Biała Podlaska

Nieszczęśliwy wypadek podczas rozładunku drewna opałowego

Region Pt. 22.09.2023 17:36:52
22
wrz 2023

Pod nadzorem prokuratury wyjaśniane są okoliczności nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło w czwartek, 21 września na terenie gminy Wisznice. Podczas rozładunku drewna opałowego, 85-latek został przejechany przez ciągnik. Pomimo podjętych czynności ratowniczych, na skutek poniesionych obrażeń, mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

21 września po południu dyżurny wisznickiego komisariatu otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie jednej z posesji na terenie tej gminy doszło do nieszczęśliwego wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 85-latek w trakcie rozładunku drewna opałowego na terenie prywatnej posesji przypadkowo włączył bieg pracującego ciągnika. Po tym uruchomiona maszyna oraz podpięty do niej rozrzutnik przejechał po 85-latku. Niestety pomimo podjętych czynności ratunkowych, życia mężczyzny nie udało się uratować. Na skutek poniesionych obrażeń 85-latek poniósł śmierć na miejscu. Decyzją prokuratora, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku pracować teraz będą policjanci pod nadzorem prokuratury.



komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.