Region

Niewybuchy przy ul. Okopowej. Na miejsce jadą saperzy

Siedlce Pon. 18.05.2026 09:46:32
18
maj 2026

Podczas prac ziemnych przy ulicy Okopowej w Siedlcach znaleziono w poniedziałek, 18 maja rano pociski moździerzowe. Wojsko potwierdza, że wysyła do Siedlec patrol saperski.

Nie wiadomo, ile potrwa usuwanie i neutralizacja niebezpiecznych przedmiotów. Saperzy określą to po przybyciu na miejsce. Policja na razie nie informuje o większych ograniczeniach w tym rejonie.

Ulica Okopowa od kilku tygodni jest w przebudowie. Razem z sąsiadującymi ulicami Pamięci Ofiar II Wojny Światowej i Artyleryjską stanowi pierwszy etap tak zwanych dróg dla wojska, które połączą siedlecki garnizon z drogą krajową nr 92.



 na fot.chwytak saperski
fot. ab
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Adam Białczak
+48.500187558

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Zdzicho Pon. 18.05.2026 07:46:36

Te niewybuchy to znaleziono wczoraj i saperzy są tam juz od dawna