Drabina i rusztowanie – czy warto wybrać znanego producenta?

Archiwum Wt. 28.05.2024 07:41:58
28
maj 2024

Decyzje zakupowe mogą być podyktowane różnymi pobudkami. Klienci kupujący sprzęt do zastosowań profesjonalnych zwykle nie mają wątpliwości co do wyboru droższych produktów od renomowanego producenta. Natomiast osoby kupujące np. drabinę na domowy użytek zwykle kierują się ceną i wybierają tańsze produkty. Choć jest w tym sporo racji, to praktyka pokazuje, że oszczędny prawie zawsze traci dwa razy – po raz pierwszy przy zakupie tańszego rozwiązania, a drugi, kiedy to wybrane odmawia posłuszeństwa i trzeba wyłożyć pieniądze na zakup kolejnego. Decydując się od razu na sprawdzony produkt, zwyczajnie oszczędzamy i to nie tylko pieniądze, ale też czas i nerwy.

Rusztowania i drabiny KRAUSE – dlaczego jakość ma takie znaczenie?

Cieszący się zaufaniem producent jest w stanie zagwarantować wysoką wytrzymałość swoich drabin i rusztowań, ich kompaktową budowę i łatwość użytkowania, a ponadto estetyczny wygląd i uniwersalne zastosowanie. Sprawdzony dostawca jest też gwarantem wysokiej jakości obsługi posprzedażowej i doradztwa technicznego. Prym w tej kategorii wiedzie na polskim rynku marka KRAUSE – renomowany producent systemów przeznaczonych do pokonywania wysokości oferujący rozwiązania stworzone z zastosowaniem innowacyjnych metod produkcji, atestowane, bezpieczne i trwałe.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji konstrukcji aluminiowych, takich jak rusztowanie jezdne czy drabina aluminiowa KRAUSE sprawia, że marka może dostarczać sprzęt spełniający konkretne oczekiwania odbiorców, a zróżnicowanie asortymentu na segmenty przeznaczone dla profesjonalistów i amatorów pozwala kupującym cieszyć się najwyższą możliwą jakością w cenie zgodnej z dostępnym budżetem.

Rusztowanie KRAUSE


Drabina i rusztowanie aluminiowe KRAUSE – bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

Wybrane rusztowania i drabiny powinny się cechować przede wszystkim zdolnością do przenoszenia dużych obciążeń, a dokładnie wagi do 150 kg zgodnej z europejskimi normami. W przypadku rozwiązań skierowanych do profesjonalistów istotna jest też podwyższona wytrzymałość na niekorzystne warunki użytkowania. Sprawdzone systemy do pracy na wysokości muszą się również odznaczać certyfikatem TÜV, stabilnością i ułatwionym transportem. Nie bez znaczenia jest także dostępność części zamiennych i dodatkowych akcesoriów rozszerzających możliwości wybranych systemów. Produkty marki KRAUSE spełniają wszystkie z tych kryteriów i stanowią odpowiedź na oczekiwania wymagających użytkowników.

Każde rusztowanie oraz drabina KRAUSE powstają z wysokiej jakości antykorozyjnego aluminium odpornego nawet na trudne warunki użytkowania. Marka oferuje szereg produktów odpowiadających konkretnym zastosowaniom, w tym jednoelementowe drabiny przystawne i modele rozsuwane, drabiny wolnostojące, przegubowe oraz wielofunkcyjne przeznaczone do zadań specjalnych.

Jakie rusztowanie aluminiowe KRAUSE można wybrać? W ofercie znajduje się kilka linii produktów, dostosowanych do wymagań określonych grup użytkowników – zarówno profesjonalistów, jak i właścicieli domów. Na szczególną uwagę zasługuje rama wyprzedzająca GuardMatic, która gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas montażu i demontażu konstrukcji. Na kolejnym w górę podeście roboczym montuje się ją z niższego poziomu – zatem wchodząc wyżej jesteśmy od razu chronieni przed upadkiem z wysokości.

Dla kogo są produkty KRAUSE?

Każda drabina i rusztowanie KRAUSE znajdują uznanie w oczach profesjonalistów i amatorów. Są odpowiednie zarówno do ogrodu, garażu, jak i do wykorzystania na placu budowy, gdzie priorytetem jest szybkość i wygoda działania oraz bezpieczeństwo pracowników. Oferta marki jest dedykowana głównie trzem grupom odbiorców: właścicielom domów i mieszkań, którzy potrzebują solidnej drabiny na własny użytek, majsterkowiczom, którzy wszystkie prace w domu i wokół niego wykonują sami, oraz fachowcom działającym w branży budowlanej, transportowej czy w przemyśle.