Oferta reklamowa w serwisie Podlasie24.pl

Poznaj nas

Portal podlasie24.pl to jeden z najpopularniejszych serwisów w regionie. Portal przyciąga czytelników autorskimi artykułami oraz interesującymi relacjami z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, wyznaczając tym samym trendy w lokalnych mediach. Z każdym miesiącem portal zdobywa nowych czytelników, plasując się w czołówce portali z terenu województwa lubelskiego, bialskopodlaskiego i siedleckiego - dzisiaj część województwa lubelskiego, mazowieckiego i podlaskiego.    

Oferta reklamowa


W ofercie portalu podlasie24.pl znajdują się różne formy reklamy - banery (na stronie głównej i podstronach), artykuły sponsorowane, artykułu z lokowaniem produktu, a także konkursy.

Co nas wyróżnia?

Wszystkie formy reklamy na portalu podlasie24.pl prezentowane są zarówno w wersji desktopowej portalu (na komputerach stacjonarnych i laptopach) oraz w wersji mobilnej (na tabletach i smartfonach). Dzięki temu docierają Państwo do wszystkich użytkowników portalu.

Rezerwacja emisji i terminy dostarczania materiałów reklamowych


1. Rezerwację emisji reklam należy dokonać co najmniej z 3-dniowym wyprzedzeniem.

2. Zamawiający powinien dostarczyć kreację reklamową (grafikę) w wybranym formacie: jpg, png, gif lub swf. Kreacja powinna spełniać wymagania techniczne dotyczące kreacji reklamowych określonych w specyfikacji.

3. Kreację reklamową należy przesłać nie później niż 3 dni robocze przed rozpoczęciem emisji na adres mail: reklama@podlasie24.pl

4. Zamawiający otrzymuje prawo do podmiany kreacji reklamowej w trakcie kampanii.

Nie masz gotowego projektu?  Zamów!

Koszt projektu kreacji reklamowej: statyczny (.jpg, .png) - 200 zł netto, dynamiczny (.gif,.swf) - 250 zł netto.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą reklamową. W grafice poniżej zaprezentowaliśmy miejsca poszczególnych stref na bilbordy reklamowe.

Cennik reklam


Reklama TOP

Billbord główny to największa forma reklamy wyświetlana w najbardziej prestiżowym miejscu tj. na samej górze strony, nad logiem portalu. Billboard polecamy przy intensywnych kampaniach.

Wymiary 1920x420 (1920x60 zwinięty)

50 PLN 1000 odsłon CPM

Reklama TOP 2

Billboard wyświetlany na stronie głównej nad najważniejszymi informacjami. Miejsce pozwala na rozbudowane i atrakcyjne kreacje, idealny do budowania wizerunku, prezentacji haseł i dłuższych treści bogatych w grafikę.

Wymiary 1430x400

50 PLN 1000 odsłon CPM

Reklama Box

Billboard umieszczony w bocznej lub środkowej kolumnie serwisu mający wielkość jednego boksa informacyjnego. Naturalnie przyciąga wzrok odbiorcy, idealny do budowania wizerunku, prezentowania produktu.

Wymiary 320x270

30 PLN 1000 odsłon CPM

Reklama
pomiędzy sekcjami

Billboard rotacyjny wyświetlany jest na stronie głównej pod najważniejszymi informacjami oraz pomiędzy wiadomościami. 

Wymiary 1370x150

40 PLN 1000 odsłon CPM

Artykuł z lokowaniem produktu

Artykuł znajduje się w boxach tematycznych. Materiały udostępnia zleceniodawca.

500 PLN tydzień

Artykuł
sponsorowany

Artykuł znajduje sięna stronie głównej i/lub podstronach.
Zawiera maksymalnie 3 linki dofollow. Oznaczony jako „artykuł sponsorowany” bądź "materiał Partnera".

300 PLN tydzień

Konkurs

Organizujemy konkursy z pytaniami związanymi z firmą lub z poszukiwaniem logo firmy w artykułach. Pula nagród za minimum 150zł / Tydzień

150-3000 PLN

Audycja
w formie tekstowej

Materiał udostępnia zleceniodawca.

100 PLN 

Audycja
w formie dźwiękowej

Materiał udostępnia zleceniodawca.

80 PLN 1 minuta dzwięku na stronie