Region

KOMUNIKAT! Nowe ustalenia w sprawie zaginionej 52 – latki z Gminy Wodynie

Siedlce Pt. 14.06.2024 17:47:59
14
cze 2024

Komenda Miejska Policji w Siedlcach nadal prowadzi poszukiwania zaginionej 52 – latki, z miejscowości Kołodziąż w Gminie Wodynie, która 7 czerwca pomiędzy godz. 8.00-13.00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Obecnie może przemieszczać się pieszo w kierunku Latowicza.

Wiadomo, że 7 czerwca kobieta przemieszczała się od strony miejscowości Seroczyn w kierunku miejscowości Strachomin i Latowicz. - Obecnie może przebywać pomiędzy tymi miejscowościami na uboczu dróg. Może przemieszczać się pieszo, bez roweru poinformowała nas st. sierż. Barbara Jastrzębska z KMP Siedlce.

Zaginiona to Agnieszka Beata Lewandowska. Wzrost 164 cm., średnia budowa ciała, włosy któtkie, czarne, siwiejące, z grzywką. W chwili wyjścia z domu ubrana była w spodnie jeansowe koloru granatowego, kurtkę ocieplaną koloru ciemno zielonego. Zaginiona jest chora na schizofrenię. Nie ma ze sobą dokumentów.

Wszystkie osoby, które widziały kobietę odpowiadającą publikowanemu wizerunkowi lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym siedleckiej komendy pod nr tel. 47 707 23 60 lub 112
0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.