Pogoń Siedlce- Motor Lublin (3)
Autor: Msz

Zapraszamy do obejrzenia materiałów video z meczu Pogoń- Siedlce- Motor Lublin. 19 września siedlczanie pokonali Motor 2:1.

Konferencja prasowa po meczu Pogoń Siedlce- Motor Lublin
Autor: MKP Pogoń Siedlce

Rozpoczęcie roku formacyjnego Domowego Kościoła

16 września 2012 r. w parafii Narodzenia NMP odbyło się rejonowe rozpoczęcie roku formacyjnego Domowego Kościoła.

policja

Konferencja prasowa po meczu Pogoń Siedlce - Świt Nowy Dwór Maz.

Pogoń Siedlce - Świt Nowy Dwór Maz. 2:0

NAPRZÓD Skórzec vs POGON II Siedlce P.P
Autor: NAPRZÓD Skórzec

W Półfinale Okręgowego Pucharu Polski podopieczni trenera Marcina Tomaszewskiego odnieśli zwycięstwo 2:1 nad IV ligową Pogonią II Siedlce i awansowali do Finału. Bramkę dla Pogoni strzelił w 42' minucie meczu Cezary Demianiuk, a dla Naprzodu bramki strzelili: w 67' minucie meczu Piotr Skóra i w 69' minucie meczu Piotr Krawczyk. Przeciwnikiem Naprzodu w Finale Okręgowego Pucharu Polski będzie zespół Tygrysa Huta Mińska. Finał odbędzie się 24 października o godzinie 15:00.