Kościół

Znamy logo 46. Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę

12
maj 2026

Po długich obradach, przy uwzględnieniu wszystkich opinii i komentarzy, kierownictwo Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej zaprezentowało znaczek, z którym w tym roku będziemy wędrować do Tronu Jasnogórskiej Pani. Wyniki konkursu ogłoszone zostały podczas pierwszej pielgrzymkowej audycji na antenie KRP.

Pierwszej w tym roku audycji pielgrzymkowej mogliście Państwo wysłuchać na antenie Radia Podlasie we wtorkowy wieczór, 12 maja. Gośćmi Moniki Sadowskiej byli ks. Paweł Bielecki, kierownik PPP, ks. Marek Strzeżysz, zastępca kierownika PPP oraz gość specjalny, którym był zwycięzca konkursu na znaczek 46. Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej. Jest nim Kamil Mitura, któremu serdecznie gratulujemy.



I już teraz zapraszamy na kolejną audycję pielgrzymkową, którą nadamy falach radia we wtorek, 9 czerwca o godzinie 19:15.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Dominika Gomółka

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
bardzo mi się podoba Wt. 12.05.2026 17:11:44

proste, z jasnym przekazem