Amazon Prime - nowości i najlepsze filmy

Archiwum Pon. 13.11.2023 13:18:36
13
lis 2023

Masz subskrypcję i zastanawiasz się, co obejrzeć na Amazon Prime? A może myślisz nad wyborem jednej z platform i sprawdzasz ofertę filmów i seriali Amazon Prime? Dziś przedstawimy kilka nowych seriali i najlepszych filmów, które każdy maniak kina powinien obejrzeć!

Czy Amazon Prime Video opłaca się w Polsce?

Bez wątpienia najpopularniejszym serwisem VOD jest dziś Netflix - zarówno na świecie, jak i w Polsce. Są jednak pewne alternatywy, w tym Amazon Prime Video. Porównując różne platformy zwykle zwracamy największą uwagę na ich ofertę - listę dostępnych seriali i filmów VOD. Poza tym wiele osób sprawdza również cenę dostępu, czy możliwość uruchomienia na różnych urządzeniach. Dwa ostatnie aspekty wypadają w przypadku Amazon Prime zdecydowanie na korzyść. Roczny dostęp do Amazon Prime kosztuje zaledwie 49 złotych, przez co jest to jedna z najtańszych platform wideo na życzenie w Polsce. Taki koszt zwykle pozwoli nam na subskrypcję innego serwisu przez miesiąc, może dwa. W przypadku Amazon Prime nie mamy jednak dostępu do każdego filmu w cenie, za niektóre (zwykle nowości) musimy dopłacić. Działa więc nieco jak połączenie serwisu VOD i wypożyczalni filmów online.

 

Naszym zdaniem wykupienie dostępu do akurat tej platformy zdecydowanie się opłaca. Plusem jest naprawdę niski koszt za roczną subskrypcję. Co pewien czas warto więc sprawdzić listę nowości VOD na Amazon Prime Video. W każdym miesiącu pojawiają się na niej nowe produkcje. 

Najlepsze filmy na Amazon Prime Video - opis każdego filmu w kilku zdaniach

Zastanawiasz się, jakie filmy na Amazon Prime warto obejrzeć? Oferta platformy stale się rozszerza, widzowie mogą więc liczyć na dostęp do kolejnych produkcji. Dziś jednymi z najciekawszych są:

  • Sound of metal - to gratka dla miłośników filmów VOD i… muzyki! Poznajemy przygody perkusisty i wokalistki, którzy wyruszają razem w trasę koncertową.
  • Trzynastu - poruszająca historia oparta na faktach. Drużyna piłkarska z Tajlandii oraz ich trener wybierają się na wycieczkę, podczas której zostają uwięzieni w jaskini.
  • Make Us Dream - to z kolei świetna propozycja dla wszystkich fanów piłki nożnej. Historia oparta jest na życiorysie legendarnego Stevena Gerrarda z Liverpoolu.
  • Mój piękny sen - poznajemy rodzinę nastolatka, który w tak młodym wieku zmaga się z uzależnieniem. W ciągu trwania filmu bohater próbuje odpowiedzieć sobie na ważne pytania i znaleźć własną ścieżkę życiową.
  • Wujek Frank - film z 2020 roku jest wyreżyserowany przez Alana Balla, dla którego to filmowy powrót. Tajemnicza historia opowiada o pewnym nauczycielu literatury, który skrywa kilka sekretów. To dość trudny film, pełen emocji.

Nowości serialowe, które oferuje Prime  - opis każdego serialu w kilku zdaniach

Amazon Prime to nie tylko  spora baza filmów, ale również ciekawe seriale i programy dokumentalne. 

  • Desperately Seeking Soulmate: Escaping Twin Flames Universe - serial należy do bardzo popularnego gatunku true crime. Co więcej, opowiadane historie wydarzyły się w rzeczywistości…
  • Awareness - dwójka bohaterów żyje na granicy prawa, utrzymując się z wielkich kradzieży. Jeden z nich posiada nadprzyrodzone zdolności, które w pewnym momencie ujawniają się w miejscu publicznym.
  • Everybody Loves Diamonds - serialowa nowela ilustruje zmagania dwójki rodzeństwa z załamaniem nerwowym. Poznajemy ich kolejne dramaty i to, jak starają się pokonywać własne słabości.
  • Koło czasu - serial w klimacie fantasy oparty jest o popularnej serii książek. Widzowie wchodzą do magicznego świata, a główną bohaterką jest uczestniczka jednej z mocarnych organizacji kobiecych.
  • The Continental: ze świata Johna Wicka - trzyczęściowy miniserial kryminalny opowiada o porachunkach w Nowym Jorku lat 70-tych. Pełno w nim żądzy zemsty, ale też emocji bohaterów zamieszanych w akcję.


Więcej na temat filmów i seriali w Amazon Prime, jak również w innych popularnych serwisach streamingowych znajdziesz pod tym adresem: https://nano.komputronik.pl