Włodawa

Oaza Ewangelizacji w Okunince

11
lip 2024

W dniach 10-17 sierpnia w Okunince k. Włodawy odbędzie się Oaza Ewangelizacji. Spotkanie odbędzie się pod hasłem „Bądźcie więc naśladowcami Boga, jako dzieci umiłowane, i postępujcie drogą miłości, bo i Chrystus was umiłował i samego siebie wydał za nas w ofierze i dani na woń miłą Bogu.” [Ef 5,2].

W czasie wyjazdu oazowicze uczestniczą we Mszy świętej, modlą się Liturgią Godzin, rozważają słowo Boże – Namiot Spotkania oraz adorują Chrystusa. Uczestnicy spotkania uczą się jak żyć we wspólnocie, spotykają się w grupach. W czasie wolnym jest czas na rekreację – uczestnicy mogą pójść nad Jezioro Białe. W planach jest pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Orchówku. Ten wyjazd to wakacje z Bogiem i ludźmi, którzy Go kochają. Oaza Ewangelizacji to zaproszenie do podjęcia lub ożywienia formacji w Ruchu Światło – Życie.

Wyjazd rozpoczyna się w sobotę, 10 sierpnia. Uczestnicy z Siedlec wyjadą autobusem z parkingu parafii św. Józefa w Siedlcach o godzinie 10.00. Uczestnicy z Radzynia Podlaskiego wyjadą o godzinie 11.30 z parkingu parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim. Można też przyjechać indywidualnie. Powrót w sobotę, 19 sierpnia w godzinach popołudniowych.

Koszt wyjazdu to 800 zł od osoby. W tym są zawarte: przejazd autokarem, pobyt w ośrodku, wyżywienie, ubezpieczenie, pamiątki i materiały formacyjne. Istnieje możliwość zmniejszenia opłaty lub płatności w ratach w uzasadnionych sytuacjach. Co roku też znajdują się osoby, które wspierają wyjazdy finansowo.

Adres: Ośrodek Wakacyjny, Okuninka II/3, 22-200 Włodawa

Zapisy trwają do 6 sierpnia lub do wyczerpania miejsc (wyjazd jest planowany na 40 osób).

Osoba chętna do wyjazdu:
1. Zgłasza się do organizatora: ks. Ireneusza Juśkiewicza; tel. 500 636 490; ireneuszjuskiewicz@wp.pl lub przez Messenger.
2. Otrzymuje link do zapisów w formularzu internetowym i przesyła swoje zgłoszenie – link jest też dostępny TUTAJ.
3. Zaliczkę 200 zł należy wpłacić w ciągu pięciu dni od rejestracji zgłoszenia w formularzu. Zgłoszenie jest aktualne po wpłacie zaliczki. Płatność gotówką do ks. Ireneusza lub poprzez przelew na nr konta: 84 8025 0007 0017 9621 3000 0010. W tytule należy wpisać zaliczka na OE Okuninka od ... (imię nazwisko). Zaliczka nie zostanie zwrócona w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wpłata całości do dnia 10 sierpnia.
4. Kartę zgłoszeniową należy zeskanować i wysłać na adres: ireneuszjuskiewicz@wp.pl Oryginał karty trzeba koniecznie zabrać ze sobą.
5. Zobowiązuje się do przestrzegania regulaminu wyjazdu i zasad panujących w ośrodku.

Inf. Pras.

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
czy ktoś myśli z ta organizacją w czasie pielgrzymki? Czw. 11.07.2024 05:50:04

Projekt skierowany jest do tej samej grupy młodzieży co uczestniczy w pielgrzymce i innych spotkaniach. Dlaczego każecie im wybierać?