Kościół

Kapłańskie Rekolekcje Pielgrzymkowe - zaproszenie

Siedlce Czw. 29.02.2024 12:37:25
29
lut 2024

W dniach 21-24 kwietnia we Wspólnocie Ognisko Miłości w Łopocznie odbędą się rekolekcje księży. Zaproszenie jest skierowane do kapłanów, którzy są zaangażowani w Pieszą Pielgrzymkę Podlaską, zarówno w wymiarze duchowym, jak i fizycznym.

W sierpniu tego roku, odbędzie się 44. PPP na Jasną Górę. Przeżywać ją będziemy pod hasłem „Jestem Dzieckiem Boga”.

„Zapraszam serdecznie wszystkich kapłanów, którym leży na sercu Piesza Pielgrzymka Podlaska na Jasną Górę, do wspólnego przeżycia rekolekcji – zarówno tych, którzy fizycznie wyruszą na pątniczy szlak, jak też tych prowadzących pielgrzymowanie duchowe w parafiach. Będzie to czas wspólnej modlitwy, dyskusji, odpoczynku i miłego spędzenia czasu w kapłańskiej wspólnocie” – pisze w zaproszeniu ks. Paweł Bielecki, kierownik PPP.

Rekolekcje odbędą się w dniach: 21-24 kwietnia br. we Wspólnocie Ognisko Miłości (Łopoczno 51A, 24-340 Łopoczno w Archidiecezji Lubelskiej, ok. 150 km od Siedlec). Będzie możliwość wspólnego wyjazdu i powrotu z rekolekcji busem z Siedlec.

Ćwiczeniom rekolekcyjnym będzie przewodniczył ks. Jerzy Krawczyk – doktorant teologii duchowości KUL, członek Rady Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej, moderator diecezjalny Ruchu Światło–Życie.

Chęć wzięcia udziału należy zgłaszać do ks. Pawła Bieleckiego – w miarę możliwości jak najszybciej – ostatecznie do 14 kwietnia pod numerem telefonu 513 868 604 lub drogą mailową: pielgrzymka@pielgrzymka-podlaska.pl.

Inf. pras.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
ks. Marek Weresa

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.