Biała Podlaska

Modlitwy przez wstawiennictwo św. Peregryna o cud uzdrowienia dla chorych

10
kwi 2024

11 kwietnia, w kościele parafialnym pw. Trójcy Świętej w Połoskach, sprawowana będzie Eucharystia, w której wierni przez wstawiennictwo św. Peregryna Laziosi - obecnego w relikwiach i w świętym obrazie - będą upraszali Chrystusa o cud zdrowia duszy i ciała dla siebie i swoich bliskich. Początek o godz. 18.00.

Św. Peregryn jest patronem cudownie uzdrawiającym Chorych na nieuleczalne, ciężkie choroby nawiedzające ludzi nie tylko w podeszłym wieku. Liczni Wierni pielgrzymują do św. Peregryna w Połoskach ciesząc się światłem nieustającego zdrowia duszy i ciała.

Uroczystości rozpoczną się modlitwą różańcową o godz. 17.30. Uczestnicy otrzymują min. medaliki ze św. Peregrynem, Koronki do świętego Peregryna, Różańce św. Peregryna, Nowenny do św. Peregryna, itp.

Istnieje możliwość duchowego uczestnictwa w modlitwach przez wstawiennictwo św. Peregryna o cudowne uzdrowienie, a intencje z prośbą o cud zdrowia można przysłać na adres email: peregryn@adres.pl

Wierni z odległych stron Polski proszą Boga o cudowne uzdrowienie przez wstawiennictwo św. Peregryna w każdą niedzielę, na Mszy Świętej o godz.11.00.Ks. Leszek Walęciuk

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.