11. Rodzinny Rajd Rowerowy w Międzyrzecu Podl.

Od 11 lat pierwszego maja na ziemi międzyrzeckiej odbywają się Rodzinne Rajdy Rowerowe, organizowane przez proboszcza parafii św. Mikołaja - ks. kanonika Józefa Brzozowskiego. W środę, 1 maja na trasę udało się ponad 250 osób.

Michal Mojski

Dziś Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Święto to ustanowiono 15 lat temu. Dziś w wielu miejscach możemy zobaczyć, jak dumnie powiewa „biało – czerwona”.

Beata Rulak - Fryc

Ponad 270 mieszkańców gminy Maciejowice ma możliwość podniesienia kompetencji cyfrowych, by w większym stopniu mogli oni korzystać z usług świadczonych drogą elektroniczną w życiu zawodowym i prywatnym. Darmowe szkolenia obejmują szeroki zakres tematyczny.Więcej w rozmowie Waldemara Jaronia z Beatą Rulak- Fryc, zastępczynią wójta gminy Maciejowice.

Michal Litwiniuk

Po raz trzeci miasto Biała Podlaska zorganizowało Rodzinny Piknik Europejski „Kocham Cię Europo”. Na mieszkańców w każdym wieku czeka sporo atrakcji.

turniej BRD

30 kwietnia odbyły się w Garwolinie eliminacje powiatowe 42. Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. O miano najlepszego rywalizowało 68 zawodników z 13 szkół podstawowych. Najlepszymi w obu grupach wiekowych okazali się reprezentanci Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Garwolinie.

Ewa Pankiewicz

Głos ś.p. Ewy Pankiewicz rozpoznawali wszyscy, którzy wówczas byli słuchaczami radia. Przypominamy jeden z wielu jej wywiadów. W 1999 roku na antenie Radia Podlasie rozmawiała z ks. Jerzym Górskim, ówczesnym proboszczem parafii św. Józefa w Siedlcach na temat przygotowania placu celebry przed wizytą Papieża Jana Pawła w Siedlcach.

Paweł Siedlanowski

Ks. Paweł Siedlanowski wspomina ś.p. Ewę Pankiewicz/ nagranie z 29 kwietnia 2019 r.

Joanna Kuczborska

Joanna Kuczborska wspomina ś.p. Ewę Pankiewicz/ nagranie z 29 kwietnia 2019 r.

Jarosław Oponowicz

Ks. Jarosław Oponowicz wspomina ś.p. Ewę Pankiewicz/ nagranie z 29 kwietnia 2019 r.