Wlodzimierz Nowotniak

„Czerwoną kartką wstydu” dla burmistrza Sokołowa Podlaskiego, która zawisła na drzwiach Urzędu Miasta, podsumował swoją dzisiejszą konferencję prasową, kandydat na burmistrza, Włodzimierz Nowotniak. W krótkim wystąpieniu były wiceburmistrz Łosic odniósł się do sytuacji finansowej miasta i do działań Bogusława Karakuli, jednocześnie składając publiczne obietnice mające - jak mówił - wyprowadzić miasto z zadłużenia.

Jerzy Rebek

Miasto Radzyń Podlaski otrzymało środki na realizację projektu „Świetlica na miarę XXI wieku”. W planach są: arteterapia, zajęcia sportowe, kursy i terapia. Świetlica będzie funkcjonować przy Szkole Podstawowej nr 1. We wrześniu przeprowadzony będzie nabór uczestników.

Marcin Pasik

Wójt gminy Sokołów Podlaski Marcin Pasik w rozmowie z Radiem Podlasie zadeklarował start w wyborach samorządowych i ubieganie się o fotel burmistrza Sokołowa Podlaskiego. Odniósł się jednocześnie do sytuacji miasta i dyżurnych, jego zdaniem, tematów jakie pojawiają się co cztery lata przy okazji kampanii wyborczej.

Elżbieta Dejryng - Pogonowska

W środę 29 sierpnia odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Łukowie. Tego dnia ze stanowiskiem dyrektora pożegnała się Zofia Skrzymowska. Pełniła tę funkcję przez 31 lat. Od 1 września stanowisko dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej obejmie Elżbieta Dejryng – Pogonowska.

Zofia Skrzymowska

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Łukowie ma nową siedzibę. Podczas jej oficjalnego otwarcia, ze stanowiskiem dyrektora pożegnała się Zofia Skrzymowska. Pełniła tę funkcję przez 31 lat.

Dariusz Szustek

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Łukowie ma nową siedzibę. Oficjalne otwarcie nowej siedziby Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej odbyło się w środę 29 sierpnia. Wśród wielu gości przybyłych na to spotkanie był m.in. burmistrz Dariusz Szustek, który zanim wygrał wybory, pracował właśnie w poradni.

Janusz Koziol

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Łukowie ma nową siedzibę. Ma też nową dyrektor. Po 31 latach z tego stanowiska odchodzi na emeryturę Zofia Skrzymowska. Zastąpi ją Elżbieta Dejryng – Pogonowska. Mówi Janusz Kozioł.

Mariusz Kucewicz

Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Mariusz Kucewicz był gościem Marcina Jabłkowskiego w środowym wydaniu audycji O Tym Się Mówi. Oprócz rozmowy o bieżących inwestycjach i wyzwaniach stojących przed samorządem w najbliższym czasie, w rozmowie pojawiły się wątki kampanii wyborczej.

BOROWIE

Rolnicy z gminy Borowie dziękowali Bogu za tegoroczne zbiory. Podczas celebry zaprezentowano piękne wieńce ze wszystkich sołectw oraz okazałe bochny chleba wypieczone z tegorocznych ziaren zboża. Włodarze gminy dziękowali rolnikom za ich trud i obiecywali dzielić sprawiedliwie ofiarowane bochny chleba.