Łuków

Łukowska „Czwórka” w programie S.O.S.

Sport Czw. 28.03.2024 09:00:27
28
mar 2024

Od czterech lat Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie bierze udział w programie Szkolne Ośrodki Siatkarskie. W tym roku uczniowie znów wypadli bardzo dobrze w testach, które decydują o tym, czy dana szkoła w tym programie jest, czy nie.

Program S.O.S. to korzyści dla trenerów, uczniów i szkół. Trenerzy mają możliwość udziału w szkoleniach Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Uczniowie otrzymują komplety dresowe, treningowe oraz plecaki. Szkoła zaś otrzymuje wykwalifikowany sprzęt sportowy do treningów. W tym roku szkolnym do „Czwórki” trafił sprzęt o wartości około 20 000 zł. „Jesteśmy dumni, że mamy nauczycieli, którzy chcą rozwijać młode talenty” – czytamy w nadesłanej do nas relacji.

W tym roku poszerzono ofertę zajęć dla utalentowanych dzieci. Wprowadzone zostały zajęcia już dla klas pierwszych. Dołączył również kolejny trener. Grzegorz Kołodziej prowadzi dodatkowe treningi z chłopcami z klasy czwartej sportowej. Wszystko to po to, aby jeszcze bardziej podnieść poziom sportowy uczniów łukowskiej „Czwórki”.

zdjęcia i informacja: SP 4 Łuków

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.