Sokołów

12. urodziny salonu Recman w Sokołowie Podlaskim. Wygraj upominki!

Region Sob. 25.11.2023 19:49:24
25
lis 2023

Elegancja, klasa, wygoda - te cechy definiują produkty, które znajdziesz w salonie z modą męską Recman w Sokołowie Podlaskim, w Galerii Best! Już niebawem, 1 i 2 grudnia br., marka będzie świętować dwunastą rocznicę otwarcia sklepu. Z tej wyjątkowej okazji każdy, kto odwiedzi tego dnia salon, otrzyma 20% rabat przy zakupie dwóch pełnowartościowych produktów!

Recman to marka znana z produkcji najwyższej jakości odzieży męskiej i akcesoriów. Flagowe produkty marki wyróżniają się doskonałym wykonaniem oraz dbałością o detale, co sprawia, że każdy mężczyzna może podkreślić swój elegancki styl, jednocześnie czując się komfortowo i swobodnie. W ofercie Recman znajdziesz męskie garnitury, marynarki, spodnie, koszule oraz stylowe dodatki, idealne do uzupełnienia każdej stylizacji na ważne okazje, takie jak chociażby spotkania biznesowe. To propozycja skierowana do mężczyzn, którzy cenią wygodę i ponadczasową elegancję.

Z okazji dwunastych urodzin marka przygotowała atrakcyjną promocję dla swoich klientów – w dniach urodzin, 1 oraz 2 grudnia, będzie obowiązywać 20% rabat przy zakupie dwóch nieprzecenionych produktów.

Specjalnie dla naszych czytelników, we współpracy z marką Recman, ogłaszamy konkurs, w którym do zdobycia są:
• I miejsce: perfumy Black by Recman - Piotr Kostrzewa
• II miejsce: spinki Recman - Błażej Zieliński
• III miejsce: krawat Recman - Anna Wyrębek

Aby zdobyć te fantastyczne nagrody, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe:

Na jaki element męskiej garderoby zwracasz uwagę przede wszystkim i dlaczego?

Na odpowiedzi czekamy do piątku, 1 grudnia, do godziny 12:15. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres promo@radiopodlasie.pl. Najciekawsze odpowiedzi wraz z uzasadnieniem zostaną nagrodzone upominkami od firmy Recman, które czytelnicy będą mogli odebrać w naszej redakcji (ul. Świrskiego 56, Siedlce).

Zapraszamy także do polubienie fanpage’a marki na Facebooku oraz Instagramie.


Sponsorem upominków jest firma Recman.0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.