R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Kazimierz Sionek odwołany z funkcji dyrektora
2020-11-13 13:38:59 Artykuł czytany 3186 razy


Z dniem 10 listopada Kazimierz Sionek odwołany został z funkcji dyrektora Biura Administracji i Inwestycji w centrali Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.


Informację o odwołaniu Kazimierza Sionka z funkcji dyrektora potwierdziła rzeczniczka KRUS Teresa O'Neill. Przypomnijmy, że Kazimierz Sionek jest obecnie wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Garwolińskiego, a wcześniej przez kilkanaście lat był wójtem gminy Parysów. Po odwołaniu przez jakiś czas pozostawał bez stałego zatrudnienia, by następnie zostać przedstawicielem regionalnym Siłowni Wiatrowych S.A. Był też pracownikiem biura poselsko- senatorskiego PiS w Garwolinie.

Do tematu powrócimy wkrótce.


WJ/Garwolin  [MSz]

wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Feluś
    2021-05-06 18:23:34

    arrow

    Święta prawda kozak

  • kozak
    2021-05-06 13:59:12

    arrow

    Jaka praca takie zakończenie kariery. To było do przewidzenia.

  • Ziomal
    2020-11-17 07:42:12

    arrow

    To już oboje zakończyli kariery zawodowe.

  • nie ma włodarza
    2020-11-16 19:16:25

    arrow

    Kazimierz na starostę, powiat Cibie potrzebuje, ty jako jeden zrobisz co niby robią Mirek, Marek, Bartek i Jolanta....

  • KobietyGóraIdoliną
    2020-11-16 10:52:55

    arrow

    To wszystko wina m@cic protestujących w Garwolinie.

  • kadrowy
    2020-11-16 09:32:21

    arrow

    Oj, Kazimierz, Kazimierz, taki kiepski finał kariery zawodowej.

  • druh
    2020-11-14 18:49:23

    arrow

    A ja uważam, że chyba podpadł i musiał odejść. To najbardziej prawdopodobny scenariusz, bo na kilka miesięcy przed emeryturą ot tak pracownik nie odchodzi...

  • poetka gminna
    2020-11-14 18:38:23

    arrow

    Ballada o Kazimierzu

    to wszystko działo się naprawdę
    spotkałam Kazimierza
    który choć życie miał bogate
    nie wiedział dokąd dalej zmierzać

    był budowniczym jak się patrzy
    wznosił budowle nie z tej ziemi
    drewniane zmieniał w murowane
    i nagle wszystko miał odmienić

    bo co budował lat trzydzieści
    i było treścią jego życia
    po wielu latach się rozpadło
    trudne to było do przeżycia

    cierpiał gdy widział że nie może
    chociaż był mądry i stateczny
    uchwycić co się rozsypało
    więc ręką machnął ostatecznie

    po jakimś czasie Kazimierz
    zadecydował... tak być musi
    i oficjalny werdykt wydał
    to co minęło mnie nie wzruszy

    kto jak nie ja Kazimierz
    ma decydować jak żyć dalej
    aby się jeszcze życiem cieszyć
    tak... chyba nowy dom postawię

    pierwsze co zrobię to poszukam
    a jeśli znajdę to sprowadzę
    taki materiał by zbudować
    dom ze spełnienia moich marzeń

    w tym domu będzie panowała
    zgoda szacunek obopólny
    a miłość choć uroda minie
    będzie wyznaczać nam cel wspólny

  • Ela
    2020-11-14 18:09:43

    arrow

    Czemu się tak czepiacie!!! Czy człowiek nie może przejść spokojnie na emeryturę?

  • kiosk z rabatam
    2020-11-14 15:52:08

    arrow

    W ramach podziękowań partia odkupi chryzantemy od hodowców i przekaże na ręce owego, wybitnego, zasłużonego dla zdrowia gminy, miasta, powiatu i KRUS.

  • KRUS o/Garwolin
    2020-11-14 14:59:43

    arrow

    Plącze:))))) się po ministerstwach i.... ani razu nie spotkałam tego Pana ze zdjęcia. On urzędował na Batorego czy Podchorążych?

  • kolega
    2020-11-14 14:59:07

    arrow

    Proponuję teraz na sekretarza albo zastępcę wójta gminy Parysów. Pani Wójt niech Pani dobrze przemyśli taki człowiek to skarb a ile by pomógł w rozwoju gminy.

  • Z przytupem
    2020-11-14 14:30:41

    arrow

    Kaziu Sionek z przytupem zakończył pracę w centrali KRUS?

  • A może
    2020-11-14 14:30:08

    arrow

    Czy to odwołanie nie jest częścią reperkusji na Kowlaczyku za nie poparcie "5 Kaczyńskiego" i w konsekwencji wyrzucanie z administracji jego ludzi aby przy kolejnym głosowaniu zagłosował tak jak trzeba?

  • Jaśkowo
    2020-11-14 13:50:28

    arrow

    Jedna z bardziej barwniejszych postaci lokalnej polityki i nie tylko. Warto by przy okazji jakieś wspomnienia opublikować.

  • Aga
    2020-11-13 20:30:11

    arrow

    Normalnie ciacho

  • Karma
    2020-11-13 19:07:08

    arrow

    Jak to było niedawno panie i panowie radni? Karma wraca? No wraca, wraca...

  • Jan
    2020-11-13 17:42:31

    arrow

    Tu zawsze pycha kroczyła przed...tym, co stało się 10 listopada 2020

  • Zodiak
    2020-11-13 16:29:28

    arrow

    4 miesiące przed emeryturą odwołany? Oto jest pytanie, za co.

  • wrożka
    2020-11-13 14:31:34

    arrow

    To było chyba do przewidzenia.

  • Kaziuki
    2020-11-13 14:26:12

    arrow

    ŻAŁOBA w powiecie. Flaga przepasana kirem. Maszt opuszczony do połowy.

  • KRUS
    2020-11-13 14:20:15

    arrow

    Kto za Kazia oto jest pytanie ???

  • Pracownik?
    2020-11-13 14:08:47

    arrow

    Jak to pracownikiem biura? Na wizytówce bylo, ze dyrektorem...
    P.S. Zdjęcie jest tendencyjne ;)

  • Colombo
    2020-11-13 13:52:10

    arrow

    Pół roku przed emeryturą odwołali? Wizytówek chyba nie zabrali.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

foto

Marcin Romanowski o Szkole Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości
2021-06-18 14:14:18 Kategoria:

Zapraszamy do posłuchania wywiadu z Marcinem Romanowskim - wiceministrem sprawiedliwości.

więcej »
foto

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej w tym roku...
2021-06-18 12:11:28 Kategoria:

Warszawskie Seminarium Aksjologii Administracji zaprasza do wzięcia udziału w ogólnodostępnej konferencji lokalnej w Siedlcach pt.„Funkcjonowanie wymiaru sprawiedliwości...

więcej »
foto

Kredyt gotówkowy – o czym należy pamiętać przy jego...