rodziny. Gdy dostaje od szefa zadanie opowiedzenia niecodziennych historii pielgrzymów przybywających do pobliskiego sanktuarium Św. Józefa, twierdzących, że przydarzył im się cud, odkrywa, że także jego historia ma wiele wspólnego z milczącym opiekunem Świętej Rodziny. Czy w kulminacyjnym momencie, gdy będzie musiał podjąć decyzję, która zaważy na losach jego rodziny, zachowa się jak... Św. Józef?
„Opiekun” to film z elementami dokumentu, w którym oparta na faktach historia rodzinna Roberta i Dominiki staje się pretekstem do głębszej opowieści o ewangelicznej postaci ziemskiego opiekuna Jezusa i roli, jaką odegrał w życiu wielu współczesnych ludzi.

zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=Nf9HFYvLVY8

Film „Opiekun” będzie wyświetlany w Kinie Łuków w dniach od 17 do 23 marca o godz. 20.00. Bilety są do nabycia w kasie Kina Łuków oraz on-line. Grupy zorganizowane proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Kinem Łuków.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.