Biała Podlaska

W trakcie poszukiwań zaginionej mieszkanki Białej Podlaskiej, policjanci natrafili na zwłoki kobiety

Region Śr. 07.06.2023 10:14:50
07
cze 2023

We wtorek, 6 czerwca podczas prowadzonych poszukiwań zaginionej mieszkanki Białej Podlaskiej, w rzece Krzna ujawniono ludzkie zwłoki. Elementy ubrania wskazują, że może to być ciało zaginionej pod koniec maja bieżącego roku 36-latki. Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone w celu przeprowadzenia niezbędnych czynności identyfikacyjnych.

- Podczas poszukiwań wykorzystywaliśmy specjalistyczny sprzęt, którego użycie pozwala na sprawdzenie terenu i dotarcie do miejsc, które byłyby trudno dostępne w trakcie penetracji pieszej przez policjantów i strażaków. We wczorajszych poszukiwaniach wspierali nas policjanci z Oddziału Prewencji Policji KMP w Białej Podlaskiej oraz strażacy PSP w Białej Podlaskiej - relacjonuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z Komendy Miejskiej Policji w Białej Policji.

Podczas poszukiwań w rzece Krzna na wysokości ulicy Kąpielowej ujawniono ludzkie zwłoki. Elementy ubrania wskazują, że może to być poszukiwana 36-latka. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań, w tym badań DNA.
0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.