Łuków

Rozdajemy zaproszenia do Cyrku Safari w Łukowie

Region Czw. 11.05.2023 09:26:13
11
maj 2023

W piątek, 12 maja w Łukowie wystąpi Cyrk Safari. Zaprezentuje jubileuszowe show. W programie m.in. pokazy kaskaderskie i akrobatyczne, fire show, występ clowna. Rozdajemy dwa podwójne zaproszenia na to widowisko. Wejściówki otrzymują Agnieszka Bielecka i Łukasz Wileński.

Jubileuszowe show Cyrku Safari w Łukowie !

Już w ten piątek zawitamy do Łukowa !
W naszym nowym widowisku 2023 pt. ,,30 lat z Wami !" znajdą się ulubieńcy naszej publiczności w odświeżonych cyrkowych produkcjach jak i kompletnie nowe numery, których jeszcze u nas nie widzieliście !

Pod cyrkowym szapitem zobaczycie Państwo akrobacje na szarfach i linie pionowej, nasi brawurowi kaskaderzy zaprezentują zabawną groteskę akrobatyczną i szalone skoki na batucie (trampolinie), w unikatowych rytmach zobaczycie taniec z obręczami hula-hop i niebezpieczne fire show. Goście specjalni w naszym widowisku to grupa folk-akrobatyczna z gorącej Kenii w ogromnie energicznych numerach. Nie mogłoby zabraknąć komika- o dobry humor zadba Clown Mr.Kuba, a specjalnie dla dzieci pojawią się postacie znane z ulubionych bajek!

Uwaga sensacja - Wednesday !

Zapraszamy do Cyrku Safari na moc wyjątkowych wrażeń !

Łuków
ulica Prusa - Targowisko
12.05.2023 (piątek) - godz. 17:00


JAK MOŻNA WYGRAĆ?

To bardzo proste. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres promo@radiopodlasie.pl w tytule maila należy wpisać CYRK SAFARI ŁUKÓW, a w treści imię, nazwisko i nr tel.


Na zgłoszenia czekamy do CZWARTKU, 11 MAJA do godz. 18:15.


Ogólny regulamin konkursów, których organizatorem jest portal podlasie24.pl (Katolickie Radio Podlasie) znajdziesz TUTAJ


0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.