Niewybuchy przy ul. Okopowej. Na miejsce jadą saperzy
maj 2026
Podczas prac ziemnych przy ulicy Okopowej w Siedlcach znaleziono w poniedziałek, 18 maja rano pociski moździerzowe. Wojsko potwierdza, że wysyła do Siedlec patrol saperski.
Nie wiadomo, ile potrwa usuwanie i neutralizacja niebezpiecznych przedmiotów. Saperzy określą to po przybyciu na miejsce. Policja na razie nie informuje o większych ograniczeniach w tym rejonie.Ulica Okopowa od kilku tygodni jest w przebudowie. Razem z sąsiadującymi ulicami Pamięci Ofiar II Wojny Światowej i Artyleryjską stanowi pierwszy etap tak zwanych dróg dla wojska, które połączą siedlecki garnizon z drogą krajową nr 92.

na fot.chwytak saperski
fot. ab



1 komentarze
Te niewybuchy to znaleziono wczoraj i saperzy są tam juz od dawna