Biała Podlaska

Co każdy pacjent po zawale powinien wiedzieć?

Region Sob. 22.04.2023 10:19:54
22
kwi 2023

12 maja w auli Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, w budynku Centrum Dydaktyczno-Administracyjnego rozpocznie się kolejny cykl spotkań "Sercowe sprawy - co każdy pacjent po zawale powinien wiedzieć". Organizatorzy zachęcają do udziału w zajęciach Akademii Zdrowego Serca, która została powołana z myślą o pacjentach z chorobami serca i ich bliskich.

Głównym celem spotkań jest przekazanie informacji praktycznych dotyczących profilaktyki i leczenia najczęstszych schorzeń kardiologicznych. Spotkaniom przewodzą doświadczeni specjaliści w tym lekarze kardiolodzy, dietetycy, fizjoterapeuci i ratownicy medyczni.

Tematem przewodnim cyklu zajęć „Sercowe sprawy – co każdy pacjent po zawale powinien wiedzieć” jest zawał serca, jego przyczyny, metody leczenia i postępowanie po wypisie ze szpitala.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, nie ma konieczności wcześniejszego zgłoszenia, po prostu wystarczy przyjść na spotkanie i chłonąć wiedzę!

Szczegółowy harmonogram:Więcej informacji można znaleźć na stronie www.szpitalbp.pl oraz w mediach społecznościowych (Facebook).


źródło: https://www.szpitalbp.pl/
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Edyta Łukaszewska

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje

Facebook