KONTAKT

Regionalny Portal Informacyjny

PODLASIE24.PL

* ul. Bpa Świrskiego 56
* 08-110 Siedlce
* Regon: 005173923-00037
* NIP: 821-10-06-920
* Konto: B. S. Siedlce 48 9194 0007 0001 2801 2000 0010           

KONTAKT


*tel/fax. (25) 644 64 47
*tel. (25) 644 72 73 w 255
*kontakt@podlasie24.pl


Kierownik Portalu:     


* ks. Krzysztof Pełka
pelka@radiopodlasie.pl
 

Redaktor Naczelny Portalu:


* Edyta Łukaszewska
e.lukaszewska@radiopodlasie.pl
 

Redaktorzy:

 
* Joanna Andrzejewska
andrzejewska@radiopodlasie.pl

* Magda Szewczuk
szewczuk@radiopodlasie.pl

* Dorota Józwicka
jozwicka@radiopodlasie.pl
 

Sprawy techniczne:

 
* webmaster@radiopodlasie.pl,
* internet@radiopodlasie.pl
 

Głowny specjalista
ds. sprzedaży reklamy:

 
Janusz Redesiuk
*
tel. kom. 510-074-653,
* redesiuk@radiopodlasie.pl

Dorota Józwicka
* tel. 501 448 609
* reklama@podlasie24.pl
 

Dział Reklamy:

 
* tel. (25) 644 72 73,
* fax (25) 644 64 47
* reklama@radiopodlasie.pl
 

Dział Promocji:

 
Dorota Karpeta,

* tel. (25) 644 72 73,
* tel 500 105 907,
* promo@radiopodlasie.pl
 

Archiwum dźwięków

 
Maria Cimińska

archiwum@radiopodlasie.pl
 

Dyrektor KRP


ks. Andrzej Sochal

dyrektor@radiopodlasie.pl
 

Z-ca Dyrektora

 
ks. Daniel Struczyk

administracja@radiopodlasie.pl
 

Kierownik Techniczny

 
Artur Dernowski

tel. 25 644 72 73 wew 231
technika@radiopodlasie.pl
 

Dział Informacji 
Katolickiego Radia Podlasie

 
Serwisant

tel. 25 644 72 73 wew 235
info@radiopodlasie.pl
 

Redakcje terenowe

1. Redakcja Diecezji Drohiczyńskiej            

- ks Marcin Gołębiewski

* ul.Kościelna 10, Drohiczyn

2. Siedlce

-Adam Białczak
* tel. 500 187 558,
* a.bialczak@radiopodlasie.pl

Monika Jabłkowska

* tel. 512 111 737,
* jablkowska.m@radiopodlasie.pl

Andrzej Ilczuk
* tel. ,
* andrzej.ilczuk@radiopodlasie.pl

Kamil Skorupski
* tel. ,
* skorupski@radiopodlasie.pl


3. Biała Podlaska


* biala@radiopodlasie.pl

4. Międzyrzec Podlaski

-Sławomir Karczewski,
* tel. 500 106 003,
* miedzyrzec@radiopodlasie.pl
* Punkt obsługi klientów radia
- ul. Lubelska 36 Międzyrzec Podl


5. Sokołów Podlaski

- Karolinia Skibniewska
* tel. 502 710 082
*skibniewska@radiopodlasie.pl

-Lech Zakrzewski,
* tel. 512 300 339,
* tel. (25) 781 18 65,
* sokolow@radiopodlasie.pl

6. Węgrów

-Natalia Bala-Gąsecka
* tel.508 059 868
* bala@radiopodlasie.pl


7. Łuków

-Anna Kupińska,
* tel. 509 310 762,
* lukow@radiopodlasie.pl


8. Garwolin,

-Waldemar Jaroń
* tel.: 509 056 641,
* garwolin@radiopodlasie.pl

9. Łosice

-Dorota Kalinowska,
* tel. 500 105 909,
* losice@radiopodlasie.pl

10. Radzyń Podlaski

11. Siemiatycze

-Dorota Kalinowska,
* tel. 500 105 909,
* losice@radiopodlasie.pl

-Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
* tel.: 600 262 129,
* siemiatycze@radiopodlasie.pl

12. Redakcja
Wyższego Seminarium Duchownego
Diecezji Siedleckiej             

ul Seminaryjna 26, Nowe Opole
08-110 Siedlce, skr. poczt. 100,
* tel. (25) 631 57 61, fax (25) 631 57 62,
* wsd@radiopodlasie.pl

foto

Anna Maria Siarkowska już nie jest w Kukiz'15
2017-02-23 16:57:39 Kategoria: Region

Posłanka Anna Maria Siarkowska wybrana do Parlamentu z okręgu siedlecko - ostrołęckiego, zrezygnowała dziś, 23 lutego z członkostwa w sejmowym klubie Kukiz'15 -...

więcej »
foto

Janów Podlaski: Wystawa malarstwa Mirosławy Kozińskiej
2017-02-23 16:41:40 Kategoria: Kultura

Gminny Ośrodek Kultury w Janowie Podlaskim zaprasza na otwarcie wystawy malarstwa Mirosławy Kozińskiej(Kapłan). Wernisaż wystawy odbędzie się 4 marca o godzinie 17.00 w...

więcej »