Diecezja siedlecka

IV Diecezjalny Zjazd Apostolatu „Margaretka”

28
wrz 2023

IV Diecezjalny Zjazd Apostolatu „Margaretka” odbędzie się w sobotę, 30 września w sanktuarium Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim. Będzie czas na konferencje i wspólną modlitwę. Zaproszenie na to wydarzenie wystosował biskup siedlecki Kazimierz Gurda.

Zaproszenie biskupa siedleckiego Kazimierza Gurdy na IV Diecezjalny Zjazd Apostolatu „Margaretka”:

Drodzy Siostry i Bracia, Członkowie Apostolatu „Margaretka”!

W sobotę – 30 września – w sanktuarium Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim odbędzie się IV Diecezjalny Zjazd Apostolatu „Margaretka”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00 zawiązaniem wspólnoty. W programie przewidziana jest także konferencja formacyjna, świadectwo, Eucharystia sprawowana o godzinie 12.00 oraz wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów.

Zapraszam serdecznie na to spotkanie osoby zrzeszone w grupach Apostolatu „Margaretka” w parafiach naszej diecezji, jak również wszystkich, którzy modlą się za kapłanów. Niech to spotkanie będzie czasem umocnienia w wierze, ale także dziękczynieniem Bogu, przez orędownictwo Maryi, za wszystkich kapłanów oraz prośbą o nowe powołania do kapłaństwa.

Dziękując za dar modlitwy w intencji kapłanów z serca błogosławię

+ Kazimierz Gurda
BISKUP SIEDLECKI
L.dz. 1139/2023
Siedlce, 13 września dnia 2023 r.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.