Łuków

Do sióstr nazaretanek w Kazachstanie dotarł kolejny transport z paczkami

14
maj 2021

Pod koniec marca informowaliśmy o wsparciu sióstr nazaretanek, które na co dzień posługują w Kazachstanie. Wówczas pomoc dla nich zorganizował przedsiębiorca z Łukowa. Teraz do sióstr zakonnych dotarł kolejny transport z paczkami.

Siostry Nazaretanki posługują w miejscowości Kellerowka w Kazachstanie. Niedawno do sióstr dotarło wsparcie od przedsiębiorcy z Łukowa (http://www.podlasie24.pl/lukow/kosciol/z-lukowa-do-kazachstanu-3171c.html). Teraz z Kazachstanu płyną kolejne dobre wiadomości. Możemy o nich przeczytać na stronie łukowskiego Przedszkola im. Jana Pawła II. Z tym przedszkolem stały kontakt utrzymuje siostra Kazimiera. Spotkanie z Polakami, którzy przyjechali do Kellerowki, opisuje tak:

„Siostro Kochana! Dzisiaj w nocy przyjechał do nas p. Jacek, a rano dojechali jeszcze dwaj z jego ekipy. Dziękuję z całego serca za wszystko, co przywiózł. Niestety, nie udało się im dojechać do Zielonego Gaju. Pojawiły się po drodze problemy, ale ksiądz proboszcz dojechał do Panów na trasę i chociaż tak mogli wymienić uścisk i drobne przesyłki. Te ogromne wszystkie paki są póki co u nas w garażu i czekają na transport do Zielonego. Nam przekazano trzy. BARDZO dziękuję! Na pewno wszystko się przyda i z radością trafi w odpowiednie ręce.

Nie pisałam, bo wzruszenia i wdzięczności się nie opisze Dziękuję za dobre serca, za Wasze wsparcie, modlitwę! Pamiętam też o Was i tak jak umiem Bogu oddaję.”Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.